Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kakšne ženske imamo moški radi

Kakšne ženske imamo moški radi

To me pa spominja na tračarske ženske revije, ki sem jih za hec brala kot v OŠ v stilu “kako narediti vse tako, da je moškim všeč” in potem “fantje ne marajo tega, fantje ne marajo onega, pri fantu nikoli ne smeš …” ipd. No, princeska, morebiti ta knjiga ni slaba marketinška ideja .-)

Če izluščimo najpogostejše smernice na MON-u (nekaj jih bom nanizala, ostali lahko nadaljujete; pa ne jemati resno :-):

– stara pod 30, še bolje pod 25 (še malo, pa padem ven iz starostne kvalitete hehe)
– mora biti lepa
– mora biti pametna, a ne preveč
– mora biti preprosta, to = nikoli naličena, nepobarvana, nepobrita, brez nalakiranih nohtov, populjenih obrvi, vedno v teniskah ali planinskih gojzarjih, pete in balerinke so tudi za posebne priložnosti prepovedane in znak kompliciranja
– nosečnost mora potekati brez težav in jamranja, sicer je to znak travm
– postava normalna, brez ekstremov navzgor ali navzdol, bolje kak kg več kot manj
– kuhanje in štihanje vrta ni pogoj, je pa plus
– borbenost ni zaželjena[/quote]

Partnerja si izbereš takšnega, kot ti pač ustreza, ki se značajsko ne bo nagibal k temu, česar ne maraš pri moškem, a ne? Ker ti vedno tako pišeš, kot da si osebno prizadeta in užaljena, kar se tiče (plehkega) okusa nekaterih moških. Kateremu pač paše, da ima ženska prsne silikonske vložke, pa naj jih ima, če obema tako odgovarja, če ima rad mlajše, naj jih ima, če spet tako obema ustreza.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ne vem, kje si našel znake užaljenosti, moj post je bil kvečjemu šala 🙂

Aja, Matjažko, si poleg filozofa psiholog (oba poklica spoštujem sicer)?

Sem ravno hotla napisati, da je Alexis še napisala da naj ne jemljemo tega spisa zares da je pač bila zadeva bolj za smeh:) Je sicer nekaj resnice v postu seveda, samo je luštno napisano.

Ko jo spoznaš, sigurno. Sveže je slajše.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Marko, med klevetanjem svoje bivše (bivših) in citatom zgoraj je OGROMNA razlika. Saj to menda veš 🙂 Nekateri pač grejo na dejt, da zamenjajo objekt (ali je to subjekt? teoretiki, na plano, boom, matjazko) poželenja ali povedano drugače, ne zanima jih oseba kot taka,ampak zgolj to, kaj mu lahko ponudi, kak manko lahko zafila, kako (njegovo) potrebo zadovolji.

To me pa spominja na tračarske ženske revije, ki sem jih za hec brala kot v OŠ v stilu “kako narediti vse tako, da je moškim všeč” in potem “fantje ne marajo tega, fantje ne marajo onega, pri fantu nikoli ne smeš …” ipd. No, princeska, morebiti ta knjiga ni slaba marketinška ideja .-)

Če izluščimo najpogostejše smernice na MON-u (nekaj jih bom nanizala, ostali lahko nadaljujete; pa ne jemati resno :-):

– stara pod 30, še bolje pod 25 (še malo, pa padem ven iz starostne kvalitete hehe)
– mora biti lepa
– mora biti pametna, a ne preveč
– mora biti preprosta, to = nikoli naličena, nepobarvana, nepobrita, brez nalakiranih nohtov, populjenih obrvi, vedno v teniskah ali planinskih gojzarjih, pete in balerinke so tudi za posebne priložnosti prepovedane in znak kompliciranja
– nosečnost mora potekati brez težav in jamranja, sicer je to znak travm
– postava normalna, brez ekstremov navzgor ali navzdol, bolje kak kg več kot manj
– kuhanje in štihanje vrta ni pogoj, je pa plus
– borbenost ni zaželjena[/quote]

Hahahahaha…Special limited edition by men from med.over.net 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Orodje? :-)))

Orodje? :-)))[/quote]

Noooo, nisem mislila tak plastično. :S Ti mi samo povej, ali si ti objekt ali subjekr, kot te katenjka popredmeti, verjetno objekt.

Moški imate radi inteligentne ženske, ki niso neubogljene princeske in se znajo postaviti zase doma in v službi, a hkrati ohranjajo svojo ženskost, nežnost in preprostost. Ženske, ki jim ni odveč biti ženska (tudi mama in gospodinja) oz. je rada ženska. Tudi v postelji.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Orodje? :-)))[/quote]

Noooo, nisem mislila tak plastično. :S Ti mi samo povej, ali si ti objekt ali subjekr, kot te katenjka popredmeti, verjetno objekt.[/quote]

katenjka itak pravi, da me noče popredmetit tako, da nimam teh izkušenj. Drugače pa bi rekel, da sem subjekt dokler sem (šele) v fazi želje popredmetenja :-)))

Zadetek v črno!!!


Ne vem no Princess. Ne gre se za to, da mi začne karkoli omenjta, gre se za to, da me morda zanima kaj o tem, kako in zakaj se je razšla. Preteklost ni pomembna, ampak človeka spoznaš tudi preko tega, kako je živela in se odzivala takrat, ko nista bila skupaj. Meni bi pa ravno dejstvo, da ženska ne želi govori o preteklosti, povedalo, da nekaj skriva, da se nečesa sramuje, ali pa da ji je težko, ker morda še ni prebolela. Zanimivo, kako različno gledamo na stvari. Verjetno pa ti, sklepaš po sebi in tudi sama težko oziroma nerada o tem govoriš, ker sama še nisi predelala nekaterih čustev in verjameš, da ko ti nekdo drug o tem govori, enako doživlja, kot ti. No, zdaj vidiš, da ni tako. Če greva midva na zmenek in ti jaz povem kaj o svoji pretekli izkušnji, je to zato, da me bolje spoznaš in da ti pokažem, da sem zadevo prebolel, prerasel in se iz izkušnje nekaj naučil, pri tem ti tudi lahko povem, kaj sem se naučil in kaj bi storil danes drugače. Kar bi nekoga pomirilo, tebe bi pa očitno pognalo v beg. Ampak bežimo navadno pred samim sabo, že večkrat ugotovljeno. Verjetno bi te pognalo v beg, ker sama ne bi bila sposobna o tem govorit tako sproščeno, ker bi ob tem čutila bolečino. Pobegnila bi torej pred to bolečino. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ne, ni res, zame je preteklost in je ne omenjam več ker sem jo prežvečila že stokrat z različnimi ljudmi. Zato tudi nimam potrebe omenjati te preteklosti več, sploh pa ne pri novih osebah, ki jih spoznavam. V bistvu je ravno obratno, če naletiš na človeka, ki velikokrat omenja kakšne zadeve iz preteklosti je to znak da je še vedno v stanju prebolevanja.

Res je, če jih nekdo omenja sam od sebe, je to lahko ta znak. Če te pa nekdo enkrat vpraša in mu o tem poveš zgodbo, pa v tem ne vidim nič spornega.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

No, vendar mislim, da tudi če te kdo vpraša, ni iz tega treba naredit ravno življenjepisa ali predavanja.

Marko, mislim da na začetku zveze ni dobro omenjati preteklosti oziroma bivše, ker sta obe osebi še negotovi v uspeh zveze. Sčasoma, ko začneta bolj zaupati drug drugemu, pa se lahko o vsem bolj natančno pogovorita. Zato pa tudi ni dobro skakanje iz ene zveze v drugo, da lahko vmes v miru premelješ dogodke z bivšim/bivšo. Veš, poznam kar nekaj mladeničev, starih okoli 30 let, ki so komaj končali s punco, že iščejo novo, pri tem se še vedno na veliko družijo z bivšo, torej živa zmeda. Ne bi bila rada nekemu moškemu le rama za jokanje.

No, vendar mislim, da tudi če te kdo vpraša, ni iz tega treba naredit ravno življenjepisa ali predavanja.[/quote]

Narediš pač, kar čutiš. Verjetno nekdo, ki je z odnosom razčistil, res nima te potrebe.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

antilopa, to sem js doživljala dostikrat. Tipi, ki so ravno končali vezo, in potem bi bili radi z mano. Vmes so mi pa kazali slike bivših, jih full omenjali, jokali. Taki ljudje res niso zreli še za vezo.Je problem če se začneš zaljubljati v njih oni pa še vedno ljubijo bivše. Sam stran od takih.

Princess, že to je čudno in nepotrebno, da ti kaže fotografijo bivše…pa zraven joka. Sploh ne vem, kako te lahko takšen kakorkoli pritegne, mene bi verjetno minilo do vsega, saj nisem neka psihoterapevtka ali guru za zdravljenje “ostankov” zaključenih zvez. A tebi se to da poslušati, to jamranje? Meni ne.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Če se pa v takšnega zaljubiš, pol pa tud s tabo ni vse “v redu”. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Princess, opisani primer se ne nanaša name, ampak na primere, ki jih poznam.

Marko, nekatere ženske želijo biti rešiteljice in v takih “tragedijah” najdejo izziv. :)). Lahko pa se zgodi, da moški o bivši najprej molči, nova ženska se vanj zaljubi, nato pa on na dan privleče vse iz njegove preteklosti z bivšo, takrat pa je za novo punco žal že prepozno in se mora “odljubiti”.

Jst sem to doživljala na prvih dejtih, ko ne veš kakšen je tip, žal.

Drugič jim kar povej, da ne boš tega poslušala oz da se naj za začetek vsaj odrešijo vse navlake od pretekle zveze…big deal. No, jaz imam pa eno drugo skrajno obliko izkušej, interes pokažejo takšni, ki so že oddani in to zamolčijo in potem to izvem od drugih ali kaj podobnega :-/ ta vzorec se res ponavlja, da je že več kot tragikomično 😉

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Zmedena, če se ti to ponavlja, potem imaš zagotovo tudi sama kaj pri tem. Težko pa uganemo kaj, ker te ne poznam(o). Recimo, da si morda preveč lahkoverna, naivna, da verjameš vse, kar ti naložijo, nisi pa pozorna na detaile v njihovih besedah, ali pa nisi pozorna na njihova dejanja. Morda ne vprašaš ali so samski oziroma ne vprašaš pravilno ali pa se izogibaš določenim vprašanjem, češ da so neprimerna in podobno. Gotovo pa “izžarevaš” nekaj, kar jih pritegne.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close