Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kaj sedaj na grob?

Kaj sedaj na grob?

Kjerkoli se nahajate vas vedno spremljam.
Spomin na vaše prekrasne oči nikdar ne zbledi.
[/quote]
Ah.

Sem že nazaj iz svoje grobnice med vami.

drug drugega programiramo

Sem večno mlada, večno sveža, večno srečna…vse imam neskončno rada.


Ah.
[/quote]

Vrtimo se v večnem krogu večnega življenja.

drug drugega programiramo

Vrtimo se v večnem krogu večnega življenja.
[/quote]

🙂

Všeč mi je običaj na Danskem ali na Norveškem, ko so klasični grobovi le zelene gomile (vsi so preraščeni s travo, brez obrob) s preprostim kamnom, na katerem so vklesani podatki o pokojnem.
Travo kosijo nekajkrat letno skrbniki pokopališč – in to je to.
Pri nas pa malikujemo te kvadratne metre – žal pogosto veliko bolj, kot so bili čaščeni pokojniki za časa življenja….


Tudi meni bi bilo to všeč, ampak na naših pokopališčih to ni možno, torej moram sama nasaditi nekaj trajnega in enostavnega za vzdrževanje.

Ja, ane, kam izginejo vsi ti ljudje.
Še enkrat se opravičujem za nesporazum.
Ker meni nič ni jasno.

drug drugega programiramo

🙂

Zanima me kako nadaljevati, da bo pravilno.
Vse možne rešitve so dobrodošle.

drug drugega programiramo

🙂

🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close