kavo
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › kavo
kera osamljena za kako kavo tuki mogoče…
A da jo tukaj spijeva? :)))
če daš kak kontakt se zmeniva kje pa kdaj.
neeeee .. vročo drug po drugem zlivata
o, pozdravljen ker nekaj časa te ni bilo, kje lutaš, evo mene za kufe..
ja res se mal zgubil.ja ok,če si za.predlagaj.
a, seveda, povej
kje, kdaj??
ja povej ti,kak kontakt mogoče.potem bo vse lažje.
Ti rabiš družbo, torej ti pusti konzakt.
Jz bi raj ledeno kavo. S stracatelo in se eno stracatelo. Z bejlijem al kakim viskijem. Brez smetane. Hvala 🙂
Še kaj?:)))
Še kaj?:)))[/quote]
verjetn sexs, ampak ji je neroden povedat???
Še kaj?:)))[/quote]
verjetn sexs, ampak ji je neroden povedat???[/quote]
No, to se ne pove eksplicitno, to je skrito med vrsticami :)))
Še kaj?:)))[/quote]
Lahko zaplešeš en boogie dance ob drogu :))) Aja, on… tudi on lahko, samo naj obleče tigraste tangice 😀
No tole meni liči na oglas. Dejan kako si upaš oglasi so moja domena haha 😀
mogoče pa danes kera za kavo.probat ni greh.
kavicaaaaa,kje si…
tukej!!!!
tulelele!!!
btw (ker bo treba kmalu zdravstvo plačevati iz svojega žepa) – v takšni vročini je bolje piti mlačen čaj .. bolj rahel ☺
ollaa, dejan40, ki si zdaj no, si kam padu????
čeeer,ja padu padu.kaj dogaja,oglasi se kaj.
evo me, končno tukaj;;;
razumevanje “kavice”:
M: seks, seks, seks,….
Ž: pozornost, občudovanje, hvaljenje …
ja končno ja,oglasi se na….saj veš…
Forum je zaprt za komentiranje.