Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek kaj počnete samske ženske 30+

kaj počnete samske ženske 30+

Živjo,
sej ne vem če je tole pravi naslov za tole vpršanje, ampak vseeno… pred kratkim spremenila status v “samska”, posledično temu tud zgubila mal skupne družbe, svoje imam pa samo peščico …. pa se zdej mal sprašujem kaj počet predvsem za vikende oz. popoldne po službi …
… rada bi se mal zamotla, kam šla… pa mam ta majhen problemček, da se sama kr težko km spravim … s tem hočem povedat, da na vsa moška povabila z raznih spoznavnih portalov se trenutno še ne javljam, ker mi nekako trenutno to ne leži .. ja, če je kdo za “kulturn” čvek se zaklepetam, samo ni mi pa še do osebnega druženja s novimi moškimi kontakti ….
… pa me zanima kaj kej punce moje starosti počnete oz. kakšen nasvet kako dobit kakšno novo družabnico za kšn čvek na svežem zraku (sprehod, rekreacija .. pač kaj za novo spoznavanje)…, a se mogoče še kšna taka najde …
…. s tem mislim izrecno samo to kar je napisano, ker drugače sem vseeno naklonjena moškemu spolu 😛 😀 ..

lp

Začni hodit na aerobiko, jogo pa tudi ples za samske ženske …………pa ja dobiš eno kolegico ki bo samska

Kolesarim, plavam, smučam, včasih tudi kak tek, berem, vsake sto let tudi kak vzpon v gore, potujem, grem na kako potopisno predavanje. Počela bi še kaj več pa vedno manjka časa.

Saj, za pozabit na nas moške, se čist dovolj trudiš. Le vsem okoli to tudi povej. Moški smo nagnjeni k temu, da verjamo da nas ženske lahko tudi ljubijo.

Ali ni zenski priljubljeni sport shopping?

Nikakor :).
In ne pravim samo jaz tako, ampak večina mojih kolegic pravi, da ne mara nakupovanja.

Preberemo kakšno knjigo, vržemo se v kuhanje (naštudiraš saj eno svetovno kuhinjo – jaz sem se v kitajsko vrgla), delam privat žurkice, kjer so dobrodošli vsi ki imajo smisel za humor, hodim na sprehode, v naravo, kakšen šport,…. Drugače pa tudi ven seveda, po zabavah, veliko potujem, kaki izleti, skratka polno enih stvari.

Se strinajm da je treba se posluževat čimveč športnih udejstvovanj v naravi, ker se pripravlja lepa pomlad. 🙂 Drugači pa vsaka ima svoje veselje tako, da moreš sama se odločit kam boš trnik vrgla. 🙂

lp Bunko

Dokler boš ena cmera, ki deluje na način “naj me kakšna že opazi, prosim”, s ete bodo ženske z veseljem izogibale.

Dokler boš ena cmera, ki deluje na način “naj me kakšna že opazi, prosim”, s ete bodo ženske z veseljem izogibale.[/quote]

tole si si pa pir zaslužu hahaaaaa

trenutno in še naslednjih 14 dni bom imela desno nogo v luftu, ker imam gips 🙂

Drugače pa bi šla za dva dni v hribe ali pa v Kinodvor pogledat film Še eno leto,
ali pa na kakšen koncert…
Tako pa berem, rišem, z vami čvekam in si nogo hladim 😉

vse razen gipsa in koncerta si dobr povedala 🙂

No sej tudi počivanje z nogo v luftu je delo tako, da čimprej saniraj poškodbo potem pa hiter na športanje.

Lp Bunko

Dokler boš ena cmera, ki deluje na način “naj me kakšna že opazi, prosim”, s ete bodo ženske z veseljem izogibale.[/quote]

Jaz sem samski. In se me lahko izogibajo vse, ki bi rade veze. Mi je samo toliko lažje. Aleksandra, ti pa le upaj da te bo kdo naskočil. 🙂

Sicer pa ne gre zame, ampak za @voljoimam.

Dokler boš ena cmera, ki deluje na način “naj me kakšna že opazi, prosim”, s ete bodo ženske z veseljem izogibale.[/quote]

Jaz sem samski. In se me lahko izogibajo vse, ki bi rade veze. Mi je samo toliko lažje. Aleksandra, ti pa le upaj da te bo kdo naskočil. 🙂

Sicer pa ne gre zame, ampak za @voljoimam.[/quote]

ma tok hudo pa ni tade, še vedno je povpraševanje večje od ponudbe, tko da nisem v kaki krizi :))
mamo pa tut tle na monu objavljenih velik SOS številk za take stiske, tko da nekako ženskam res ni treba take sile trpet, edino če gre za prostovoljni celibat

mam tut jaz tebe rada 🙂

hvala bunko, ampak nekako težko gledam čez okno v tako lepem vremenu. Nekaj bom že pogruntala, da pridem ven. 🙂

ojla… ja hvala za tale izčrpna poročila 🙂 …. ubistvu za vse našteto vem da se da počet oz. se bom kej tazga tud počas lotla .. me je ubistvu zanimal, kok se vas dejansko zamoti samih…. ker namreč se kam ven oz. kam hodit, izlet … bl težko sama spravim, ker sem po karakterju relativno družabne sorte… pa bi si želela tud mal krog poznanstev razširit … pa se pol mal sprašujem kako to realizirat … 🙂 .. lep vikend….

pojdi na kakšno krajše potovanje s Char adventure, Life trek, TrekTrek… ali pa se včlani v domače planinsko društvo, klub aerobike, obstaja tudi neka zumba ples, ma tega je ko listja malo povprašaj sosede, ali koga od bližnjih

Dokler boš ena cmera, ki deluje na način “naj me kakšna že opazi, prosim”, s ete bodo ženske z veseljem izogibale.[/quote]

tole si si pa pir zaslužu hahaaaaa[/quote]

ha ha:)

Dokler boš ena cmera, ki deluje na način “naj me kakšna že opazi, prosim”, s ete bodo ženske z veseljem izogibale.[/quote]

Jaz sem samski. In se me lahko izogibajo vse, ki bi rade veze. Mi je samo toliko lažje. Aleksandra, ti pa le upaj da te bo kdo naskočil. 🙂

Sicer pa ne gre zame, ampak za @voljoimam.[/quote]

Si že povedal ja, samski si, pa ženske te sploh ne zanimajo…sodeluješ pa v vseh temah o ženskah, spolonosti…Važno, da te ženske ne zanimajo.

Model, sprijazni se, samski si, ker nobene ne zanimaš.

Imava podoben problem. Te cisto razumem. Vse moje prijateljice so poročene, imajo dojenčke. Z izjemo dveh, ki pa nista za nikamor. Tako ostajam doma tudi jaz in krog je sklenjen. Tudi meni ni do tega, da grem sama v kino ali na dopust…..dobim še večji občutek, kako vsega tega nimam s kom počet.
Torej iz službe domov, doma pa kar kej brkljam, da mine dan. In sama sebi grem grozno na živce, ker ne znam iz tega kroga ven zlest.

Ampak še vedno sem nasmejana in se ne smilim sama sebi ; )

LP

To je tudi moje življenje…na žalost

Aha, dve zapečkarici, ki se smilita sami sebi.

Življenje v 30-ih ima zanimive dimenzije. V 20-ih ste ženske na boljšem od nas, potem se zadeva naenkrat obrne. Vam se začne mudit, nam prav nič.

Smešno mi je, jaz se pri 31 igram z 25-letnico, moje vrstnice pa so ali poročene, ali že celo ločene, ali pa na silo iščejo okoli nekoga..

Moji samski prijatelji, stari 30-36, hodijo na zmenke s puncami, starimi 23-28…

Samske, nad 30, svetujem vam, da iščete ločence.

Meni je pa smešno, da se pri 31 še vedno igraš …

si te predstavljam z lopatko in kanglico v peskovniku….

no ko boš malo večji 🙂 ti pa svetujem da se lotiš še zidanja kakšnega gradu, ker takrat boš pa lopatko in kanglico, vsaj upam, prerastel 🙂

Ah Bibita, kvazi-vsevedna, ti maš od nekdaj neke pripombe na moje vpise…Ne bom jih zavijal v celofan tebi na ljubo..

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close