Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Je res žena od Goloba v hudi depresiji?

Je res žena od Goloba v hudi depresiji?

Tudi tebi bi se če bi tvoj bil pedo peder.

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 02.03.2023 ob 12:43

Jana Nemec je bila kar lepa ženska.

In je še vedno. Videna na spektaklu ob imenovanju kulturne prestolnice v Novi Gorica.

Ne izgleda slabo, menda kar stanuje v njihovi hiši na Kromberku skupaj z otroci.

Mi smo iz Kromberka btw

Odgovor na objavo uporabnika
Hzg, 02.03.2023 ob 11:35

Že večkrat sem to ujela, pa ne iz strani SDS, da ima žena Jana hudo depresijo.koliko je to res, tisti ki ste iz Kromperka, kaj veste o tem? ,

O

Golob jo je varal z moškomi in jo zapustil zaradi moškega.Že od OŠ se je vedlo da ima rad moške.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1914, 28.08.2025 ob 20:30

O

Golob jo je varal z moškomi in jo zapustil zaradi moškega.Že od OŠ se je vedlo da ima rad moške.

Kdo je pa Tinci pol otročka naredu

Odgovor na objavo uporabnika
Lihns, 28.08.2025 ob 20:46

Kdo je pa Tinci pol otročka naredu

O GROZA

Baje da ja, če gre verjet tem novinarjem. In reče se iz Kromberka, hvala za smeh. Kromperk, hahahahaaa…

Vsak bi jo dobil ob takem psihopati, pa magari si ločen.

Odgovor na objavo uporabnika
Volitve, 30.08.2025 ob 04:36

Še naprej volite iste bedake.

Zelo lepo hiso ima po Skabrijelom in tam zivi s svojo najmlajso hcerko pa tudi dina ima občasno pri sebi.

Baje sta ugptovila, da sta pravzaprav v bližnjem sorodstvu.

Golob jo je psihično uničil?

JA NAJBRŽ … KAJ TEBE TAK SAMOVŠEČNEŽ NARCISOIDNI NE BI?

Odgovor na objavo uporabnika
Tako se govori, 01.09.2025 ob 11:43

Zelo lepo hiso ima po Skabrijelom in tam zivi s svojo najmlajso hcerko pa tudi dina ima občasno pri sebi.

Baje sta ugptovila, da sta pravzaprav v bližnjem sorodstvu.

 

Kdo je v sorodstvu? Golob in bivša žena?

 

 

Je Tinca res noseča?  Ojoooj ! ((

 

Odgovor na objavo uporabnika
kdo je v s, 01.09.2025 ob 13:38

 

Kdo je v sorodstvu? Golob in bivša žena?

 

Sliši se take govorice…

 

 

KAJ TI NE BI BILA V DEPRESIJI 🙂 ČE BI BILA TI ŽENA OD ČLOVEKA KOT JE R. GOLOB?

Oni živijo kar normalno življenje, Robert se ne vtika v Jano. Saj stanujemo nedaleč stran pakoliko nas je ločenih, za otroke je trrna skrbeti in to je to.

Janina mama je tudi ločena, pa kaj potem, a bodo vsi ločenci depresivni?

Nikar ne mislite, da je Janà iz zadnje moke. Tudi ona zna varati.

Ja, zdaj bo pa spet Golob – Tina tema na mizi, zaradi poroke, po mojem… Škoda, da se nista kar na tisti šov prijavila, ki ga obravnavajo v sosednji temi, Poroka s potetovirankami. To bi šele Slovenijo potisnilo na svetovni zemljevid, hitreje od vseh Dončičev , Garnbretovih in Pogačarjev.

Golob je končno srečen.

Odgovor na objavo uporabnika
Re, 09.09.2025 ob 15:30

Golob je končno srečen.

Tudi z bivšo ženo  je bil zelo srečen,tudi z ostalimi moškimi partnerji je bil zelo srečen,zdaj pa je z možačo zelo srečen.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close