Koliko imate obseg stegna
Bibita, res? Nič nisi nevarna, nič ne grizeš in cotaš, tudi če te moški razdraži ne? :)) Škoda. 🙁
Princess ni nevarna, ker mora ves čas paziti, da ji moški make-upa ne zapaca. 😀
Antilopa, kaj pa ti? Ti si pa pridna kot jaz, vegetarijanka, ki v miru travco muli tam v savani, kjer levi poležavajo? 😀
Osebna demonstracija? Nimam občutka, ne morem si viziualizirati, daj nekaj za predstavo? :))
@matjazko, ti si pa tako kot trot, rad skačeš iz cveta na cvet 🙂
Pa kako ti nimaš občutka in predstave? Kaj svojo nikoli ne potipaš tam gori?
Matjažko, Robi ali Princess28, torej odprite temo o vegetarijanstvu. Jaz premalo vem o tem, da bi začela z debato.
Bibita, Matjažko bi mi, če bi bil moj fant, hitro strl srce. Res, kar hiti od ene do druge. Zato imaš prav, ko praviš, da je treba biti previden glede na pretekle izkušnje :)). Jaz se držim tega pravila.
Ok, se opravičujem, da sem dala malenkost “tricky” informacijo, moja stegna merijo približno 95 cm; izmerjen obseg se seveda nanaša na obe stegni skupaj :)[/quote]Uf jaz sem pa mislij, da vsako posebej….. in si predstavljal kako izgleda potem, ko se ta mašina ogreje…..
Ni mu lahko, kdor si upa 😉
No, sedaj gre vse na pol, tut ni švoh 😀
Ok, se opravičujem, da sem dala malenkost “tricky” informacijo, moja stegna merijo približno 95 cm; izmerjen obseg se seveda nanaša na obe stegni skupaj :)[/quote]
To je idealno..Moja pa par centi več..:)[/quote]
Ne vem, kaj je idealno, vem pa da sem z njimi skoraj zadovoljna 😉
Zanimivo, da ni nikomur tenknilo v glavi, da še imam obe nogi in…. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.