kolikokrat na teden?
žal nisi kategoriziran … je eksplicitno napisala, da s svojo ženo !!
najbolje je tempirati na 29.II. — če sfalita imata pa popravca na letni olimpijadi ☺[/quote]
To je segregacija!!!![/quote]
vrni z odprtjem teme o občasnikih☺
vrni z odprtjem teme o občasnikih☺[/quote]
Kakšni občasniki? Saj zdaj večkrat!
A je lahko tema VEČKRATNIKI???[/quote]evo ti materiala za 4 teme
občasniki
večkratniki
občasno večkrat
večkrat občasno
evo ti materiala za 4 teme
občasniki
večkratniki
občasno večkrat
večkrat občasno[/quote]
s podtemami:
kvartalniki,
polletniki…[/quote]
za posredovati adminu, da naredi nov forum ☺
Naka, imam pa nekaj samskih sosed.[/quote]
Sliši se mamljivo…in kot dober sosed poskrbiš za vsa hišniška dela….:))[/quote]
Ej, zadel si, tudi hišnika špilam v bloku. Za bejbe pedenat imamo pa enega, ki bi še sebe, pa se ne doseže.
Jaz se po bloku ne parim! Imam svoje lovišče za katerega vzorno skrbim.
Forum je zaprt za komentiranje.