Knjige, ki jih je vredno prebrati …
Uaaau, kakšen hud avatar :)))) ♥♥ Pa kako ti paše :))
exzekli takšen si kot Broj Jedan[/quote]
pa zic / stol ima boljši kot tvoja … na kolesih ☺[/quote]
Seveda, Vaše Visočanstvo. Zdaj si lahko zelo slikovito predstavljam še Fotrovega sineta. On bi bil lahko mirno… Jeremija :))))
No, če smo pa pri KUD-ovih izdajah, pa ne smem pozabiti na Vprašaj prah od Johna Fanteja. Za tiste, ki jim diši tudi Bukowski.
Pa Mohammed Mrabet – M’Hashish in Ernesto Sabato – Upor tudi lahko na seznam uvrstim…
Mejdun, danes sem bila v 3 lj.knjižnicah pa police izropane.
Vzela sem Jo Nesbo: Pentagram (ker me je njegova druga knjiga, Brezskrbno recimo da pritegnila), nek krimič od enega X Šveda, še svež iz tiskarne, haha zato še ni bil pograbljen pa Eleganco ježa sem hotla… bomo videli. Samo da me ne zamorijo knjige.
Ljubezenskih lih ne maram.
Teri Gerritsen ima tud dobre, dober stil pisanja.
Forum je zaprt za komentiranje.