Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kam si mi šla

Kam si mi šla


Marko, pa ne še zdaj tebe..[/quote]
Ok, ne razočaral. Presenetil bo bolj prav.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


No, tole se mi zdi zelo pomembno, da se tega zavedamo. Pa to ne gre samo za spletno komunikacijo, ampak nasploh v osebnih odnosih kjerkoli.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ljubica, kje se skrivaš, kam si mi zašla, si se čisto zgubila, namreč moški imamo izboklino, ve pa globino, pa še res, da jo vidi (čuti) vsak drugače, na svoj način, menda. :)))[/quote]

Ok.
Zdaj pa to prevedi v jezik, ki ne bo dvomljiv.


Ker si pred dnevi nekaj mutila o pecanju med nama in kako je to moralno sporno… itak da mi je marsikaj povedal… s čim neki pa misliš da se peca? Z besedami ali z dejanji?[/quote]
Pa kaj tu vidve nekaj špekulirata z mojim naslovom….
Pa saj je jasno, da se samske ne želijo razkriti, zato jim moj naslov nič ne koristi.[/quote]

Jaz nič ne špekuliram. Je pa res zanimivo, zakaj je katenjka to ven privlekla…

Mislim, da se večina žensk ne želi razkriti, kot se jih hkrati večina žensk želi, da bi bile odkrite (pa ne po značaju… 🙂 )…

Katenjka,
zakaj se na tak način pogovarjaš z moškimi … sem večkrat zasledila takšen način, a ne da imam, da boš, itd…. v glavnem želja po potrditvi (začneš z ” a ne da…” ). Kot majhna deklica, odvisna od tujega mnenja. Nesigurna vase. Ali pa enostavno, kot da bi si želela neke potrditve, da bi te nekdo cenil, ali celo imel rad…
Mimogrede, še vedno si na tak način pristopila k moškemu članu tu, na forumu, za žensko mislim, da ne, ali pa zelo zelo redko…

In zaradi takšnega pristopa sledi:

😀

Ljubica, kje se skrivaš, kam si mi zašla, si se čisto zgubila, namreč moški imamo izboklino, ve pa globino, pa še res, da jo vidi (čuti) vsak drugače, na svoj način, menda. :)))[/quote]

Ok.
Zdaj pa to prevedi v jezik, ki ne bo dvomljiv.[/quote]
🙂 🙂 Lahko jaz to prevedem?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Ni to zaradi takšnega pristopa, ampak zato ,ker se enostavno strinjam s Katenjko.

A ne težimo vsi k temu, da bi nas nekdo imel rad ?

Ok.
Zdaj pa to prevedi v jezik, ki ne bo dvomljiv.[/quote]
🙂 🙂 Lahko jaz to prevedem?[/quote]

Imaš dovolj domišljije? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ok.
Zdaj pa to prevedi v jezik, ki ne bo dvomljiv.[/quote]
🙂 🙂 Lahko jaz to prevedem?[/quote]
Jaz v tem ne vidim nič dvomljivega…:)


Izvoli! Če veš…

Seveda.
Ampak ne težimo vsi k temu, da bi nas kar vsakdo imel rad oz. da bi od vsakega želeli to potrditev.

Takšen odgovor sem pa pričakovala od tebe. Mimogrede, s kom oz. s čim se pa ti ne strinjaš ( v mislih imam ženske članice tega foruma… razen mogoče z mano…)… 🙂


Še preveč, na trenutke. Imam pa tudi rada konkretne odgovore, ki ne puščajo možnosti domišljije. Bi šlo?

Da ne? Hm… Mogoče imaš pa ti, Robi, premalo domišljije…

Jaz nič ne špekuliram. Je pa res zanimivo, zakaj je katenjka to ven privlekla…
[/quote]
Robi kaj si to povedal, pa še res ni. Saj pa nima veze, če jaz vem tvoj naslov, čisto ok je , če ti veš mojega, ali pač? It ti pa ne skrbi… določena razumevanja med nami so čisto metafizične narave.. nimaš vpogleda, nimaš racionalne interpretacije, nimaš kontrole… na koncu zataji še intuicija… spet ne morem spat…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Res nima veze, če veš za mojega ali jaz za tvojega.

Saj si Katenjka ne želi od vsakega. Preveč posplošuješ.

Ne vidim potrebe po uporabi neke domišljije. 🙂

Ok. Bom popravila, od vsakega moškega na tem forumu. Dobro?


Potem pa ne boš mogel (mene) razumet, zakaj se mi zdi dvomljivo.

Ok. Bom popravila, od vsakega moškega na tem forumu. Dobro?


Potem pa ne boš mogel (mene) razumet, zakaj se mi zdi dvomljivo.[/quote]

Zakaj bi si to želela, kar že ima? Je nimamo radi, Robi? Katenjke namreč. ;))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Nič novega, če ženske ne razumem. 🙂

Malo bolje, a še vedno preveč posplošeno.

V naju ne dvomim…:)

Res ste naštrikali cela “čreva” okoli preprostega stavka in avtoričine čustvene “nesigurnosti”.
Res ste “majstori”… :)))Naj še sam dodam svojo razlago.

Mislim, da “snubci” namenoma (ali še slabše “ponesreči”) uporabljajo take izraze, ki naj bi v avtorici vzbudili občutek bližine, mogoče povezanosti. Malo so prehitri in v njej, ki bi rada najprej spoznala komu se “približuje” povzročajo občutek utesnjenosti, nesigurnosti… in ji kot taki ne predstavljajo tistega, kar si sama želi od njih, da bi jih najprej “neobvezno” spoznala predno bi jo smeli ogovoriti z “kje se MI skrivaš”.
Zaradi lastne neizvirnosti so sami sebe razkrinkali in kot taki so nezanimivi za avtorico.
Niso prišli skozi “predizbor”…
On jo je izbiral, ona ga ni izbrala… 😉
Po moje bodo morali fantje zamenjat strategijo, ne ona spustit merila, če želijo prit “bolj blizu”.
Samo če bodo to (zavrnitev) tudi tako razumeli, hja to je pa že druga tema za “štrikanje in seciranje”… 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Če jo poznate… Ok, se umikam…

Če je ne poznate več ali bolje kot skozi besede, ki jih piše… Kaj/koga pravite, da imate radi?

Sicer pa ni vprašanje (bilo), če jo imamo/imata rada, ampak zakaj ona rabi potrditev same sebe, svojega razmišljanja, svojega dojemnja, svojega “prav”…


Prav, prav, od tebe pa od Matjazka. Je še vedno preveč posplošeno?
Sicer pa mislim, da bi slej ko prej do vsakega (moškega?) tako se začela izražat, tako tu, na forumu, kot zunaj foruma.

Robi, IT se čudi, ker si ženske želijo potrditve od pametnih moških. ;)))
Mogoče ni dovolj pametna kot Katenjka… phah :)))

Ne kapiram, kakšne potrditve si točno želi? Kako je to razvidno? Si ne želim vsak od nas določne potrditve, sprejetosti, razumevanja, naklonjenosti, ampak seveda ne od vseh, razumljivo. Na mnenja nekaterih damo več, na mnenja drugih malo manj, na mnenja določenih ljudi prav nič.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Pametnih? Se šteješ med pametne?

Pametna ženska ne išče potrditve, ker ve, da če jo bo iskala, bo lahko izpadla ali neumna ali otročja ali brez svoje lastne “hrbtenice” ali…. Pametna ženska posluša, opazuje in spoznava.


Prebrano. 🙂


Na to pa vprašanje, če ti ve tudi ona sama odgovorit. Vsekakor pa si želi potrditev, če reče, napr. : … a ne, Robi/Matjazko, da imam prav…

IT

:)))

IT

To je ‘prifrkljivo’ retro-vprašanje, mimogrede. Vsaj jaz tako razumem. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

:)))
[/quote]
No, tole je pa preveč za mojo “pamet”. Če ti ni odveč, lahko pojasniš?


Te besede ni v mojem besednjaku. Lahko tudi to pojasniš?


Zato pa dobro, če sta dve…Ena pomaga z umetnim dihanjem, druga mu masira srce…:)


V naju ne dvomim…:)[/quote]
Jaz vaju tudi imam rada, čeprav mi Matjažko ne verjame, ker misli, da ga imam grdo phahaha 🙂 :)))) nekoga moraš imeti rad, pa čeprav so to črke na zaslonu… neki ljudje pod nekimi niki, za katere upaš, da niso taki, kot se tu prikazujejo, ker svet bi bil sicer čisto preveč kičast 🙂 🙂

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Nekaj podobnega je Kako si mi?, to je bosanski sleng, da se lepše sliši. Kot neka fraza in ne preveč dobesedno jemat izraza, saj ni mišljeno nič hudega. Le bolj osebno, ne tako na splošno.

Ne vem, če je ravno bosanski sleng, v dalmaciji sem večkrat slišala, ‘Kako si mi, lipa curo?’ res pa ni bilo poudarjeno na ‘mi‘ 😉 😉

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close