Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kaj zamujaš, če nimaš otrok?

Kaj zamujaš, če nimaš otrok?

Kaj zamujaš, če nimaš moža? Potem ne boš nič zamudila in boš imela tudi otroke. 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=BI7wnIfBwxk

:)))))

Vse zamudiš….

Ravnokar gledam kako se ruvajo med sabo kot mladi ovni zunaj, vem da bodo lačni “kot cucki”, jih čaka 3l mineštre in še ene 4 ajdove palačinke z medom za povrh- seveda vsak.. tud jest :))

Neponovljivo…..

ps. pa mava z ženo še 6al 7 let kredita za hišo, od doma sva dobila nekaj, ampak sva dobila(pač so še na rodnem domu šebratje in sestre), ni noben finančni luxsus, pa karkoli je že to.

Če se hoče, je tudi pot…..

Igor

To lahko ponovita vsak dan, saj mineštro skuhat in palačinke spečt pa res ni takšna umetnost, da se ne bi dalo “ponovit” :)))))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close