Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Jutro prijetni monovci in monklje?

Jutro prijetni monovci in monklje?

Odgovor na objavo uporabnika
iDESI ?, 11.09.2025 ob 19:32

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 11.09.2025 ob 19:31

Odgovor na objavo uporabnika
iDESI ?, 11.09.2025 ob 19:27

Nasvidenje. Kako ste? ?

Dobro. Kaj pa ti?

Zebe me.

obleci se bumbar…ni cuxno da te je baba nagnala konju jedan…a ce te scat tud jamras?

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 11.09.2025 ob 19:35

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 11.09.2025 ob 19:23

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 11.09.2025 ob 19:18

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 11.09.2025 ob 19:12

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 11.09.2025 ob 18:58

A ni ok, da kdaj sanjamo? Men je super sanjat!

Drugače pa umirita se. Ta tema ni za vajin poligon.

In ok,ne omenjam te več v kontekstu z njim, če tk želiš.

Glej žaba. Al enkrat pokaži pamet, če jo res imaš. Al pa spizdi. Jasno? Ni vse prismofovanje na tvoji otročji ravni.

In spet smo tam..?

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 11.09.2025 ob 19:11

kr ne sanjaj prevec….da nauš zivljeja prespala hehe

Kje je zagotovilo, da smo budni?

ga ni…zato mi je matrica grozen film….mogoce je zato buda prebujeni….mogoce je zsto schopenhauer oznacil zivljenje za dolino solz….

Najdi pot do nirvane.

Idesi obleci se.

???

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close