Ko je tip de(s)c
pikec: jaz sem bil državni prvak, ko je tvojega fotra mamica za lulčka držala, da je lahko lulal.
ti boš moral pa poskrbeti, da ne boš postal starejši od 39 let.
a si opazil, da si danes že ves dan starejši kot včeraj.
pikec: jaz sem bil državni prvak, ko je tvojega fotra mamica za lulčka držala, da je lahko lulal.
ti boš moral pa poskrbeti, da ne boš postal starejši od 39 let.
a si opazil, da si danes že ves dan starejši kot včeraj.[/quote]
Tebe so samo besede prjatu. Znaš hitro vrtet jezik na forumu, oziroma hitro tipkat, to je pa tudi vse.
pikec: jaz sem bil državni prvak, ko je tvojega fotra mamica za lulčka držala, da je lahko lulal.
ti boš moral pa poskrbeti, da ne boš postal starejši od 39 let.
a si opazil, da si danes že ves dan starejši kot včeraj.[/quote]
Tebe so samo besede prjatu. Znaš hitro vrtet jezik na forumu, oziroma hitro tipkat, to je pa tudi vse.[/quote]
in očitno imava oba zadosti od tega
Ta Nm-3w je garant en odvraten starec, ves zanemarjen, na pol plešat, z nosečniško postavo. Vsak večer se ga nalije in fura monologe na MONu. Ti še na forumu ne izpadeš nobeni zanimiv, kako boš šele v živo. Kaj ji boš pa nakladal, o delovnem pravu ? Misliš, da to punce zanima ? Hahahaaaaa
Najdi si raje eno bakico, ki večino prostega časa preživi na vrtu in bere cajtnge. Take so zate badboy.
čudno … ti pa toliko “debatiraš” z mano -> na MON_u in ob poznih urah. Pa še čez dan :))
btw: res nisem lep, sem pa ploden —> česar pa ti še nisi dokazal.
To ne moreš verjeti s čim se ljudje hvalijo. Vsak luzer lahko naredi otroka. Kup luzerjev je naredilo otroka, da bi se pokazalo, da so plodni, za otroka pa ne skrbijo. Tvoja hvala deluje v tem smislu: naredil sem otroka zato sem oh in sploh super frajer.
Samo to manjka: skrb za otroka, te pa ne omenjaš.
To ne moreš verjeti s čim se ljudje hvalijo. Vsak luzer lahko naredi otroka. Kup luzerjev je naredilo otroka, da bi se pokazalo, da so plodni, za otroka pa ne skrbijo. Tvoja hvala deluje v tem smislu: naredil sem otroka zato sem oh in sploh super frajer.
Samo to manjka: skrb za otroka, te pa ne omenjaš.[/quote]
Sm hotu že sam to napisat, samo se mi ni dalo več.
To ne moreš verjeti s čim se ljudje hvalijo. Vsak luzer lahko naredi otroka. Kup luzerjev je naredilo otroka, da bi se pokazalo, da so plodni, za otroka pa ne skrbijo. Tvoja hvala deluje v tem smislu: naredil sem otroka zato sem oh in sploh super frajer.
Samo to manjka: skrb za otroka, te pa ne omenjaš.[/quote]
glede na to, kako velik posel je darovanje semen, umetno oplojevanje … glih vsak “luzer” (npr DoSadni ) ni ploden 🙂
btw: koliko otrok pa si že naflikal (M), skotila (Ž)?
Omenjam, pišem … kar se meni zdi — ne pa kar bi ti hotel/a prebrati.
To ne moreš verjeti s čim se ljudje hvalijo. Vsak luzer lahko naredi otroka. Kup luzerjev je naredilo otroka, da bi se pokazalo, da so plodni, za otroka pa ne skrbijo. Tvoja hvala deluje v tem smislu: naredil sem otroka zato sem oh in sploh super frajer.
Samo to manjka: skrb za otroka, te pa ne omenjaš.[/quote]
glede na to, kako velik posel je darovanje semen, umetno oplojevanje … glih vsak “luzer” (npr DoSadni ) ni ploden 🙂
btw: koliko otrok pa si že naflikal (M), skotila (Ž)?
Omenjam, pišem … kar se meni zdi — ne pa kar bi ti hotel/a prebrati.[/quote]
Smilijo se mi tvoji otroci, ker imajo takega fotra. Važno je, da se razmnožuješ a ne. Kdo pa skrbi za otroke ti je pa vseeno.
glede na to, kako velik posel je darovanje semen, umetno oplojevanje … glih vsak “luzer” (npr DoSadni ) ni ploden 🙂
btw: koliko otrok pa si že naflikal (M), skotila (Ž)?
Omenjam, pišem … kar se meni zdi — ne pa kar bi ti hotel/a prebrati.[/quote]
Smilijo se mi tvoji otroci, ker imajo takega fotra. Važno je, da se razmnožuješ a ne. Kdo pa skrbi za otroke ti je pa vseeno.[/quote]
Lahko jim nakažeš vsak mesec po 1.000€ – pa ti ne bo potrebno, da se ti smilijo.
vsaj nekaj sem zihr: TI ne skrbiš za moje otroke.
Smilijo se mi tvoji otroci, ker imajo takega fotra. Važno je, da se razmnožuješ a ne. Kdo pa skrbi za otroke ti je pa vseeno.[/quote]
Lahko jim nakažeš vsak mesec po 1.000€ – pa ti ne bo potrebno, da se ti smilijo.
vsaj nekaj sem zihr: TI ne skrbiš za moje otroke.[/quote]
Glede na to, da visiš cele dneve tu gor, si očitno brezposeln, tako, da verjetno drugi od plače prispevamo kar precej za tvoje otroke. Glede na tvojo hvalo domnevam, da si jih kar veliko naštepal.
tipičen zapis nekoga, ki misli, da zna misliti … pa ne dela drugega kot drugim podtika svoja gnila jajca.
btw: a nisi ti tudi tukaj — da veš koliko jaz visim na MON_u 🙂
čizs
čudno … ti pa toliko “debatiraš” z mano -> na MON_u in ob poznih urah. Pa še čez dan :))
btw: res nisem lep, sem pa ploden —> česar pa ti še nisi dokazal. .[/quote]
Ja, Strojani so tudi zelo plodni.[/quote]
pa modrokrvni tudi … glej EU monarhije
[sup]btw: pazi kaj delaš z miško, ker uspeš še svoj tekst zajebati :)[/sup]
A tebi se zdi, da so tvoji komentarji potrebni in spodobni? O_0[/quote]
Njegovi komentarji so njemu potrebni, ve pa, da niso spodobni.
To ni nič drugega, kot sproščanje neke notranje jeze, ki jo čuti predvsem do žensk (očitno neka zamera, zavrnitev ali kaj podobnega) in do karakterno močnejših, stabilnejših moških (zavidanje).
A tebi se zdi, da so tvoji komentarji potrebni in spodobni? O_0[/quote]
Njegovi komentarji so njemu potrebni, ve pa, da niso spodobni.
To ni nič drugega, kot sproščanje neke notranje jeze, ki jo čuti predvsem do žensk (očitno neka zamera, zavrnitev ali kaj podobnega) in do karakterno močnejših, stabilnejših moških (zavidanje).[/quote]
pešate, pešate … v psiho-socio … analizah 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.