kako postati suha
Ta punca na sliki sploh ni atraktivna, ker je presuha. Mogoce je kakih 14, zgleda pa 11.
Trlice kot debeluscke, torej 2 ekstrema – stari mozgani to zaznajo, kot da je dekle nezdravo, zato nista privlacne za vecino fantov/moskih. Privlacne pa so ravno tiste , ki imajo normalno telesno tezo ali pa tudi kaj prevec, ce je teza enakomerno porazdeljena na tocno dolocenih mestih. 🙂
Aja, na zmenku si nalepi listek, kaksen ITM mora imeti dekle? :)))
Cuj, ce nimas pravega ITM-ja, te bom jaz vzel, ali pa Robi mogoce, tako da izhod v sili obstaja. 🙂 Midva tu ne bova veliko komplicirala. 😀
teša, preveč gledaš tv!
jaz se že celo življenje borim za kg, da jih obdržim. Že kos kruha z medom mi sproži tako kislimo, da me pobere za 1kg. Imam 176viš. in 61-62kg, kar mi je uspelo nabrati z veliko muko. Ves čas pa sem nihala med 54-58kg – zgledala sem kot anoreksik.
Ne zfrkavaj se z svojim telesom, ker te mora prenest čez celo življenje in ne samo do 28 leta.Slika, ki si jo pripela pa je naravnost grozna!
Teša: mogoče ti bo dal tale video malce misliti…
teša sam na kratko ….pred 21 leti ko sem zanosila prvo hči sem res imela postavco cca 56kg pa sem lahko pojedla vola in pol pa se nisem zredila, po 3 porodih sem se pa razlezla ko da bi jedla sam kvas na cca85kg da ti ne govorim kakšne diete sem vse sprobala in koliko denarja sem za to vrgla čez okno …..vse ok dokler se držiš dijet ko pa malo prekineš pa adijo lepa postavca.sam toliko v vednost ,dolgo časa sem se s tem obremenjevala zdaj sem se pa sprijaznila s tem da sem pač debeluška in se v svoji koži počutim čist ok…….briga me kaj si drugi mislijo men je fajn tudi kdaj kaj sladkega pojest ko mi zapaše pa se glih tko spravim v kopalke res da ne v bikini imam enodelne in grem na sonce ,z zdravjem pa zaenkrat zaradi teže res še nimam problemov pa imam dobrih 41 let moj nasvet bodi mal samozavestna ne zakompleksaj se zaradi odvečnih kil le na zdravje pazi…….pozdravček
jaz jih zelo malo poznam, da bi se sekirale zaradi svoje debelosti, jih pa veliko poznam, ki so zlobne do tistih, ki niso.[/quote]
tukaj ni bistvo v debelosti ali suhosti, temveč delovanje po principu: ženska ženski ženska. verjameš, da ti raste vrednost, če slabšaš drugo. v vsaki vidiš konkurentko, kot da je tvoj petelin edini.
takrat si želim, da bi bila moški.
ne mislim, da je žaljivo, da ženska govori v družbi suhih, da so te zlobne, da so ‘kurbljive’ (tole sem slišala ne dolgo nazaj), same pa imajo roke naslonjene na svoje velike trebuhe in mislijo, da so glavne, ker jih je pač veliko skupaj. Jaz pač nobeni še nisem rekla, da je debela ‘žmohtna’, ‘trcjalska’, to bodo fantje povedali. Mislim pa, da si zaradi kompleksa debelosti delajo težave tam kjer jih ni. Ljubosumje. Moški svojih žen ne zapuščajo, ker so debele, ampak zato, ker so nesramne do drugih, ki to niso.
No mene moti pri nekaterih debelejših (niso vse take, seveda), da za vse normalno prehranjene posplošujejo in žalijo, da so štange, hlodi in anoreksične (takim bi svetovala, da si preberejo, kaj sploh anoreksija je in kakšna je razlika od zdravih, vitkejših žensk) in skušajo zbiti samozavest, ker same niso samozavestne.
Forum je zaprt za komentiranje.