Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Knjige, ki jih je vredno prebrati …

Knjige, ki jih je vredno prebrati …

odkar so ukinili “bančne” knjižice ne najdem več zanimivega čtiva ☻

mogoče bom kdaj ponovil: Kako so reveži prišli ob bogastvo ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Sadni, spet si stopil dol z vlaka na napačni postaji …

Seveda, da se ne moreš dobivati, ker si za takšne zadeve preveč vzvišen in hkrati preveč sramežljiv. Načeloma se tudi ne dobivam s folkom iz čveka, vendar pa me ne bi motilo, če bi kdaj koga spoznala.[/quote]
Ponavadi se lih sramežljivi dobivajo prek raznoraznih portalov. Ups ane :>

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Seveda, da se ne moreš dobivati, ker si za takšne zadeve preveč vzvišen in hkrati preveč sramežljiv. Načeloma se tudi ne dobivam s folkom iz čveka, vendar pa me ne bi motilo, če bi kdaj koga spoznala.[/quote]
Ponavadi se lih sramežljivi dobivajo prek raznoraznih portalov. Ups ane :>[/quote]

Ne bi vedela, za zdaj še nisem nikogar srečala z nobenega portala (ker mi ni treba). Ti mi po pisanju deluješ sramežljiv, zato sem to izpostavila.

“Ti mi po pisanju deluješ sramežljiv” – by Calypso

Nisem vedel, da se da tudi sramežljivost izmerit prek kabla. Vsak dan izveš nekaj novega :>

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Tak vtis sem dobila predvsem iz tvojih dveh stavkov, kar si napisal na ZS.

Seveda, če se človek zanima, lahko kadarkoli izve kaj novega 😉


1. DoSadni
2. kot vsakič

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


V bistvu lih obratno, vse kar je tu na forumu je irelevantno. Overall kaj bi lahko jaz imel od tebe, vsaj dolgoročno gledano ? Dobila se itak ne bova nikoli, torej je vseeno, ali ti napišem, da si mi všeč, ali pa te vsak dan zaničujem in te spravljam v slabo voljo. Ljudi, ki jih nisem videl niti na sliki jih ne spoštujem, res je, saj zato niti nimam niti dobrega razloga, da bi jih. Kot sem že večkrat napisal, vse kar preberem tu gor jemljem z rezervo. Bogve kdo se vse nahaja za temi nicki, lahko, da se sploh ne pogovarjam z žensko trenutno…[/quote]

Uf, si si vzel čas – kje je Bikini, ki trdi, da nisi nakladač?!

Saj, ne vem zakaj bi te morala srečati, meni komunikacija na čveku zadošča.[/quote]

Ma to je vse še prekratko, da bi bil nakladač. 🙂
Kaj pa vem, meni je ta njegova forumska filozofija dost blizu. Sem se tudi jaz vedno ravnala po tem načelu. Zato so eni noreli in se živcirali, ko so kaj prebrali, meni je bilo pa zabavno.Vseeno mislim, da preko meje dobrega okusa nisem nikoli šla. Tipa pa itak nikoli nisem iskala na forumu.

Ta seznam bi bil dolg … pravzaprav, resnično dolg…

Pravkar odložila Kralja ropotajočih duhov (Miha Mazzini)

Priporočam vsem tistim, ki se še spominjate, da banane niso in niso hotele rasti v socializmu :)))
(Titova generacija, kot bi rekel Sadni)

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


ojej … M.M. je najbolj nesrečen “pisatelj” … ker je bil zato, ker je imel džavno službico odstavlen od državnega siska za “dodatek” !!
dripec brez primere, ki mu ni jasno, da ljudje ustvarjajo lope zakoze!!
btw: živi v stanovanju s “socialno” najemino … gnus od uspešgega” dravljana!!

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Nimajo vsi ljudje v življenju zgolj materialnih ciljev – morda je za Miho uspeh to, da ljudje berejo njegove bloge in knjige.

Ne sodi drugih (po sebi).

Zadnje čase sem se čist načrtno zaletela v skandinavske krimiče in na mah požrla vse slo prevode od Camille Lackberg (tostoh 500 strani vsake knjige še opaziš ne), zdaj sem na Jo Nesboju, pa mi ne potegne preveč.

Nekaj lahkotnega bi pa vseeno ne pocukranega, nekaj, kar ti ne obleži v želodcu kot pretežka hrana.

Muzej nedolžnosti je na čakanju odkar sem ga sestri podarila lanski božič. V bistvu je ene par knjig “na čakanju” oz. jih več berem istočasno, trenutno bolj vodiče 🙂

Vse kar je nakracal finski sodobni pisatelj Arto Paasilinna se mi je zdelo vredno branja – lahkotno branje.

Na vsake toliko časa rada vzamem v roke kakšnega filozofa (Kanta, Nietzscheja, Schopenhauer-ja, …).

Ko me dajejo kakšne čudni občutki, misli; rada posežem po Adlerju, Fromm-u, Louise L. Hay, Jung-u,…

Na splošno so mi najbolj v redu eksistencialisti, nekoliko manj realisti; ne maram pa šunda in sprevržene erotike.

Med slovenskimi pa najraje berem Pavčka, mojster upesnitve optimizma 🙂

Aarto je kul, ja, večino prebranega.

Sprevržena erotika? Misliš de Sada? Žal to, kar se prodaja kot erotični roman, niti približno ni erotični, še rajcih ne, borrrring.

Nikogar konkretno – le proze z erotično vsebino se izogibam.

NM-3w, nisem pisala o pisatelju ampak o knjigi. Za spremembo jo je bilo luštno prebrati, sploh pa sem se z nostalgijo spominjala tistih dni…

De Sada je pa treba drugače brati.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Dejte se ostali napisat kaj ste kej zanimivga prebral.

Kaj je zdej res hit?

Vsaka res dobra knjiga je vedno “hit” …


ta hip, ko tipkam -> tale post ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Vsaka res dobra knjiga je vedno “hit” …[/quote]

Hit je vsako poletje nekaj drugega. In dajmo konkretizirat, ne se mi zapletat po markovsko v definicije 🙂

Kaj predlaga nek babji portal – top 10 knjig za na plažo tega poletja[/url]

Sicer pa hit je lahko karkoli ti sede za branje, magari Ciciban 😛

krivokljun, če te zanima filozofija, priporočam Logično filozofski traktat od Wittgenstein-a; med branjem se ti lahko zgodi, da se skregaš sama s sabo 🙂

“Kuharce” vedno zmagajo … še vedno dosegajo top naklade in prodajo ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Uaaau, kakšen hud avatar :)))) ♥♥ Pa kako ti paše :))
exzekli takšen si kot Broj Jedan

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Uaaau, kakšen hud avatar :)))) ♥♥ Pa kako ti paše :))
exzekli takšen si kot Broj Jedan[/quote]
pa zic / stol ima boljši kot tvoja … na kolesih ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close