Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kako najti žensko, ki si ne želi otrok (vsaj ne kmalu)

Kako najti žensko, ki si ne želi otrok (vsaj ne kmalu)

40+ letniki so:

– poročeni/vezani
– ločeni
– mamini sinčki
– samski jebachi, ki preganjajo mlajše od tebe

Veselo iskanje…

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

več ziher od tebe kot zgleda..

bahahahaha pred 30 leti ko si ti hodla v šolo še interneta blo ni praktično gledano…. mogoče pa takrat nisi suepa dokončat srednje pa so te pred parimi leti v plačljivem programu to naučli

bahahaha

no saj to bo verjetno to… a si ze končala 5 stopnjo?

ni čudno da si brezposelna mi je vse jasno!

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

40+ letniki so:

– poročeni/vezani
– ločeni
– mamini sinčki
– samski jebachi, ki preganjajo mlajše od tebe

Veselo iskanje…[/quote]

Ja, moj je poročen – z mano seveda :). Zato ni potrebe po iskanju.
Ti spadaš verjetno med mamine sinčke?

Ha ha, še ena srečno vezana ženska, ki kar naprej bere samske teme, teme o iskanju moškega..

In se tukaj krega z Matkiči, hkrati pa zatrjuje, d aje na ful višjem nivoju..ha ha

Meni ste vi “zreli” tako smešni..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

40+ letniki so:

– poročeni/vezani
– ločeni
– mamini sinčki
– samski jebachi, ki preganjajo mlajše od tebe

Veselo iskanje…[/quote]

Ja, moj je poročen – z mano seveda :). Zato ni potrebe po iskanju.
Ti spadaš verjetno med mamine sinčke?[/quote]

on ni 40 + kolko vem ampak ok…

medtem pa si preberi kolko ljubic je poročenim na forumu NEZVESTOBA 🙂

tvoj ma tebe zmes pa še kako… dobra si

medtem pa ti pišeš na mon

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

On je v službi, jaz pa ljubimca na netu iščem 🙂

Sej, poročene ste fajn, moje redne stranke..

Malo se mi edino smilijo butli, ki sio poročeni z vami..hahahahah…

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

ja seveda kdo pa ti to verjame no…. a zato si na MoNu ker sta 2 zrela odrasla v super zvezi….

no dopuščam moznost da je to res in da si pač zaposlena v JU kjer se nič ne dela. Pa maš čas tipkat tukaj[/quote]
Če pa ti nisi zaposlen v JU, pa imaš vseeno čas. Kaj si hotel povedat? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

ja seveda kdo pa ti to verjame no…. a zato si na MoNu ker sta 2 zrela odrasla v super zvezi….

no dopuščam moznost da je to res in da si pač zaposlena v JU kjer se nič ne dela. Pa maš čas tipkat tukaj[/quote]
Če pa ti nisi zaposlen v JU, pa imaš vseeno čas. Kaj si hotel povedat? :))[/quote]

jaz mam specifično vrsto dela ki ga ti itak ne boš razumel… tak da bv da ti karkoli razlagam…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Otroci so taka nadloga, pav nikdar v življenju si jih ne želim. In zato sem se dal tudi sterilizirati (vazektomija). Problem rešen, nobenih pamžov v življenju, juhu 😀

Pa še tako sem safe, da mi ne bo kakega pankta podturila 😀


Če pa ti nisi zaposlen v JU, pa imaš vseeno čas. Kaj si hotel povedat? :))[/quote]

jaz mam specifično vrsto dela ki ga ti itak ne boš razumel… tak da bv da ti karkoli razlagam…[/quote]
Ne, saj se mi je prej zdelo, da si nekaj posebnega. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

jaz mam specifično vrsto dela ki ga ti itak ne boš razumel… tak da bv da ti karkoli razlagam…[/quote]
Ne, saj se mi je prej zdelo, da si nekaj posebnega. :))[/quote]

za tebe duplo sicer…

Itak veš da servisiram računalnike in če se mi windows nalaga 45 min lahko 45 minut tipkam po MoNu le redki so podobni ali enaki šihti ki ti dovolijo da si

1. za PCjem
2. nimaš kaj za delat na šihtu ker čakaš da se dokonča inštalacija in zato lahko pišeš

če pa tebi to ni jasno pol pa nevem 🙂

Če bi delal kot potnik al pa kaj podobnega vem da me nebi blo dopoldne gori ker bi bil na terenu itd….

zraven moje vrste dela še samo ŠEF ali oseba ki si zbira delovni čas, in osebe ki delajo na raznih javnosektorskih delih si lahko privoščijo pisanje ob raznih urah…

no pa dobro če si brezposeln… morda sem kako spusto ampak to je morda par šihtov ki ti to omogočajo…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Dragi prijatelj pojdi na kakšno veselico tam je polno deklet .
Vendar če boš izbral dekle ki bo tebi primerno jo povabi na ples .
Če bo punci vseč tebo gotovo poljubila na usnice .
Zatorej ko se bosta oba poljubila na usnice bosta postala par .

Hahahahaha, noro!
Jaz grem s prijatelji na veliko veselic – zaradi druženja, ker sem gasilaka – kuham, kelnarim, čistim, gasim, …..
Plesala sem z marsikom, v norosti sem poljubila marsikoga – za hec, ampak, če sva se poljubila na ustnice, še pa res nisva par!
Kolk s pa star, da “stresaš” takšne?
Tebe še zgleda, da nobena ni poljubila – če bi te – bi bila pa s to punco al žensko – par?
Povej, kje stanuješ, da te slučajno ne bom poljubila, hahahaha.

Poznam kar nekaj žensk tam okrog 33, ki ne morejo imet otrok in so zaradi tega šle narazen s svojimi tipi. Tako da je še en segment kot nalašč zate Miha.


Daj nehi…. ravno ena taka bi mi prav prišla…. kje so? Povej! Hitro, nujno 🙂


Daj nehi…. ravno ena taka bi mi prav prišla…. kje so? Povej! Hitro, nujno :)[/quote]

Kaj nisi ti poročen? ssssss


Daj nehi…. ravno ena taka bi mi prav prišla…. kje so? Povej! Hitro, nujno :)[/quote]

Kaj nisi ti poročen? ssssss[/quote]
Od kod pa ti ta podatek? 🙂 No saj ni važno… ne nisem 🙂

Kje so? Zunaj na pijači – tako kot vse samske punce. sedaj je odličen čas za izhode, koncerti vsepovsod, DJ-ji – lepo sediš zunaj, poslušaš muzko in pljuckaš, se družiš, … Oh I love summer


Jaaa poletje in druženje… vse cooooollll ampak na vse na katere naletim bi imele otroke. Nobeni ne piše na čelu… jaz bi pa eno od teh tvojih znank 🙂


Jaaa poletje in druženje… vse cooooollll ampak na vse na katere naletim bi imele otroke. Nobeni ne piše na čelu… jaz bi pa eno od teh tvojih znank :)[/quote]

Išči ženske svoje starosti, pa jih bo kolikor hočeš (no, dokler te ne spoznajo). Tiste mlajše, ki so ti nedosegljive in želijo še kaj imeti od lajfa, prepusti sinu.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close