kavo
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › kavo
ne, ne vem,,,kam?
ne, ne vem,,,kam?[/quote]
zaplotniška 13, Pod smreko … pri 7. kužnem znamenju.
Pa eno nogo imej naslonjeno na zid … tko kut “profesionalke”
na privat kontakt se oglasiš pa greva na kavo.
Ki to?
Ki to?[/quote]
tukaj: zaplotniška 13, Pod smreko … pri 7. kužnem znamenju.
Pa eno nogo imej naslonjeno na zid … tko kut “profesionalke”
danes mam čas za kufe!!
kam si spet padu nooo???
ja draga,včasih se mal zgubim zato sem ti pusti mail zgoraj da bi lahko povabla na kavo….lp
juter mam čas za pivo!!!!
no pa da vidmo kje si danes….
evo tukaj, končno doma, ki si pa ti??
dejanček40,
Forum je zaprt za komentiranje.