Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kako “izmeriti” odnos?

Kako “izmeriti” odnos?

Kaj je za tebe ljubezen? Občutek, tisti kratkotrajen, kot sreča, ki pač enkrat mine, in se ponovno pojavlja v intervalih, pač takrat, ko so pravi pogoji za čutenje tega občutka, ali pa je ljubezen zate želja po kvalitetnem odnosu s tvojim možem oz. partnerjem?

Če je v tebi tudi občutek obžalovanja, da odnos s tvojim možem ni takšen, kakršnega si želiš, mislim, da vsekakor lahko rečemo, da ga vsaj “ljubiš”, vsaj toliko, da ti ni vseeno. In to ni tako malo.[/quote]
pranje gat, peglanje srajc, uparjevanje štunfov, kuhanje, pospravljanje … sami merljivi elementi odnosa ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Ne, to pomeni le, da dvomiš. In če ne ljubiš, potem ne moreš dvomiti v ljubezen.


Kako lepo, da punca tako kratko in jedrnato opise to kar vedno znova, in vse hitreje, obcutim tudi sam. Must be human. 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close