kje spoznati kitajko?
Zakaj ravno kitajko, zakaj ne slovenko oziroma zakaj sploh izbirati po neki rasi?[/quote]
Saj je povedal svoje razloge. Meni se zdijo prav toliko “legitimni” kot če nekdo reče, da si želi partnerja(ko) s katerim bi si ustvaril družino To je zdaj itak pomembno, da imamo ljudje pred sabo nek cilj in potem iščemo sredstva :-))))
V bistvu si razkrinkal kvečjemu sebe oziroma si pokazal kvečjemu svoj način razmišljanja. Meni pa za to ni žal, ker nimam nič pri tem. 😉
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Ti bi Kitajko zato, da bi seksala kot ta dva?
http://www.jbvideocatalog.net/retail/ph-seduction-12-chyna-jeff-dvd.html
Forum je zaprt za komentiranje.