Kje še lahko poiščem pomoč?
Blanka457, 18.09.2024 ob 20:19
Jaz pa ne vidim nobenega problema glede na opisano. To je cisto normalno za ta leta in se mi zdi, da samo isces neko diagnozo. Lahko da je zacetek menopavze, lahko je kaj drugega, ampak glede na opisano ni cisto nic posebnega, tako da ne vem h kateremu specialistu bi sploh rada. Pa da cakas patronazno, da ti izmeri pritisk ob poplavi vseh naprav, ki se jih dobi na vsakem vogalu, lahko si ga meris sama, ce napravo kupis. Ne poznam nobene 45 letnice, ki ne bi imela vsaj ene od teh tezav, ki jih opisujes, vsak ima nekaj, pa ne jokcamo okol po ordinacijah. Drugace pa gres lahko samoplacnisko, da bos pomirjena.
JAz ne čakam patronažne, patronažna prihaja k mami že nekaj let, zadnja 2 meseca pa po navodili zdravnice zmeri pritisk tudi meni. Nisem jaz tega želela. Če je to normalno za ta leta naj mi nekdo v teh letih pove kako si pomaga? Gre za občasno hudo omotico, ko se sesedeš. Torej, kako si pomagaš?
Poglej si video. Lahko, da ti bo pomagalo. Beri tudi komentarje, seveda, če govoriš angleško.
Forum je zaprt za komentiranje.