Kaj zamujaš, če nimaš otrok?
Vse zamudiš….
Ravnokar gledam kako se ruvajo med sabo kot mladi ovni zunaj, vem da bodo lačni “kot cucki”, jih čaka 3l mineštre in še ene 4 ajdove palačinke z medom za povrh- seveda vsak.. tud jest :))
Neponovljivo…..
ps. pa mava z ženo še 6al 7 let kredita za hišo, od doma sva dobila nekaj, ampak sva dobila(pač so še na rodnem domu šebratje in sestre), ni noben finančni luxsus, pa karkoli je že to.
Če se hoče, je tudi pot…..
Igor
Forum je zaprt za komentiranje.