Kdo od vas ima kakšmo domačo žival in katero
Se strinjam s Svetilnik01- imam kar nekaj takšnih sosedov, ki ne mara živali in njihov odnos do ljudi je prav tako grozen kot do živali. Pravzaprav se mi taki ljudje smilijo- polni sovraštva, nezadovoljstva, negativne energije….. Tak je moj sosed – vse mu gre na živce od mačk do mojega psa, ptičov, skregan z lastnimi brati….. V začetku sem se prepirala z njim, sedaj pa se mi dejansko smili. Mora biti prekleto težko življenje, če se obremenjuješ in vse sovražiš.
Forum je zaprt za komentiranje.