Kaj sedaj na grob?
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Starševski čvek › Kaj sedaj na grob?
Nesi svecko na grob in se potem poscij na grob in pokakaj pa pobruhaj grob. Za tvoje zanamce najbolj primerno glede na to kaki gnoji so bli da so tebe naredl
Saj ljudje v osnovi drug drugega samo osveščamo in si vedno pomagamo.
Sedaj imam mačehice, čez poletje pa dam natresk. Imam žarni grob in cvetje je vsajeno v posodo.
Poleti se natresk najbolj obnese, ker ne rabi posebnega zalivanja.
Ja, natresk je tudi dobra ideja.
Posadi par grmičkov hebe, zrastejo do največ 30 cm, zimzelene in nezahtevne. Googlaj!
…srčno rad/a pomagam…
Ne da se mi brati odgovorov.
Jaz male mačehe in male ciklame.
Zvončki in trobentice, mačehe, vijolice…
Krasno cvetijo v naravi…
Še enkrat se vsem opravičujem za nesporazum.
Vaš Xrobe
Male ciklame. Pravi čas.
Male ciklame. Pravi čas.
[/quote]
Krasno cvetijo ciklame v naravi.
Izredno všeč so mi gozdne ciklame s čudovitimi vijoličastimi cvetovi. In čudovit vonj gozdnih smrek. Pa sveža sapica vetriča, ki piha skozi gozd.
Svoji sobi pravim kar grobnica.
Notri imam elektronsko svečko, ki nonstop sveti v moj spomin.
[/quote]
Zakaj pa elektronsko svečko? Strah pred smrtjo?
Zakaj pa elektronsko svečko? Strah pred smrtjo?
[/quote]
Hvala za vprašanje.
Vedno mi je bila zanimiva elektronika in svetloba.
Strah pred smrtjo?
Svet je zamene bipolaren, potem pa malo skačemo s te strani na ono stran in nazaj.
Vse je animacija.
V svetu animacije.
Hvala za vprašanje.
Vedno mi je bila zanimiva elektronika in svetloba.
Strah pred smrtjo?
Svet je zamene bipolaren, potem pa malo skačemo s te strani na ono stran in nazaj.
Vse je animacija.
🙂
V svetu animacije.
[/quote]
🙂
Xrobe fantazira!
Hvala za vprašanje.
Vedno mi je bila zanimiva elektronika in svetloba.
Strah pred smrtjo?
Svet je zamene bipolaren, potem pa malo skačemo s te strani na ono stran in nazaj.
Vse je animacija.
V svetu animacije.
[/quote]
Skoraj Kosovel.
Skoraj Kosovel.
[/quote]
Hvala.
Zanima me večna mladost in večna lepota.
Hvala.
Zanima me večna mladost in večna lepota.
[/quote]
Večna lepota je minljiva.
Večna lepota je minljiva.
[/quote]
Se absolutno ne strinjam z vami.
Se absolutno ne strinjam z vami.
[/quote]
Nič hudega. Nasprotno.
V sobo bi se zaprl,
tiho, tiho, da se drobne ptice ne zbude.
Burja je odprla okno.
Pomlad.
Samo veter ne more spati
opolnoči.
Samo črna cipresa šumi še.
Postani kakor gozdovi.
Ciprese so krasno drevje. Kot večne sveče.
Kjerkoli se nahajate vas vedno spremljam.
Spomin na vaše prekrasne oči nikdar ne zbledi.
Forum je zaprt za komentiranje.