Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kje spoznati res resno punco

Kje spoznati res resno punco

Kdo pa ima, po tvoje, vpliv na dogajanje v naših življenjih?[/quote]
Vpliv imajo seveda tudi ljudje, ki se v naših življenjih pojavijo, poleg vseh ostalih naravnih pojavov. :)[/quote]

Saj, zato pa sprašujem. Da ne bo prišlo do nesporazumov. Ker sem, pa mogoče napačno, dobila občutek, da bom dobila lekcijo iz “retrogradnega merkurja” in ostalih planetov, ki se nahajajo v napačnih “hišah”.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Ne nikakor ni problem v drugih da smo samski samo ne najdemo kar iščemo. 😉 In z veseljem se udeležim kaj takega če organiziraš. ;)[/quote]

Hehe, če organiziram? Jaz SEM resen. Poročen in že 15 let v zvezi z RESNO žensko. 🙂
Srečno![/quote]

In kljub vsemu svojemu cinizmu do iskalcev in sovji domnevni resnosti ti, srečno poročen tip, čutiš potrebo brati ta forum?

Hm.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Moj nasvet, ko bo čas za to jo boš že našel, boš videl 🙂


Spider, kakšna je tvoja predstava o zakoncu oziroma človeku, ki je v svoji zvezi zadovoljen? Če bere forum, je nesrečen? Po kom to sodiš?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Da med ostalim na naša življenja vplivajo tudi dejavniki, na katere nimamo vpliva.


Spider, kakšna je tvoja predstava o zakoncu oziroma človeku, ki je v svoji zvezi zadovoljen? Če bere forum, je nesrečen? Po kom to sodiš?[/quote]

Ne jemlji stvari iz konteksta, to prvo.

Poglej komu sem repliciral in zakaj.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Nego čigavih??? Vse kar počnem in vse kar sem je posledica mojih akcij. Uspešnih in neuspešnih.

Vse kar imam??? Ne vem, ali si imela v mislih kaj materialnega???[/quote]Ne rodimo se enaki, nimamo vsi istih staršev in istega imena, nimamo istih intelektualnih in psihofizičnih sposobnosti, ne moremo od vsakogar pričakovati istega (uspeha) in nemalokrat se, čeprav je vse dobro kazalo, kaka stvar sfiži.
Ne krojimo si kože po svoje ampak glede na zmožnosti, ki so nam dane, v tem konteksu se je oholo bahati, kaki mojstri smo na pram nekomu, ki mu to iz (našega subjektivnega gledišča) ni tako dobro uspelo.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

As ti mal prizadet a kaj ti je? odprl sem temo in vstale povprašal kje so oni spoznali svoje resne partnerje in morda za kak pametni predlog. Pa nehej fantazirat in kvariti tem s svojimi komentarji. Pač če te ne zanima naslov teme jo pač preskoči!

Ne bodi zapečkar pa boš kaj našel.


Imaš zapečkarje ki brez težav najdejo punco, in imaš družabne ljudi, ki so zunaj vsako soboto, petek in svetek, pa nikakor ne najdejo. Kaj misliš, zakaj?

Ti družabni ljudje “ki so zunaj vsako soboto”, pa ne najdejo nič, so ravno takšni, kakršne opisuje Fotrov sine v svojem prvem odstavku. To so v bistvu zapečkarji, ki se delajo, da niso zapečkarji. Po več sušnih sezonah pa vzamejo prvo, ki pokaže zanimanje.

Ni stvar v tem, kam hodiš, ampak kako se obnašaš in kakšne vibracije oddajaš. Če tičiš v kotu s pirom v roki in buliš ko tele in ne rečeš ne bev, ne mev, ne boš nikoli nikogar spoznal, pa si lahko vsak vikend zunaj.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Kaj misliš?, nisi ravno dojel poante. Ti kot kaže smatraš za nezapečkarje tiste, ki hodijo ven žurat in popivat. Taki pa res bolj težko kaj resnega najdejo.
Nezapečkar pomeni, da ne ždi skoz na netu, ampak športa, potuje, hodi na kulturne prireditve, tečaje… tisti, ki hodi ven žulit pir, kot je rekel SPider, ne bo ravno iskana roba.
Zapečkarji so pretežno samski. Razen, če imajo srečo, da spoznajo v službi kako ali pa sosedo. Če kar doma ždijo, bolj težko kaj spoznajo.

Pri maši.


Tega nihče ne more vedeti, kje boš ti ali pa kdo drugi spoznal tisto, kar si želi.

Če se že to sprašuješ, se je potrebno zavedati, da bo treba uporabiti več truda, da boš dosegel tisto, kar nekomu uspe kar tako…Usput…
.

Sandi011, globoka vprašanja tipa kje spoznati resne ljudi za resno zvezo, so zavita v celofan. Ti se v bistvu sprašuješ, kje spoznati žensko, ki ti bo res zadišala in ti njej. Takrat se s tem, ali je resno ali ne, ne boš imel niti časa ubadati….. Odgovor poznaš. Kjerkoli in kadarkoli. Tu prislovno določilo kraja in časa nima pomena. Problem je v tem, da se ostrina voha z leti zmanjšuje – ne oddajaš ga več toliko in ga nisi sposoben toliko sprejemati. Naravne zakonitosti pač.
Rešitev? Spoznavati čimveč novih ljudi na raznorazne načine, brez pričakovanj in nestrpnosti, s tisto gotovostjo v sebi, da veš, kaj hočeš in česa ne.

Nego čigavih??? Vse kar počnem in vse kar sem je posledica mojih akcij. Uspešnih in neuspešnih.

Vse kar imam??? Ne vem, ali si imela v mislih kaj materialnega???[/quote]Ne rodimo se enaki, nimamo vsi istih staršev in istega imena, nimamo istih intelektualnih in psihofizičnih sposobnosti, ne moremo od vsakogar pričakovati istega (uspeha) in nemalokrat se, čeprav je vse dobro kazalo, kaka stvar sfiži.
Ne krojimo si kože po svoje ampak glede na zmožnosti, ki so nam dane, v tem konteksu se je oholo bahati, kaki mojstri smo na pram nekomu, ki mu to iz (našega subjektivnega gledišča) ni tako dobro uspelo.[/quote]

Seveda. Jaz sem se jaz rodila zelo vplivnim staršem, z imenitnim priimkom, z intelektualnimi in psihofizičnimi sposobnostmi pa sem pred drugimi prednjačila že v porodnišnici. Mislim…svašta, res.Malo si poglej v katerem kontekstu je bila omenjena tista koža. Sicer bi ti pa napisala malo daljše pismo ampak ne morem. Namreč, sedim na vrečah denarja in me bankovci v rit žulijo.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Ne rodimo se enaki, nimamo vsi istih staršev in istega imena, nimamo istih intelektualnih in psihofizičnih sposobnosti, ne moremo od vsakogar pričakovati istega (uspeha) in nemalokrat se, čeprav je vse dobro kazalo, kaka stvar sfiži.
Ne krojimo si kože po svoje ampak glede na zmožnosti, ki so nam dane, v tem konteksu se je oholo bahati, kaki mojstri smo na pram nekomu, ki mu to iz (našega subjektivnega gledišča) ni tako dobro uspelo.[/quote]

Seveda. Jaz sem se jaz rodila zelo vplivnim staršem, z imenitnim priimkom, z intelektualnimi in psihofizičnimi sposobnostmi pa sem pred drugimi prednjačila že v porodnišnici. Mislim…svašta, res.Malo si poglej v katerem kontekstu je bila omenjena tista koža. Sicer bi ti pa napisala malo daljše pismo ampak ne morem. Namreč, sedim na vrečah denarja in me bankovci v rit žulijo.[/quote]No lepo sarkastično. Saj pravim, vse, kar si, je produkt tvojega dela, samo tvojega dela in tega, kako se drugi zraven tebe niso znašli, ker se niso pripravljeni tako truditi. neumni pač, ane? Ker na tem svetu so vendar neskončne možnosti za sleherno dušo.
Tista koža je bila pač zafrkantsko omenjena. Odraža pa tvoja stališča.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Katenjka ti se še naprej igraj in me razstavljaj na prafaktorje, samo glej, da me boš znala potem nazaj sestaviti.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Hehe pač nimam drugega dela kot si risat značaje vas, s katerimi tu četamo 🙂 Ne mi tega jemati prosim noo 🙂

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

se strinjam! očitno nobeni ne klikne ob tebi, ker si brezvezen tip. seveda pa je zate bolj priročno, da iščeš krivdo v njej …

Ja, se mi zdi, da večina išče partnerja tako, kot da kupuje pulover, ki ga nujno potrebuje. Če nujno rabiš pulover, greš v trgovino in pač enega kupiš. tam izbiraš, ali bi črnega, belega, rdečega, črtastega..

In ljudje, ki na forumih odpirajo teme, kje naj spoznajo “resno” punco/fanta, v bistvu iščejo mašilo za svojo zdolgočasenost in nekoga, na katerega se bodo “obesili”. Ni čudno, da je toliko zvez taka žalost, če pa zveze temeljijo na tem, da sta se spoznala, ker ne znata biti sama in nista pristala v zvezi, ker se enostavno dopolnjujeta in ker jima zveza predstavlja obogatitev življenja.

Res izpade, kot je napisal Boom, da ima večina iskalcev v glavi nek cilj, potrebujejo samo še sredstvo in nekoga, ki bo pripravljen ta cilj izpolnjevati.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Saj vsak, ki ima partnerja, ima z njim nek cilj in tudi drugi partner ima z nami nek cilj. Tako, da smo v vsakem primeru “sredstvo” za doseganje tega cilja, kakor je sredstvo tudi drugi partner, če že gledamo na to iz tega vidika. Kaj pa je potem smisel partnerstva, če ne doseganje ciljev, ki bi pa seveda naj bili skupni?
Ljudje, ki sprašujejo, kje najti in kako najti, s le ljudje, ki se počutijo nekako izgubljene, prestrašene, verjamejo, da ne zmorejo sami izpolniti tega cilja, bojijo se, da jih nihče ne bo maral, da se nihče ne bo zanje odločil, da jih nihče ne bo opazil, imel rad, vzljubil. Predvsem pa, čim prej bi se radi znebili tega občutka oziroma občutkov, ki prinašajo v življenje nemir. Iščejo hitre rešitve, bližnjice, nasvete itn.
Na drugega človeka se ne moreš obesit, če ti drugi tega ne dovoli. Taki, ki pa se obesijo na nekoga, pa tako ali tako potrebujejo tudi to izkušnjo, da spoznajo katera pot je prava in katera ni.
Potrebno je vedet, da partnerstvo je kot živa stvar, neprestano potrebna nege. To ni nekaj, kar bi dobil, kot bi si kupil pohištvo in bi ga potem samo uporabljal, ko bi ga potreboval. Je kot vrt, ki ga je potrebno okopavat, zalivat, pulit plevel, pobirat sadeže, gnojit itn. praktično vsak dan.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

“Cilji” se od ciljev razlikujejo. Pri vladarjih je nekoč bil cilj ohranjati oblast v družini, pri premožnejših bogastvo, med revnejšimi materialno in socialno varnost in ne nazadnje imeti delovno silo na gruntu. Slednje, se mi zdi, je bilo še posebej izrazito med Slovenci. O ljubezni recimo so se bolj malo spraševali. Iskati zvezo pretežno z namenom ustvarjanja družine se mi ne zdi ravno dolgoročno perspektivna pot in čustva, ki se razvijejo ob srečanju primernega partnerja se mi zdijo zelo podobna tistim, ki jih nekateri razvijejo le do materialno bolje stoječih ali družbeno vplivnejših osebkov.

čustva, ki se razvijejo ob srečanju primernega partnerja

Ali kdo od teh iščočih sploh ve, kdo je zanje primeren partner? So seznami in so kriteriji, a najpogosteje se potem zaljubijo v nekoga tretjega in se čudijo, kako je to mogoče……
Nauk zgodbe: Ne predvidevaj in ne kalkuliraj, samo živi v sožitju s samim seboj.

resno punco si srce izbere,ne ta spodnja glava!
Če ti je namenjena,jo boš spoznal ob pravem času in na pravem mestu!
Do takrat pa poskrbi zase,veliko se moraš še naučit!
želim ti veliko lepega

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close