kaj počnete samske ženske 30+
matjazko, tvoje besede pa v tem primeru ne bodo padle na plodna tla :). Mariborčana pa ne boš prepričal, da je sneg bel :).
Težko uresničljivo dandanes, ko se veliko punc že s 13 spušča v spolnost, torej otroci! Do 20-leta imajo lahko že 10 ali več partnerjev… To za moje pojme v starševstvu nekaj ni bilo v redu….[/quote]
Ničkaj deviška, res 🙂 nič hladno stiskana, pač pa z vsemi žavbami namazana…[/quote]
Nisi, saj sem vedel! Kdaj je to že nazaj bilo, par desetletij in še nekaj… :))[/quote]
Tam nekje bo, ja… Jaz se devica še rodila nisem 😉
Pa da ne boš preveč name mislil, boš še ti ob tisto zadnjo nedolžnost, ki jo še premoreš :-}
Forum je zaprt za komentiranje.