Kaj sedaj na grob?
Všeč mi je običaj na Danskem ali na Norveškem, ko so klasični grobovi le zelene gomile (vsi so preraščeni s travo, brez obrob) s preprostim kamnom, na katerem so vklesani podatki o pokojnem.
Travo kosijo nekajkrat letno skrbniki pokopališč – in to je to.
Pri nas pa malikujemo te kvadratne metre – žal pogosto veliko bolj, kot so bili čaščeni pokojniki za časa življenja….
Forum je zaprt za komentiranje.