Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kdor sebe ceni, je zahteven tudi do drugih

Kdor sebe ceni, je zahteven tudi do drugih

Kje najti postavno, situirano, izobraženo,inteligentno,modro, očarljivo, zvesto,razumevajočo, popustljivo, odpustljivo, prijetno, prijazno, zgovorno, kadar se od nje pričakuje, molčečo, kadar je potrebno, požrtvovalno do moža, ljubečo, naklonjeno partnerjevim potrebam, skromno ampak velikodušno, darežljivo, spravljivo, nikdar prepirljivo, vedno nasmejano, delavno, nadarjeno za gospodinjstvo, tako, da se pred gosti lahko z njo važiš, uspešno v poslovnem svetu ,pa da ima vseeno vedno čas pocrkljati svojega moškega, milo, nežno in simpatično, izbranega okusa, umetniško nadarjeno, sposobno podpirati vse vogale hiše brez pritožb, realistično in hkrati romantično, da vedno najde rešitev v vsaki situaciji, sposobno pohvaliti partnerja,kadar je negotov, dobro tolažnico, nesebično prijateljico…staro okrog trideset let, ampak da jih kaže bolj dvajset?

v umobolnici … če bi tebe slučajno opazila.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Eh, to pa že ni res.

V svojih sanjah jih lahko ima kolikor želi.

Eh, to pa že ni res.

V svojih sanjah jih lahko ima kolikor želi.[/quote]

point je v tem, kam bi ona ( po opisu) sodila, če bi avtorja opazila

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Khm, a ti iščeš eno za okol kazat???
Samo ona tebe ne išče!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Počakaj še kakšnih deset let…Mogoče izdelajo robota, ki ga bo možno tako sprogramirati. 🙂

Drugače pa je zahteven do drugih tisti, ki se ne ceni dovolj, ker od drugih pričakuje, da zapolnijo njegovo praznino. Ker pa ne zmorejo, se ob vsej svoji zahtevnosti znova in znova znajde pred razočaranji.

najbolj popolna/a je nič.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Jaz vsaj vem, kaj hočem. Kakšnih si pa vi želite? Glede na to, kako ste tukaj do vsakogar (ali vsake) kritični, sem sam najbrž še precej skromen v pričakovanjih.


si popoln ausšus. tudi “.” o tem kaj ponujaš nisi napisal.
skratka si idealen: NIČ

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Zainteresiran, koliko svetlobnih let daleč po vesolju pa si pripravljen iti ponjo …?


takole čez palec … do “Velikega poka” … bo še kakšno galaksijo premalo

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Zakaj se pa počutite tako ogroženi zaradi mojega vprašanja? Čemu taka napadalnost? Z iskalkami povsem drugače komunicirate, čeprav so one še precej bolj zahtevne do vas. Res se ponudba začne z iskanjem iskrenosti, zanesljivosti, duhovitosti in te običajne fore, skozi razvijanje debate, se pa zahteve kar množijo. One tudi nikoli ne povejo, kaj nudijo…

Med svetnicami?

Zanimive želje. Mogoče je prvo polovico texta požrl delete, ker se je verjetno začelo z: Sem takšen in drugačen…bla, bla, bla…

In tista, ki je takšna, je ali samska, ali razočarana ali pa še ni našla kompatibilnega, v katerega bi se zaljubila. Da ne bomo dolgovezili. 🙂

Dedek Mraz nosi decembra.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Sem v eni reviji bral, da je neka revija organizirala tekmovanje za najboljši ženitveni oglas, ker so želeli pridobiti več oglasov…
Med ostalimi oglasi je prišel tudi takšen, kjer je nek moški napisal, da vsako jutro zgodaj vstaja, skoraj cel dan dela, ne gleda tv-ja, ne popiva in ne gleda za drugimi ženskami, je zvest…..Na koncu se je izkazalo, da ga je napisal zapornik. 🙂


pa Miklavž in Božiček tudi … čigav si ti?

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


pa Miklavž in Božiček tudi … čigav si ti?[/quote]
Spider je parkelj..On samo odnaša…:)


pa Miklavž in Božiček tudi … čigav si ti?[/quote]
Spider je parkelj..On samo odnaša…:)[/quote]
poit je v tem ČIGAV on je … ne kaj počne — ker pa omenja samo Dedka mraza je pa “Komisija za ugotavljanje premoženja” iz 1970_ih — ko so partijci svoje ovajali, da kradejo ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

A drugače te zanimajo pa fantje? Tako za užitek, mislim? 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Kje najti postavnega, situiranega, izobraženega, inteligentnnega, modrega, simpatičnega, zvestega, razumevajočega, popustljivega, odpustljivega, prijetnega, prijaznega, zgovornega, kadar se od njega pričakuje, molčečega, kadar je to potrebno, požrtvovalnega do žene, ljubečega, naklonjenega partnerjevim potrebam, skromnega ampak velikodušnega, spravljivega, nasmejanega, delavnega, poštenega, nadarjenega za gospodinjstvo, uspešnega v poslovnem svetu, ki ima vedno čas pocrkljati svojo žensko, nežnega, izbranega okusa, umetniško nadarjenega, sposobnega podpirati vsaj tri vogale hiše brez pritožb, realističnega in hkrati romantičnega, ki najde rešitev v vsaki situaciji, obožuje naravo, ne popiva, sposobnega pohvaliti partnerko, kadar je negotova, dobrega tolažnika, nesebičnega prijatelja, ki v vsakem trnutku ve kaj ženska hoče in je strasten v postelji?

A drugače te zanimajo pa fantje? Tako za užitek, mislim? ;)[/quote]
MKOW ♥ … twelve+ poitz — na tako mi stopi že, ko še ne vem, da je v bližini ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

A drugače te zanimajo pa fantje? Tako za užitek, mislim? ;)[/quote]
MKOW ♥ … twelve+ poitz — na tako mi stopi že, ko še ne vem, da je v bližini ☺[/quote]

Ja, bojda viagra dela čudeže. Nekako tako, kot Duracel. ;)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


MKOW ♥ … twelve+ poitz — na tako mi stopi že, ko še ne vem, da je v bližini ☺[/quote]

Ja, bojda viagra dela čudeže. Nekako tako, kot Duracel. ;)))[/quote]

emm … moje sožalje, če med koleni stiskaš tabletke in se “kuriš” samo na dilde
a ti tudi ne pereš cunj, ker še nimaš 30 (do kamor navzdol sežejo praški) ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

No, klub pravih moških, kaj pa vi pričakujete od žensk? Aja, vi nič. Ste navajeni, da vam one povejo, kaj hočejo od vas in se vi potem trudite, trudite, trudite… Tudi to je po svoje v redu. Vam vsaj ni treba nič mislit in se spraševat, kaj bi sploh radi…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close