Kje ste aktivne ženske?
Najbrz so ji joski res pomagali. Pa tudi tako na papirju nima slab CV. lol
Samo hudic je v malenkostih.
Sem ravno z eno bivso govoril – sve ostala prijatelja – in se je samo smejala; da se naj ne sekiram, bom ze na pravo naletu. Saj ima prav…[/quote]
Ja, za tiste, ki so nagnjeni k perfektnostim.
Saj na splošno, kot družba, smo vedno bolj zahtevni in kompliciramo za vsak drek. 🙂
Tako pri tehniki, kot pri samih odnosih…..
@aleksandra prosim ne fausije zganjat! 🙂
Vprašal sem te, kako dolgo si samski, odgovoril si mi pa s tem, kdaj si imel romanco in potem sem razumel (verjetno narobe), kot da si se s tem pohvalil.
Verjetno pa bi te moral vprašati, kako dolgo je minilo od tvoje zadnje resne zveze.
Marko, kdo pa je glavni petelin tu gor :)?
Misliš, da je tisti, ki sam zase misli, da je alfa samec?
Veš meni so sicer všeč športni tipi (pa ne taki, ki se hvalijo kako odlični kolesarji so pa potem napiše neko malo število km), ampak, če bi morala izbirat med športnim tipom, ki ni preveč razgledan in nešportnim tipom, ki je razgledan, kultiviran in tako naprej, bi logično izbrala slednjega.
Slednjih je pa po mojem tu gor kar nekaj.
Pravi alfa samec ne ponižuje ljudi. Pravi alfa samec ne daje v nič uslužbencev v McDonaldsu.
Take stvari počno nesamozavestni ljudje, afla samec pa mora biti samozavesten.
Seveda, tako pride, ko “glavni” petelin ne tretira vseh kur na enak način. :)[/quote]
@flora ce bi jaz bil taksna obcutljiva, nesamozavestna dusica kot sta vidve z hahahha, bi ob tvojem pisanju bil zgrozen kako zalis ljudi in postavljal globoka vprasanja v smislu ce je zaljenje edino kar znas 🙂
Kar se oblacil tice, se jaz za v sluzbo obicajno se najmanj potrudim. Najbrz sem bil ze tudi v japonkah in in “kratkih” hlacah. Obicajno pa malo bolj fancy jeans, majica po telesu, sam pa tja srajca. Pa nisem najmanjsi sraufek. Ce bi se kaj ekstra obleku, bi najbrz kdo posumil, da imam pri konkurenci job intervju.
Ocitno ne delam v banki, a ne? 🙂
To pa se ne pomeni, da sem urejen kot da se odpravljam na njivo. Tudi v izrazito neformalnih oblacilih, ce imas kolikor toliko okay postavo, lahko clovek zelo dobro zgleda. Ne skodi pa, ce imas razvit cut za estetiko in ves kaj na tebi dobro stoji. Okay, tudi kak dinar in nekaj casa je potrebno nameniti.
Sicer imam takih in drugacnih oblacil vec kot vecina zensk, ampak cisto zares se najbolje zgledam brez vsake cunje in v taki opravi sem ze marsikateri tudi domaca vrata odprl. lol
Kar se pa zensk tice…
Ja, ene se znajo urediti, kake druge pa malo manj. 🙂
Pa to velja tako za sportnice, menagerke, prodajalke, … kogarkoli, tako v pisarni, kot na kolesu, pohodu, ob bazenu, …
Sam recimo ne padam na “manekenke”, ker me prevec spominjajo na eno bliznjo sorodnico, tako po postavi, kot oblacilih. Vsekakor pa opazim urejenost, skladnost oblacil, urejene lase, itd. Vsec mi je ce zenska zna pokazati zenskost, ce le ne gre za pretirani false advertizing, if you know what I mean. 🙂
Prav gotovo pa ne sodim ljudi prevec po stilu oblacenja. Gre bolj za celoto, kaj izzarevas. Sem ze prevec kravatarjev videl, ki jim na celu pise, da… ne vem kako se izraziti… nekaj “poskusajo” oz. so junior uradniki ali kaj ze. Tako nekako kot potujoci mormoni. Pa pojma nimam kaj so, govorim bolj otemu kako nosijo oblacila, kaj izzarevajo. No, in da ne bo pomote, tudi kaksnega turbo milionarja sem ze spoznal, za katerega bi se zaklel, da mora biti na rabu beracenja, tako neurejeno je deloval. Kar precej potujem pa svetu in clovek res na vse zivo naleti. 🙂
mali, pa ti se hecaš mal :)))))))))
veš, da si tut pomislit ne upam na hlače na rob :)[/quote]
saj mene tudi zmrazi ob misli na nivejo z 2 leti pretecenim rokom, mosko frizuro in Reabek teniskah, ampak ves kako pravijo, nasportja se privlacijo! :)[/quote]
ti si res en kekec
mogoče si opisal svojo mamo – no jaz temu nisem podobna. mi je pa žal, da si kljub šajni čevljem res tok plitek.
slovenština ti ni jaka strana, tko k tut intelekt ne – tko da lej – najbolj bo, da kako knjigo prebereš namesto da zijaš v ženske cunje. upam samo, da se tut oblačiš ne v njih doma tkole mal za fetiš
nč takega ni na tebi, kr bi mi blo všeč
@Dater ko bi le jaz imel tvoj dar zavijanja besed v celofan 🙂 ker pa tega nimam pa so dame zdaj jezne na mene 🙂
@aleksandra… le daj custva iz sebe, prav je tako! ne zadrzevat v sebi 🙂 ti se kaj morda na dusi lezi? ce ne, mislim da sva zrela za najino prvo privat sporocilce! 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.