Jutro prijetni monovci in monklje?
Julij Cezar, 11.09.2025 ob 17:42
crazyfrog, 11.09.2025 ob 11:26
Jebač ti lh potrdiš, da ni biu glista, saj si pa raziskoval in posredoval izsledke. On ni glista. To đuli sanja nekaj.
sanjas ti…sicer se ne vtikam v bedarije te sorte, se manj mi je jasno od kod tebi te neumnosti ampak ti povem tole, modropolarni debil je imel znj nikov, za ene vem za druge ne, da je bil glista nisem nikoli zapisal, da je bil pa kolotek ko je pisal po enostarsevskem je dejstvo, da je grozil in zmerjal zenske ki so ga na forumu odjebale tudi…..ti pa sanjaj naprej po zelji…samo ne omenjaj mene v kontekstu s tem psihopatom
Pogosto sanjam.
Ja ups kolotek al karkol. My mistake. Ostalo pa… Khm. Lh me prosiš in ni problem, če mi ukazuješ ti bom pa nagajala.?.. Malo ultimativno zveni “samo ne omenjaj mene v kontekstu s tem psihopatom” sj ne, da drugace rineta en v drugega in sama skoz vzklikata en za drugim.. ostali pa joj to pa ne ? mi pa ne smemo.. polka madona no
Rezi*, 11.09.2025 ob 17:50
Včasih se pozabim zahvaliti zam gor. Ampak, vedo, da ni namerno. Zahvalim se pa, ko pridem sem, za smeh. Ampak, zdej ne vem, kam me uvrščaš, če sem se sploh smela oglasit, pa vseen, lep sončen dan, čeprav ošpicene prekle švigajo ? ??☺️☺️☺️?☺️☺️☺️☺️
Je že sonce. Nič več ošpičenih prekel. Pa tud šihta konc. Mah, vse kot po maslu. Jutri petek. Vesel stari.☝️?
crazyfrog, 11.09.2025 ob 17:56
Pogosto sanjam.
Ja ups kolotek al karkol. My mistake. Ostalo pa… Khm. Lh me prosiš in ni problem, če mi ukazuješ ti bom pa nagajala.?.. Malo ultimativno zveni “samo ne omenjaj mene v kontekstu s tem psihopatom” sj ne, da drugace rineta en v drugega in sama skoz vzklikata en za drugim.. ostali pa joj to pa ne ? mi pa ne smemo.. polka madona no
vidim ja, da pogosto sanjas..te ne prosim ne ukazujem, navajam dejstva o modremu debilu….in le on rine vame, ko to naredi mu nastejem dejstva, drugo me ne briga….ce poenostavimm….tudi ce bi modopolarni debil gorel ga ne bi poscal…tok o tem….pa župana pozdravi ko bos cez hehe
modrivrag, 11.09.2025 ob 18:02
Cesarjevi čurek pedofl pa še kar isto blodi o meni. Pa saj. Ima vso pravico bit in zabit in fuknjen☝️?, edino pedofil pa ne, ker je to najbolj gnusno kar obstaja in seveda kazensko pregonljivo.
potem pa le kazensko ovadi sebe, ce si ti pozabil da si na mon edini lepil slike “svoje hcerke”, drugi nismo, tok o tem kdo je pedofil….nenormalno rad uporabljas izraz pedofil….pametnemu dovolj hehe
Julij Cezar, 11.09.2025 ob 18:33
potem pa le kazensko ovadi sebe, ce si ti pozabil da si na mon edini lepil slike “svoje hcerke”, drugi nismo, tok o tem kdo je pedofil….nenormalno rad uporabljas izraz pedofil….pametnemu dovolj hehe
Ti si lepilo slike ne vem sicer koga, moje hčerke nisi, zagotovo ne. Niti je nisi nikoli videl
Nagravžno pedofilsko prase si. Najbolj nagravžen na celem monu. Nekaj dni nazaj si odprlo temo o masturbiranju osemletnice. Tolk si zabit, da ne veš, da se tvoj stil pisanja prepozna pod vsakim multinikom..mrš smrad. Ne lazi za mano
modrivrag, 11.09.2025 ob 18:42
Ti si lepilo slike ne vem sicer koga, moje hčerke nisi, zagotovo ne. Niti je nisi nikoli videl
Nagravžno pedofilsko prase si. Najbolj nagravžen na celem monu. Nekaj dni nazaj si odprlo temo o masturbiranju osemletnice. Tolk si zabit, da ne veš, da se tvoj stil pisanja prepozna pod vsakim multinikom..mrš smrad. Ne lazi za mano
jaz sem lepilo slike?lejga viharni debil, nisem ti jaz lepilo slike si.lepilo ti, majke mi, saj nisi lepilo slike svoje hverke, lepilo si slike “svoje hcerke”, si pozabil da ti jo je postar naredil hehe….kot ponavadi, ko macki stopis na rep….zamjavka….ne vem o kaki temi o mladoletnici nluzis ti pa recem naslednje, nekoc si se prase zlehtno hvalilo kako imas veze na monu in kako vdirate v zasebna sporocila uoprabnikom, daj poklici pa naj ti dajo ip lokacijo tega ki je odprl temo ki jo omenjas….glede na to da pisem zgolj in samo iz svojega telefona bo zadeva hitro jasna in se to glupson….niti 1x jisem objavil ne slike, ne linka ne ppovezave….lahk potrdi kdor zeli….tako tudi nisem ibjavljal kake slike golih zensk ti pa si jih, dokazano….zdaj pa se spelji jazbec usrani
Julij Cezar, 11.09.2025 ob 18:55
jaz sem lepilo slike?lejga viharni debil, nisem ti jaz lepilo slike si.lepilo ti, majke mi, saj nisi lepilo slike svoje hverke, lepilo si slike “svoje hcerke”, si pozabil da ti jo je postar naredil hehe….kot ponavadi, ko macki stopis na rep….zamjavka….ne vem o kaki temi o mladoletnici nluzis ti pa recem naslednje, nekoc si se prase zlehtno hvalilo kako imas veze na monu in kako vdirate v zasebna sporocila uoprabnikom, daj poklici pa naj ti dajo ip lokacijo tega ki je odprl temo ki jo omenjas….glede na to da pisem zgolj in samo iz svojega telefona bo zadeva hitro jasna in se to glupson….niti 1x jisem objavil ne slike, ne linka ne ppovezave….lahk potrdi kdor zeli….tako tudi nisem ibjavljal kake slike golih zensk ti pa si jih, dokazano….zdaj pa se spelji jazbec usrani
Ti cezar z neta lepis slike pod multiniki, potem pa lažeš da so drugi. In si kar izmisliš, to je pa ta na sliki. Saj vsak dan nonstop lažeš o čisto vsem mali pedofil. Ker si moten gravž do amena.
Tud tiste brezvezne videe proti ukrajincem štepaš cele noči pod multiniki. In zraven imaš znova dostikrat pedofilske izjave.
Odjebi čurek nagravžni cesarjev, ker smrdi od tebe celo po internetnih linijah.
No, to pove vse o dobrih. Taki ljudje so dobri za geometre, da pol prav odmerijo. Če je kaj zamerila. Življenje je prekratko. Tud testenun ne maram orekuhanih, če predolgo čepijo v loncu. ?☺️☺️☺️ Me voraša sodelavec, kaj bo dobrega, na konkretno deževje, jest, sonce bo. Pa je bil. Res pa da nisem iz snežnega in mrzlega, čeorav mi je pred fa.oznimi vihar tud streho odnesel. Pa je se vedno sonce prišel. Če pa že; če za koga nisem ok, sem za drugega sonce. Vedno poglejte vremensko, da vas ne odnese. Če se po tem ravnate. ?☺️☺️☺️☺️ Sem morala nevtralno. Pejte zdej mal na ribice in dober tek ??☺️☺️☺️
modrivrag, 11.09.2025 ob 19:09
Ti cezar z neta lepis slike pod multiniki, potem pa lažeš da so drugi. In si kar izmisliš, to je pa ta na sliki. Saj vsak dan nonstop lažeš o čisto vsem mali pedofil. Ker si moten gravž do amena.
Tud tiste brezvezne videe proti ukrajincem štepaš cele noči pod multiniki. In zraven imaš znova dostikrat pedofilske izjave.
Odjebi čurek nagravžni cesarjev, ker smrdi od tebe celo po internetnih linijah.
znova te opozarjam Malek….poklic v urednistvo in naj javno objavijo lokacijo ip s katerega so bili lepljeni linki…kot sem povedal..niti 1x se nisem nalepil linka, videa itd
modrivrag, 11.09.2025 ob 19:12
Glej žaba. Al enkrat pokaži pamet, če jo res imaš. Al pa spizdi. Jasno? Ni vse prismofovanje na tvoji otročji ravni.
In spet smo tam..?
Julij Cezar, 11.09.2025 ob 19:11
kr ne sanjaj prevec….da nauš zivljeja prespala hehe
Kje je zagotovilo, da smo budni?
Julij Cezar, 11.09.2025 ob 19:14
znova te opozarjam Malek….poklic v urednistvo in naj javno objavijo lokacijo ip s katerega so bili lepljeni linki…kot sem povedal..niti 1x se nisem nalepil linka, videa itd
Kar naj. Pa se bos našel. Seveda lažnivec tudi proruske videe lepiš cele noči. Če si fuknjeno. Sliko si pa zagotovo pobralo neko čisto x s porno strani in se spet zlažeš. fantaziraš in podtikaš drugim. Bolano si motenec. fo amena bolano..
Pa saj si imel oreng šolo pred leti. Te ni izučilo. ko te je Andreja iz uredništva zgrabila zaradi pedofilije?
Ajde odjebi. Ne bom se s tabo ubadal. Naj se Verovškova Andreja, ona bi bila dolžna te prijavit.
modrivrag, 11.09.2025 ob 19:21
Kar naj. Pa se bos našel. Seveda lažnivec tudi proruske videe lepiš cele noči. Če si fuknjeno. Sliko si pa zagotovo pobralo neko čisto x s porno strani in se spet zlažeš. fantaziraš in podtikaš drugim. Bolano si motenec. fo amena bolano..
Pa saj si imel oreng šolo pred leti. Te ni izučilo. ko te je Andreja iz uredništva zgrabila zaradi pedofilije?
Ajde odjebi. Ne bom se s tabo ubadal. Naj se Verovškova Andreja, ona bi bila dolžna te prijavit.
kr daj pisi Andreji, sem ti ze povedal da si me zamesal…kr izvoli, pravac urednistvo in ip na mizo….da ti bom olajssl delo butec…mesas me z paco morales…hehe…slike pa…slike golih zensj si lepil v temi o zartrose…to je ta ki si ji grozil po zs ko te je odjebala….no ena od mnogih….se kaj debil fuknjeni?
Julij Cezar, 11.09.2025 ob 19:28
kr daj pisi Andreji, sem ti ze povedal da si me zamesal…kr izvoli, pravac urednistvo in ip na mizo….da ti bom olajssl delo butec…mesas me z paco morales…hehe…slike pa…slike golih zensj si lepil v temi o zartrose…to je ta ki si ji grozil po zs ko te je odjebala….no ena od mnogih….se kaj debil fuknjeni?
Itak, seveda drži spet tvoja? Tako kot si včeraj videl ukrajince napast poljsko? Niti stavka ne napišeš, da ne fantaziraš ali zavestno lažeš mali gravž moteni…..phhh, spizdi čudak gnusni.
modrivrag, 11.09.2025 ob 19:32
Itak, seveda drži spet tvoja? Tako kot si včeraj videl ukrajince napast poljsko? Niti stavka ne napišeš, da ne fantaziraš ali zavestno lažeš mali gravž moteni…..phhh, spizdi čudak gnusni.
znova te pozivam da pises Andreji , kr javno tu in naj obeledani moj ip….sploh ni blema….saj mas veze ajde gremo debjl zabiti fuknjeni….hehe
Forum je zaprt za komentiranje.