Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Jutro prijetni monovci in monklje?

Jutro prijetni monovci in monklje?

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 11.09.2025 ob 17:42

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 11.09.2025 ob 11:26

 

Jebač ti lh potrdiš, da ni biu glista, saj si pa raziskoval in posredoval izsledke. On ni glista. To đuli sanja nekaj.

sanjas ti…sicer se ne vtikam v bedarije te sorte, se manj mi je jasno od kod tebi te neumnosti ampak ti povem tole, modropolarni debil je imel znj nikov, za ene vem za druge ne, da je bil glista nisem nikoli zapisal, da je bil pa kolotek ko je pisal po enostarsevskem je dejstvo, da je grozil in zmerjal zenske ki so ga na forumu odjebale tudi…..ti pa sanjaj naprej   po zelji…samo ne omenjaj mene v kontekstu s tem psihopatom

Pogosto sanjam.

Ja ups kolotek al karkol. My mistake. Ostalo pa… Khm. Lh me prosiš in ni problem, če mi ukazuješ ti bom pa nagajala.?.. Malo ultimativno zveni “samo ne omenjaj mene v kontekstu s tem psihopatom” sj ne, da drugace rineta en v drugega in sama skoz vzklikata en za drugim.. ostali pa joj to pa ne ? mi pa ne smemo.. polka madona no

Odgovor na objavo uporabnika
Rezi*, 11.09.2025 ob 17:50

Včasih se pozabim zahvaliti zam gor. Ampak, vedo, da ni namerno. Zahvalim se pa, ko pridem sem, za smeh. Ampak, zdej ne vem, kam me uvrščaš, če sem se sploh smela oglasit, pa vseen, lep sončen dan, čeprav ošpicene prekle švigajo ? ??☺️☺️☺️?☺️☺️☺️☺️

Je že sonce. Nič več ošpičenih prekel. Pa tud šihta konc. Mah, vse kot po maslu. Jutri petek. Vesel stari.☝️?

Cesarjevi čurek pedofl pa še kar isto blodi o meni. Pa saj. Ima vso pravico bit in zabit in fuknjen☝️?, edino pedofil pa ne, ker je to najbolj gnusno kar obstaja in seveda kazensko pregonljivo.

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 11.09.2025 ob 17:56

Pogosto sanjam.

Ja ups kolotek al karkol. My mistake. Ostalo pa… Khm. Lh me prosiš in ni problem, če mi ukazuješ ti bom pa nagajala.?.. Malo ultimativno zveni “samo ne omenjaj mene v kontekstu s tem psihopatom” sj ne, da drugace rineta en v drugega in sama skoz vzklikata en za drugim.. ostali pa joj to pa ne ? mi pa ne smemo.. polka madona no

vidim ja, da pogosto sanjas..te ne prosim ne ukazujem, navajam dejstva o modremu debilu….in le on rine vame, ko to naredi mu nastejem dejstva, drugo me ne briga….ce poenostavimm….tudi ce bi modopolarni debil gorel ga ne bi poscal…tok o tem….pa župana pozdravi ko bos cez hehe

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 11.09.2025 ob 18:02

Cesarjevi čurek pedofl pa še kar isto blodi o meni. Pa saj. Ima vso pravico bit in zabit in fuknjen☝️?, edino pedofil pa ne, ker je to najbolj gnusno kar obstaja in seveda kazensko pregonljivo.

potem pa le kazensko ovadi sebe, ce si ti pozabil da si na mon edini lepil slike “svoje hcerke”, drugi nismo, tok o tem kdo je pedofil….nenormalno rad uporabljas izraz pedofil….pametnemu dovolj hehe

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 11.09.2025 ob 18:33

potem pa le kazensko ovadi sebe, ce si ti pozabil da si na mon edini lepil slike “svoje hcerke”, drugi nismo, tok o tem kdo je pedofil….nenormalno rad uporabljas izraz pedofil….pametnemu dovolj hehe

Ti si lepilo slike ne vem sicer koga, moje hčerke nisi, zagotovo ne. Niti je nisi nikoli videl

Nagravžno pedofilsko prase si. Najbolj nagravžen na celem monu. Nekaj dni nazaj si odprlo temo o masturbiranju osemletnice. Tolk si zabit, da ne veš, da se tvoj stil pisanja prepozna pod vsakim multinikom..mrš smrad. Ne lazi za mano

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 11.09.2025 ob 18:42

Ti si lepilo slike ne vem sicer koga, moje hčerke nisi, zagotovo ne. Niti je nisi nikoli videl

Nagravžno pedofilsko prase si. Najbolj nagravžen na celem monu. Nekaj dni nazaj si odprlo temo o masturbiranju osemletnice. Tolk si zabit, da ne veš, da se tvoj stil pisanja prepozna pod vsakim multinikom..mrš smrad. Ne lazi za mano

jaz sem lepilo slike?lejga viharni debil, nisem ti jaz lepilo slike si.lepilo ti, majke mi, saj nisi lepilo slike svoje hverke, lepilo si slike “svoje hcerke”, si pozabil da ti jo je postar naredil hehe….kot ponavadi, ko macki stopis na rep….zamjavka….ne vem o kaki temi o mladoletnici nluzis ti pa recem naslednje, nekoc si se prase zlehtno hvalilo kako imas veze na monu in kako vdirate v zasebna sporocila uoprabnikom, daj poklici pa naj ti dajo ip lokacijo tega ki je odprl temo ki jo omenjas….glede na to da pisem zgolj in samo iz svojega telefona bo zadeva hitro jasna in se to glupson….niti 1x jisem objavil ne slike, ne linka ne ppovezave….lahk potrdi kdor zeli….tako tudi nisem ibjavljal kake slike golih zensk  ti pa si jih, dokazano….zdaj pa se spelji jazbec usrani

sem pozabil….da se neuš razpočil Malek hehe…..jebote milan glupi tupi

A ni ok, da kdaj sanjamo? Men je super sanjat!

Drugače pa umirita se. Ta tema ni za vajin poligon.

In ok,ne omenjam te več v kontekstu z njim, če tk želiš.

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 11.09.2025 ob 18:55

jaz sem lepilo slike?lejga viharni debil, nisem ti jaz lepilo slike si.lepilo ti, majke mi, saj nisi lepilo slike svoje hverke, lepilo si slike “svoje hcerke”, si pozabil da ti jo je postar naredil hehe….kot ponavadi, ko macki stopis na rep….zamjavka….ne vem o kaki temi o mladoletnici nluzis ti pa recem naslednje, nekoc si se prase zlehtno hvalilo kako imas veze na monu in kako vdirate v zasebna sporocila uoprabnikom, daj poklici pa naj ti dajo ip lokacijo tega ki je odprl temo ki jo omenjas….glede na to da pisem zgolj in samo iz svojega telefona bo zadeva hitro jasna in se to glupson….niti 1x jisem objavil ne slike, ne linka ne ppovezave….lahk potrdi kdor zeli….tako tudi nisem ibjavljal kake slike golih zensk  ti pa si jih, dokazano….zdaj pa se spelji jazbec usrani

Ti cezar z neta lepis slike pod multiniki, potem pa lažeš da so drugi. In si kar izmisliš, to je pa ta na sliki. Saj vsak dan nonstop lažeš o čisto vsem mali pedofil. Ker si moten gravž do amena.

Tud tiste brezvezne videe  proti ukrajincem štepaš cele noči pod multiniki. In zraven imaš znova dostikrat pedofilske izjave. 

Odjebi čurek nagravžni cesarjev, ker smrdi od tebe celo po internetnih linijah.

No, to pove vse o dobrih. Taki ljudje so dobri za geometre, da pol prav odmerijo. Če je kaj zamerila. Življenje je prekratko. Tud testenun ne maram orekuhanih, če predolgo čepijo v loncu. ?☺️☺️☺️ Me voraša sodelavec, kaj bo dobrega, na konkretno deževje, jest, sonce bo. Pa je bil. Res pa da nisem iz snežnega in mrzlega, čeorav mi je pred fa.oznimi vihar tud streho odnesel. Pa je se vedno sonce prišel. Če pa že; če za koga nisem ok, sem za drugega sonce. Vedno poglejte vremensko, da vas ne odnese.  Če se po tem ravnate. ?☺️☺️☺️☺️ Sem morala nevtralno. Pejte zdej mal na ribice in dober tek ??☺️☺️☺️

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 11.09.2025 ob 18:58

A ni ok, da kdaj sanjamo? Men je super sanjat!

Drugače pa umirita se. Ta tema ni za vajin poligon.

In ok,ne omenjam te več v kontekstu z njim, če tk želiš.

kr ne sanjaj prevec….da nauš zivljeja prespala hehe

Glej žaba. Al enkrat pokaži pamet, če jo res imaš. Al pa spizdi. Jasno? Ni vse prismofovanje na tvoji otročji ravni.

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 11.09.2025 ob 19:09

Ti cezar z neta lepis slike pod multiniki, potem pa lažeš da so drugi. In si kar izmisliš, to je pa ta na sliki. Saj vsak dan nonstop lažeš o čisto vsem mali pedofil. Ker si moten gravž do amena.

Tud tiste brezvezne videe  proti ukrajincem štepaš cele noči pod multiniki. In zraven imaš znova dostikrat pedofilske izjave. 

Odjebi čurek nagravžni cesarjev, ker smrdi od tebe celo po internetnih linijah.

znova te opozarjam Malek….poklic v urednistvo in naj javno objavijo lokacijo ip s katerega so bili lepljeni linki…kot sem povedal..niti 1x se nisem nalepil linka, videa itd

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 11.09.2025 ob 19:12

Glej žaba. Al enkrat pokaži pamet, če jo res imaš. Al pa spizdi. Jasno? Ni vse prismofovanje na tvoji otročji ravni.

In spet smo tam..?

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 11.09.2025 ob 19:11

kr ne sanjaj prevec….da nauš zivljeja prespala hehe

Kje je zagotovilo, da smo budni?

hehe…a je vsekal ven tvoj Jaz ….dolgo si zdrzal…razumljivo hehe….keri kreten si ti hehe

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 11.09.2025 ob 19:14

znova te opozarjam Malek….poklic v urednistvo in naj javno objavijo lokacijo ip s katerega so bili lepljeni linki…kot sem povedal..niti 1x se nisem nalepil linka, videa itd

Kar naj. Pa se bos našel. Seveda lažnivec tudi proruske videe lepiš cele noči. Če si fuknjeno. Sliko si pa zagotovo  pobralo neko čisto x  s porno strani in se spet zlažeš. fantaziraš in podtikaš drugim. Bolano si motenec. fo amena bolano..

Pa saj si imel oreng šolo pred leti. Te ni izučilo. ko te je Andreja iz uredništva zgrabila zaradi pedofilije?

Ajde odjebi. Ne bom se s tabo ubadal. Naj se Verovškova Andreja, ona bi bila dolžna te prijavit.

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 11.09.2025 ob 19:18

In spet smo tam..?

Kje je zagotovilo, da smo budni?

ga ni…zato mi je matrica grozen film….mogoce je zato buda prebujeni….mogoce je zsto schopenhauer oznacil zivljenje za dolino solz….

Nasvidenje. Kako ste? ?

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 11.09.2025 ob 19:21

Kar naj. Pa se bos našel. Seveda lažnivec tudi proruske videe lepiš cele noči. Če si fuknjeno. Sliko si pa zagotovo  pobralo neko čisto x  s porno strani in se spet zlažeš. fantaziraš in podtikaš drugim. Bolano si motenec. fo amena bolano..

Pa saj si imel oreng šolo pred leti. Te ni izučilo. ko te je Andreja iz uredništva zgrabila zaradi pedofilije?

Ajde odjebi. Ne bom se s tabo ubadal. Naj se Verovškova Andreja, ona bi bila dolžna te prijavit.

kr daj pisi Andreji, sem ti ze povedal da si me zamesal…kr izvoli, pravac urednistvo in ip na mizo….da ti bom olajssl delo butec…mesas me z paco morales…hehe…slike pa…slike golih zensj si lepil v temi o zartrose…to je ta ki si ji grozil po zs ko te je odjebala….no ena od mnogih….se kaj debil fuknjeni?

Odgovor na objavo uporabnika
iDESI ?, 11.09.2025 ob 19:27

Nasvidenje. Kako ste? ?

Dobro. Kaj pa ti?

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 11.09.2025 ob 19:31

Dobro. Kaj pa ti?

Zebe me.

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 11.09.2025 ob 19:28

kr daj pisi Andreji, sem ti ze povedal da si me zamesal…kr izvoli, pravac urednistvo in ip na mizo….da ti bom olajssl delo butec…mesas me z paco morales…hehe…slike pa…slike golih zensj si lepil v temi o zartrose…to je ta ki si ji grozil po zs ko te je odjebala….no ena od mnogih….se kaj debil fuknjeni?

Itak, seveda drži spet tvoja? Tako kot si včeraj videl ukrajince napast poljsko? Niti stavka ne napišeš, da ne fantaziraš ali zavestno lažeš mali gravž moteni…..phhh, spizdi čudak gnusni.

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 11.09.2025 ob 19:32

Itak, seveda drži spet tvoja? Tako kot si včeraj videl ukrajince napast poljsko? Niti stavka ne napišeš, da ne fantaziraš ali zavestno lažeš mali gravž moteni…..phhh, spizdi čudak gnusni.

znova te pozivam da pises Andreji , kr javno tu in naj obeledani moj ip….sploh ni blema….saj mas veze ajde gremo debjl zabiti fuknjeni….hehe

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 11.09.2025 ob 19:23

ga ni…zato mi je matrica grozen film….mogoce je zato buda prebujeni….mogoce je zsto schopenhauer oznacil zivljenje za dolino solz….

Najdi pot do nirvane.

Idesi obleci se.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close