Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek kolikokrat na teden?

kolikokrat na teden?

Te stvari se ne dajo ukalupit. S takimi poskusi in mišlenjem se izniči vsa romantika, vsa spontanost, ki je po 25 letih zakona najbrž že itak kronično primanjkuje. Tako da, priporočam da se ne ukvarjaš s tem kolikokrat ampak kako, da bi bilo čim lepše obema 🙂

Tale 40 letica, ki je že 25 let poročena… je ziher Matjažko, ki ne upa direkt vprašati. :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Vsako jutro in vsak večer!

žal nisi kategoriziran … je eksplicitno napisala, da s svojo ženo !!

najbolje je tempirati na 29.II. — če sfalita imata pa popravca na letni olimpijadi ☺[/quote]
To je segregacija!!!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

žal nisi kategoriziran … je eksplicitno napisala, da s svojo ženo !!

najbolje je tempirati na 29.II. — če sfalita imata pa popravca na letni olimpijadi ☺[/quote]
To je segregacija!!!![/quote]
vrni z odprtjem teme o občasnikih☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

dejat se onegavit kam drugam


To je segregacija!!!![/quote]
vrni z odprtjem teme o občasnikih☺[/quote]
Kakšni občasniki? Saj zdaj večkrat!
A je lahko tema VEČKRATNIKI???

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


vrni z odprtjem teme o občasnikih☺[/quote]
Kakšni občasniki? Saj zdaj večkrat!
A je lahko tema VEČKRATNIKI???[/quote]evo ti materiala za 4 teme
občasniki
večkratniki
občasno večkrat
večkrat občasno

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Kakšni občasniki? Saj zdaj večkrat!
A je lahko tema VEČKRATNIKI???[/quote]evo ti materiala za 4 teme
občasniki
večkratniki
občasno večkrat
večkrat občasno[/quote]

s podtemami:
kvartalniki,
polletniki…

evo ti materiala za 4 teme
občasniki
večkratniki
občasno večkrat
večkrat občasno[/quote]

s podtemami:
kvartalniki,
polletniki…[/quote]
za posredovati adminu, da naredi nov forum ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


poročen 20 let in treba je trikrat na teden, če ne je zakon v zatonu

Jaz ce vzamem viagro lahko 3 ure non-stop : )))

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Pa žena to ve?

Pa žena to ve?[/quote]
Saj za ženo nuca viagro!! Pri sosedi gre brez!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Pa žena to ve?[/quote]
Saj za ženo nuca viagro!! Pri sosedi gre brez![/quote]

Paco, upam, da nisi njegov sosed:))


Naka, imam pa nekaj samskih sosed.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


Naka, imam pa nekaj samskih sosed.[/quote]

Sliši se mamljivo…in kot dober sosed poskrbiš za vsa hišniška dela….:))


Naka, imam pa nekaj samskih sosed.[/quote]

Sliši se mamljivo…in kot dober sosed poskrbiš za vsa hišniška dela….:))[/quote]
Ej, zadel si, tudi hišnika špilam v bloku. Za bejbe pedenat imamo pa enega, ki bi še sebe, pa se ne doseže.
Jaz se po bloku ne parim! Imam svoje lovišče za katerega vzorno skrbim.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Nisi na Veliki Planini?

Nisi na Veliki Planini?[/quote]
Vidim, da sem neketerim interesanten! Bil tam kot sem napisal, pa ni bilo nobene MONADE!
Malce sem “pojurčkal” naokoli in sedaj smodim eno gobovo čobodro za kosilo.
Zadovoljen/a??

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Nisi na Veliki Planini?[/quote]
Vidim, da sem neketerim interesanten! Bil tam kot sem napisal, pa ni bilo nobene MONADE!
Malce sem “pojurčkal” naokoli in sedaj smodim eno gobovo čobodro za kosilo.
Zadovoljen/a??[/quote]

Se mi je zdelo čudno, da ne bi držal besede ….

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close