Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kdo od vas ima kakšmo domačo žival in katero

Kdo od vas ima kakšmo domačo žival in katero

To me zanima.

Oj Svetilnik, jaz imam psa, ki ne mara mačk.
K hiši je prišla 3 leta nazaj v hudi zimi (-20) na teraso divja mačka-nesocializirana, bala se je ljudi, ampak lačna-dobesedno sestradana.Pes jo je okupiral v enem kotu na terasi in lajal kar je mogel, da sem pritekel pogledat kaj hudiča se dogaja.Mačko sem rešel -nepoškodovano lahko samo tako, da sem psa odstranil, saj se mačka ni pustila prijeti in je pihala in dajala znak s tacami, da bo opraskala tudi mene.
Ko sem odstranil psa, sem mački prinesel malce mletega mesa (od psa-haha) in toplo mleko.Vse je požrla naenkrat in meso in mleko…potem pa sem na tem forumu dobil info, da mačkam ne dajat mleka, ampak vodo.No potem sem mački naredil na terasi eno gajbo s peno in cotami, tako skrito zadaj za drvmi, da je pes samo vohal lahko, do nje pa ni mogle.Spomladi sem mačko ujel v posebno kletko (dobil v zavetišču) in jo dal sterilizirat.No naj končam, še danes se hrani in odžeja pri nas, potem pa gre (bog ve kje vse hodi) ko pa je spet lačna in žejna pa spet pride….pes se jo je že malo navadil, z mojo pomočjo, ker mu vedno rečem-TA JE NAŠA te ne smeš…ampak kakor pride kakšen drug mačkonar mimo, takrat pa pobesni tako po njegovo, vendar dobro ve, da mačkam vpričo mene ne sme storiti žalega, razen da laja in se razburja-protestira kaj hudiča delaš na mojem dvorišču….Imam pa tudi lepo-zelo lepo papigo,….

Žal si zaradi načina življenja ne morem privoščiti domačih ljubljenčkov.
Če pa bi lahko, bi si nabavila zlatega prinašalca.

Zanimivo, tudi pri meni je tako. Imela bi psa (labradorca, po možnosti črnega) ali mačko.

Zanimivo, tudi pri meni je tako. Imela bi psa (labradorca, po možnosti črnega) ali mačko.[/quote]

Črniso tko lepi……

[img]http://farm9.staticflickr.com/8154/7660659360_6324e64909.jpg[/img]

babies….tko srčkani….

[img]http://farm9.staticflickr.com/8166/7660668400_52013c40fa.jpg[/img]

HM30, lahko pa si nabaviš enega v stilu Blondinke s Harvarda in ga boš lahko v torbici nosila. :))

OK. Bom premislila. Hvala za nasvet. ::)))))

mačkonar zate vem, da si lepo poskrbel za muco, saj se bereva na forumu živali.lepo da je mucka še pri tebi.lp

Če štejejo tudi tiste za pojesti, ki končajo na krožniku, imamo kar precej domačih živali – in to od pernatih do kosmatih. :))) Imamo pa tudi hišnega ljubljenčka, eno črno mačko in enega sajastega mačka.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

No jaz (mi) imamo dve mački, ki bi me verjetno edini pogrešali, če bi padla po stopnicah ali zletela po mokrih ploščicah v kopalnici… ker smo že nekaj dni same v beli hiši v slovenskih goricah s pogledom na dravo in pohorje od tam malo bolj vzhodno od krajev, kjer so bile posnete one slikice… nekaj je tudi verjetno pajkov, moljev, in kakšna muha zaide sem… ali pa nočni metuljček, ki jih vse po vrsti rešujem v skladu s svojo milo in plemenito in čutečo naravo…(tudi iz pajkove mreže, zdaj poleti pač morajo manj jesti)

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Jaz bi te tudi pogrešala 😉

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Jaz bi te tudi pogrešala ;)[/quote]No saj… saj to sem upala, da bom prebrala, za mačke mi je itak vseeno…:)))))

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Jaz bi te tudi pogrešala ;)[/quote]No saj… saj to sem upala, da bom prebrala, za mačke mi je itak vseeno…:)))))[/quote]

Me zelo veseli, da daš človeku, ljudem prednost pred živaljo 😉

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Katenjka…S svojo čutečo in plemenito dušo bi lahko rešila cel svet pred temi zlobnimi dušami, ki nam sedaj vladajo. 🙂

Pri nas ni da ni – dva pasa (ovčar, mops), dihur, skakači, ptič, odpred nekaj dnevi še tri kokoši, že 5 let pa nimamo več našega muca. Če nebi včasih odreagirala kot resen sovražnik živali, bi imeli še marsikaj (kače, pajki, žabe, kuščar,….)ampak – čas za živali moraš imeti, hkrati pa še ti vedno mora ostati trenutek zase. In ker pri nas vsi prihajajo in odhajajo kakor se jim zljubi, je vse na mojih ramah. Torej – še to jepreveč, čeprav imamo vsi radi živali.

Pri nas doma je pa mini živalski vrt (so me nekoč prijatelji spraševali kdaj bom začela pobirat vstopnino, ko pridejo k meni na obisk).
Imamo: 2 kobili, 2 mačka, 4 ptičje pajke (ki so bolj znani kot “tarantele”, ampak to ni ista vrsta), kuščarko (bradato agamo), kačona (ameriškega goža) in psičko (bernsko planšarko) 🙂
imeli pa smo še cel kup drugih živali, od hrčkov do kur, rib, papagaja… 🙂

Hej! Jaz imam malega maltežančka, Božota 🙂 Sicer je njegovo pravo ime Bonny, ampak ga vsi kličemo Božo 🙂

kokoši, piščančke, mačko, psa…

A pajki pa mravlje so tut domači ljubljenčki?

jaz sem mnena da kdor nima rad živali, da tisti ni nič vreden.moja soseda ne mara mačk , če bi bil jaz zakon bi take vse kaznoval z obveznim delom v zavetišču, če se pa ne bi strinjali bi jih pa postrelil.

Kaj pa če bi se ti malo zglasil pri kakšnem psihiatru? Na enem poglobljenem pregledu…

jaz bi že naredil red, glede na tvojo izjavo ti je očitno kar prav da živiš v takšnem đumbusu v jkakršnem si

jast tud ne maram mačk, to žvad bi blo treba vso potolčt,

S TABO NA ČELU pa zi da te kje ne srečam

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close