kolikokrat na teden?
po 25 letih poroke bi jo mel že vrh glave SKOZ… 24/7 (seveda tiste zgornje) tako da težko rečt 😛
Težko je rečt… glede na to da 100% živita skupaj pomeni da vsaj 2x na teden za mene MINIMUM v 40tih letih … raje kar 3x 😛
žal nisi kategoriziran … je eksplicitno napisala, da s svojo ženo !!
najbolje je tempirati na 29.II. — če sfalita imata pa popravca na letni olimpijadi ☺
Evo, bolj ne bi mogel jasno povedati kako sploh nič ne veš. Pika.[/quote]
A ne sličiš niti malo Jennifer in Sandri? Ah, joj, si morala povedati, zdaj pa mi je vse dol padlo. :))))))[/quote]
Mah kje!! A ne veš kako izgleda japkica? A ti moram kakšno slikico nalepit? :)))
ps; Bi bilo preveč, če bi pričakovala, da bi prebral oz. razumel bistvo napisanega? Sem mislila, da si bolj odprte glave.
pps; Gospe bi pa jaz morala skorajda vikati. Sploh Sandro. 🙂
Ti si zelo svobodomiselna, ni zavor! Ne čakaj, ne mencaj, ukrepaj! :)))
Vikat, niti 10 let starejše? 😀 Ah, Sandra je praktična ženska, še gumo zna menjati na avtu….
Ampak obe dami nekako nimata sreče v ljubezni, tako kot ti. :)))[/quote]
Mišek, za gumo zamenjati je treba znati tudi organizirati zadevo.
A se ne moreš odločiti ali sem polna ali prazna ljubezni, al kako? :)))))
Ti si zelo svobodomiselna, ni zavor! Ne čakaj, ne mencaj, ukrepaj! :)))
Vikat, niti 10 let starejše? 😀 Ah, Sandra je praktična ženska, še gumo zna menjati na avtu….
Ampak obe dami nekako nimata sreče v ljubezni, tako kot ti. :)))[/quote]
Mišek, za gumo zamenjati je treba znati tudi organizirati zadevo.
A se ne moreš odločiti ali sem polna ali prazna ljubezni, al kako? :)))))[/quote]
Japka, kolikokrat na dan? :)))
Zajtrk, kosilo, večerja? 😀 Spustiš kak obrok tedenski? ;)))
Forum je zaprt za komentiranje.