Kaj pa ženske letnik 1968? :)
hehe, take mladiče kot si ti, imam jaz za zajtrk … da si ne upam? Pa si, mam več “jajc” kot ti …
http://shrani.si/f/3a/tp/3PpjF4xx/111600810201173658357373.jpg
http://shrani.si/f/3g/kK/3w3O3llv/126262910201515492663017.jpghttp://shrani.si/f/1X/XF/weK4g7y/109094210201173658477376.jpg
<img decoding="async" src="http://shrani.si/t/1X/XF/weK4g7y/109094210201173658477376.jpg"/>[img]http://shrani.si/t/1X/XF/weK4g7y/109094210201173658477376.jpg[/img]
<img decoding="async" src="http://shrani.si/t/3a/tp/3PpjF4xx/111600810201173658357373.jpg"/>[img]http://shrani.si/t/3a/tp/3PpjF4xx/111600810201173658357373.jpg[/img]
<img decoding="async" src="http://shrani.si/t/3g/kK/3w3O3llv/126262910201515492663017.jpg"/>[img]http://shrani.si/t/3g/kK/3w3O3llv/126262910201515492663017.jpg[/img]
uf… zdaj pa nimam srca da bi napisal kaj slabega sploh ….
Pa še shrani.si zna uporabljat to je že boljša kot 50% Slovenk minimalno haha 😛
No lahko te ocenim če sama želiš ampak samo na ZS ker nerad ocenjujem javno, ženske ki so tolko pogumne da prlimajo slike
Daj ti škart ločenec prvo se nauči slovenski vzdevek Sadnega, potem pa se idi vmit ker maš tu novo uporabnico morda pa ti bog spet da poroko!
da se boš lahko napijaval dokler te ne zapusti še druga….
Daj ti škart ločenec prvo se nauči slovenski vzdevek Sadnega, potem pa se idi vmit ker maš tu novo uporabnico morda pa ti bog spet da poroko!
da se boš lahko napijaval dokler te ne zapusti še druga….[/quote]
vočko mu prav pristoji, namreč spominja (kar dejansko tudi je) na rahlo zmehčano sadje ,ki ga najeda gniloba,,namreč matkič, moraš razumeti, da je veliko sadja gnilega na živi veje in umetnost je ,da gniloba ve kdaj mora odpasti, ne da se dogaja (kot se je recimo vočkotu pred leti), da ga je punca strsla z veje in je odpadel na tla ..amapk a si ti kaj boljši? na mesto, da bi pri 16 babe ganjal si se z biciklom vozil in na igrice mislil….kar počneš še sedaj))
Daj ti škart ločenec prvo se nauči slovenski vzdevek Sadnega, potem pa se idi vmit ker maš tu novo uporabnico morda pa ti bog spet da poroko!
da se boš lahko napijaval dokler te ne zapusti še druga….[/quote]
vočko mu prav pristoji, namreč spominja (kar dejansko tudi je) na rahlo zmehčano sadje ,ki ga najeda gniloba,,namreč matkič, moraš razumeti, da je veliko sadja gnilega na živi veje in umetnost je ,da gniloba ve kdaj mora odpasti, ne da se dogaja (kot se je recimo vočkotu pred leti), da ga je punca strsla z veje in je odpadel na tla ..amapk a si ti kaj boljši? na mesto, da bi pri 16 babe ganjal si se z biciklom vozil in na igrice mislil….kar počneš še sedaj))[/quote]
Aja ti si pri 16tih že bil prvič ločen ne? Psihopat …..
@ X6
Eno resno vprašanje zdej. V čem je fora, da mi omenjaš to bivšo kar naprej, češ kako me je zapustila in me prizadela, če pa tudi sam nisi bil sposoben obdržat ženske ? Pa menda ne misliš, da si na tem področju kaj boljši od mene. Če mene vprašaš si ti še na slabšem, kot jaz. Npr. pri meni je zveza trajala 2 leti in nič več, ti pa si svoji celo nadel poročni prstan in pokleknil pred njo, kot največji luzer. Kaj imaš zdaj fant, star si že 36 let, namesto, da bi užival v svojih najlepših letih si se ti raje trudil okoli ženske, pri kateri je verjetno že od samega začetka bilo jasno, da te nima rada dovolj. Kaj ni to bedno ? Mater jaz sem še mlad, še celo življenje imam pred sabo, misliš, da se res tok sekiram kaj se je dogajalo z mano pred tremi leti lol, get over it že enkrat.
vočko se pardoniram, sam dans ti ne morem resno odgovorit, sem že od popldneva pijan ,dans je ponedeljek, dan kose pije..tako da….drugič….nadel sem ji prstan…zakaj že?…ne spomnim se enega pametnega razloga…je pa bil dober žur…midva se še imava vedno rada,še ljubiva se…sam skup ne moreva biti..objektivni razlogi pač kaj ti naj rečem vočko)))
Medtem, ko se to sprašuješ, si lahko odgovoriš kar sam, ker sam delaš isto.[/quote]
Si spet stopil v bran prijatelju, zakaj že ? Jaz se nisem še nikoli delal norca iz nekoga, ki ga je zapustila ženska. Prilepi dokaz, da sam delam isto 😉
Medtem, ko se to sprašuješ, si lahko odgovoriš kar sam, ker sam delaš isto.[/quote]
Si spet stopil v bran prijatelju, zakaj že ? Jaz se nisem še nikoli delal norca iz nekoga, ki ga je zapustila ženska. Prilepi dokaz, da sam delam isto ;)[/quote]
Bi ti ga prilepil, ampak ni vredno. Škoda mojega časa. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://www4.slikomat.com/13/1014/lo2-zaprtg.jpg[/img]