Kako pa ženska higiena?
Zavračam biti lovec. :)[/quote]
meni dišiš na firbčno babše … ne pa na lovca ☺[/quote]
Aha, se mi je zdelo, da ti samo jezik (prsti po tipkovnici) teče. ;)))))))
meni dišiš na firbčno babše … ne pa na lovca ☺[/quote]
Aha, se mi je zdelo, da ti samo jezik (prsti po tipkovnici) teče. ;)))))))[/quote]
tebe vzeti na muho, za “počit” te, je sramota … na slaboumne se zdravi pač ne spravljamo ☺
Aha, se mi je zdelo, da ti samo jezik (prsti po tipkovnici) teče. ;)))))))[/quote]
tebe vzeti na muho, za “počit” te, je sramota … na slaboumne se zdravi pač ne spravljamo ☺[/quote]
Ne bodi no patetičen. Preveč cenena tolažba celo zate. Pismo, bi človek več pričakoval od žaljenja. Toliko o umskih sposobnostih. 🙂
tebe vzeti na muho, za “počit” te, je sramota … na slaboumne se zdravi pač ne spravljamo ☺[/quote]
Ne bodi no patetičen. Preveč cenena tolažba celo zate. Pismo, bi človek več pričakoval od žaljenja. Toliko o umskih sposobnostih. :)[/quote]
precenjuješ se … nisi vredna tipkanja
Ne bodi no patetičen. Preveč cenena tolažba celo zate. Pismo, bi človek več pričakoval od žaljenja. Toliko o umskih sposobnostih. :)[/quote]
precenjuješ se … nisi vredna tipkanja[/quote]
Glede na tvoj način komuniciranja bi moralo biti to čisto ok.
Forum je zaprt za komentiranje.