Kja je še treba
maksimum?
kje kdo govori kaj o maksimumih… v tem kar iščem jaz se ne reče maksimum ampak razmerje MED:
vloženega truda : predvidevane ”nagrade” : lastne želje
Vsako korigiraš toliko (zadnjo najmanj če sploh) da dobiš nekaj kar je solidno….
maksimum se trudijo tiste samske dekline ki pri 30tih nimajo tipa ker hočejo nekaj več (maksimum) in se sprašujejo zakaj nimajo tega….
samo zato ker se hočejo pokazat vljudne/kolturne 😉 saj z tabo ne samo tam so na istem pokopališču ;)[/quote]
Samo pijane punce domov pripelješ? Je to tvoj maksimum?[/quote]
pa vdove … 3x starejše od njega ☺
kdo je reko da so pijane?
A to sodiš po sebi?
Ali ti misliš da kdorkoli stopi skozi vrata gostilne/puba gre ven pijan?
Smiliš se mi če tak misliš….[/quote]
Hej, ti si napisal, da so zmačkane po večeru zabave s tabo![/quote]
da čutiš muceka ne rabiš bit NUJNO pijan….
torej to ni dokaz pijanosti… še kaj?
Hej, ti si napisal, da so zmačkane po večeru zabave s tabo![/quote]
da čutiš muceka ne rabiš bit NUJNO pijan….
torej to ni dokaz pijanosti… še kaj?[/quote]
Ahahaha, how lame! …ali si pa napačno frazo uporabil, ups!
Forum je zaprt za komentiranje.