Kako se odzvati?
Pred ednim mesecem me ja kontaktiral, 1x sve se videla v živo, preživela eno uro v sproščenem klepetu. Takoj mi je bil všeč in mislim, da jaz njemu tudi. Po srečanju je zbolel in preživel teden dni v postelji. Vmes SMS (moji), takoj odpiše, kliče me izključno on (jaz njega nikoli). Moti me, ker mi napiše (ali pove), da me bo poklical takrat in takrat, pa me ne. Ker ga ne poznam dobro oz. ga sploh ne poznam, si tega ne vem razlagati, nikakor pa nočem navaliti na njega (že, če mu pošljem prva sms, se mi zdi, da ni prav). Moški je deloholik, “poročen” s firmo, veliko je v tujini, poleg firme pa opravlja še eno funkcijo, ki ga še dodatno zaposli. Po telefonu je prijazen, pove mi veliko stvari in nimam občutka, da je kaj narobe – enostavno se mi zdi, da je prezaposlen. Nisva iz istih krajev, ljudje, ki ga poznajo, ga cenijo in spoštujejo. Torej, kako se odzvati na vse to, kako (ne)biti vsiljiv pa vendar dati občutek, da ti za nekoga ni vseeno?
jaz sem imela res isto sizuacijo..pred leti leti nazaj..
najbolj me je jezilo ko je klical in se delal da je vse ok videla se pa nisva po 2 mesca ali mesec.
ne bom ti pametovala.. jaz sem vse skupaj prekinla ker tip ni bil resen.
in sem šla dalje.
kasneje čez 1 leto me je klical sredi noči )nevem a je bil mal pijan al ni mogel spat) in je jokal in govoril da ja da ve da je on vse zajebal.. ampak bilo je prepozno.
ne bi ti rada uničla te lepe ljubezni če sta si vešeč,ker pri meni je bilo tko da sva takole hodila oziroma mutila vsaj 6 mescev ampak ni blo čist nič boljš kot prvi mewsec.. to si tipi ki so pač čist brezaposleni in jim je partnerstvo nekaj na stranskem tiru..
mogoče,bi jaz tako naredila da se nekajkrat ne bi javila,potem ko bi pa začel spraševat zakaj mu klicev ne javim in bla bla bi pa direkt povedala..poslušej to je neresno..
direktnost in odkritos prišparata marsikatere težave in zamire..
no ampak to je samo moje mennje..
:)))
Glej, odrasla človeka sta, brez veze se je iti neke igrice. In začenjati odnos z nekim tuhtanjem, a naj vprašam ali ne, a naj pokličem ali ne….
Tip ti je všeč, torej, predlagaj da se vidita. Saj to bi rada, a ne. Pokliči ga in predlagaj. Če boš naletela na zgovarjanje, potem ti bo jasno, da ne misli resno.
Skratka, ne tuhtaj, ne čakaj, pojdi v akcijo in doženi kakšen je status.
Hvala za tvoj odgovor in da si delila svojo zgodbo z nami. Direktnost in odkritost si bom privoščila, če bo prišlo še do kakšnega srečanja, če ne pa… Eden mi je očital, da sem otročja. Kje pa, daleč od tega, življenje mi ni prizanašalo, tudi življenjskih izkušenj se je nabralo v teh letih mnogo. Je pa res, da sem bila par let v zvezi in zdaj sem nekaj časa že sama in se nekako ne znajdem. Samo to
Mislim, da od njega ne moreš pričakovati resne zveze.
Nekaj časa ga pusti na miru, pa potem še malo pa boš videla, da bo oz. je že kar pozabil nate:-( Tako je in nič drugače. Pusti ga na miru in čimprej ga pozabi. Človek je egoist in neresnež.
Škoda vsakega trenutka, kadar misliš nanj.
Govorim iz svojih izkušenj.
Bolj kot deloholik in prezaposlen, je neorganiziran. Meni, da je njegov čas bolj dragocen od tvojega (sicer ti ne bi obljubljal, da te pokliče, pa te potem ne bi) ali pa podzavestno deluje na ta način.
Ne vem sicer, kaj dela pri tej firmi, ampak če ni nori in genialni znanstvenik, se takega načina dela ne more posluževati in hkrati biti uspešen (da nekaj obljubi, in potem se oglasi tri dni kasneje brez neke razlage/opravičila/obljube, da se ne bo zgodilo več)
To, da ga ljudje poznajo in cenijo nič ne pove o tem, kako je živeti z njim. In veliko je takih, ki jih ljudje cenijo, pa so za partnerke in žene prave nočne more …
Ne razumem pa, zakaj ne povlečeš bika za rogove in ga “seznaniš” s tem, da je obljubil nekaj drugega, kot je naredil in ga vprašaš, kaj je zdaj na stvari…
tudi en ki sem ga jaz spoznala je bil takm je zbolel potem pa te poklicem, pa nic iz tega, je pa mejle rad posilju.potem sme jaz poklical pa je reki da je zbolel da zato ne poklice.. ha? a zdej pa loh govori..hmm
potem enkrt ni odpisal nic en teden potem pa rece sa je neki vmes prslo.
zadnja cvetka kjer sm potegnila crto je bil pa izgovor v zadnjem momentu, da je pozabil na frendov rojstni dan in sej ves, morm it.
pa sem odgovorila da ko se bo zjasnu da nej kontaktira ampak da takrat pa nej predtudira kaksne igrce se gre ker ne poznam pravil.
je par dni od tega, ni glasu od njega 🙂
Če mu ona na noben način ne pokaže, pove, da ji tak odnos ne ustreza, nima poskrbet za karkoli, saj se njemu zdi, da vse štima. Tako je, kot njemu paše in zakaj bi to spreminjal, če paše tudi njej (očitno)?
Če mu ona na noben način ne pokaže, pove, da ji tak odnos ne ustreza, nima poskrbet za karkoli, saj se njemu zdi, da vse štima. Tako je, kot njemu paše in zakaj bi to spreminjal, če paše tudi njej (očitno)?[/quote]Ne vem, če so moški res toliko bukovi, da ne skužijo, da ženski, ki je zaljubljena, ni zadosti, da jo tu in tam pokliče, ona pa njemu lahko (ali pa še to raje ne) pošlje sms. Mimogrede, Marko, s tem, kako bi morala ženska tipu izkazovati naklonjenost, ko njemu očitno ni do nje, si frakasiral že v temi na ČI.
Mislim, da bi vsak, pa če je še tako poročen s firmo, zaljubljen v svoje delo, etc.. vsaj prvi mesec poznanstva pokazal malo več zanimanja… sploh če kliče in je bil toliko odločen, da sta se srečala, torej ni nekdo, ki bi bil sramežljiv, ki ne bi znal z ženskami, da bi čakal na njeno pobudo…
Všeč si mu, ampak preprosto ne dovolj…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Forum je zaprt za komentiranje.