Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Je res žena od Goloba v hudi depresiji?

Je res žena od Goloba v hudi depresiji?

Odgovor na objavo uporabnika
Uhhh, 02.03.2023 ob 11:53

Kdo pa skrbi za otroke? Imajo kakšno babico?

On ima mamo še živo ja, je objavljal selfije z njo, drugače pa je rekel za en intervju, da en otrok živi z nji, hči študira v Lj en otrok je pa v zavodu.

Odgovor na objavo uporabnika
Not, 02.03.2023 ob 19:11

On ima mamo še živo ja, je objavljal selfije z njo, drugače pa je rekel za en intervju, da en otrok živi z nji, hči študira v Lj en otrok je pa v zavodu.

*Njim

Nakladanje, ker želijo od žene izjave in najlažje je tako, da osebo napadeš z lažmi, da bi dobil reakcijo. Tudi za Urško od Janeza so pisali, da je psihična bolnica in je delala celo samomor, če se spomnete. Nisem fen ne enega ne drugega, se pa spomnem, da je Urška rekla, da jo je celo novinarka mislim, da od Pop tv klicala, da ima njeno dokumentacijo iz psihiatrije in kako komentira.

To so nizkotne laži, ki se jih poslužujejo obe strani in levi in desni, da diskreditirajo nasprotnika.

Spet en južnak:

 

pa še Saturn v vodnarju, noro obdobje, čiščenje, bi bilo fajn natalni horoskop razbrat,  zdaj ( 7. marca ) se premakne v ribe, bodo imele ribe karmične zadeve…

Dober astrolog – Predrag Petković  ( Ključevi univerzuma ), na You tubu….

J. Janša ni ločen, ker ima še vedno ženo rad. Prej pa ni bil poročen.

Golob je psihopat. Upam,da je bivši vsaj premoženja pustil,mu je rodila tri otroke. Ampak njega to ne zanima,glavno da ima zjahano kobilo v štali.

Vse zene  slovenskih politikov morajo biti samo tiho. Vse gledajo vstran, ne glede na vso kurbarijo. Vse prenesejo, ce se desc ne odseli.  Nobena besede od nje,  pa je tepena, da vsi vedo ali ker morajo…., se groznje dobijo od Udbe, pa so vsi v riti. Kaj bos s tako noro drzavo kjer je se Tito imel vec spostovanja do zensk, kot to kar vlada kjerkoli ze…

Vsaj ena bi lahko bila pametna, pustila vse in napisala knjigo. 2 milijona folka bi jo ziher prebralo.  Revna drzava in degradirane zene je pravilo pri vseh bogatasih ne samo pri politikih v bivsih komunisticnih drzavah. Ni slabsega rezima od komunizma v tranziciji, pa kao  komunizma na socializem,  najtezji druzbeni inzeniring za masovno revscino,  za zabiti folk je pa to najboljse. Ker lahko tudi sam kaj vkrade…revezu je ze sekret papir veliko.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno942, 02.03.2023 ob 13:13

ja, to sp sdsovci zlobni ven spravli… zakaj se Jansa raj za svojo ursiko ne briga… sej tud on ni biser druzinskega fotra  in je ravn tak locen… ta ursa njegova izgleda pa od kar he z janso se ful postarala ocitn.

Ne samo postarala, izgleda že kot on, samo z lasmi.

Odgovor na objavo uporabnika
Ne verjet vsega, 02.03.2023 ob 19:19

Nakladanje, ker želijo od žene izjave in najlažje je tako, da osebo napadeš z lažmi, da bi dobil reakcijo. Tudi za Urško od Janeza so pisali, da je psihična bolnica in je delala celo samomor, če se spomnete. Nisem fen ne enega ne drugega, se pa spomnem, da je Urška rekla, da jo je celo novinarka mislim, da od Pop tv klicala, da ima njeno dokumentacijo iz psihiatrije in kako komentira.

To so nizkotne laži, ki se jih poslužujejo obe strani in levi in desni, da diskreditirajo nasprotnika.

Je že kdo bil v Janševi kliniki v Avstraliji?

Kakšni dokazi o kliniki?

.https://youtube.com/shorts/DjPcMbxa2Vg?si=gKtiON6HEn4FvYFK

Saj ne bi komentirala, vendar tako hudo bolna spet ni, saj je bila videna v nakupovalnem centru.

In, lepa ženska je.

No ja, verjetno ji ni ravno srce zaigralo ob vsem dogajanju. Da pa je Golob težek karakter čivkajo že vrabci na veji. Se je pa sama z njim poročila in imela otroke, tako da je očitno tak karakter vzela v zakup.

Stanuje doma na Kromberku, mogoče se res občasno zdravi, ampak kaj, koliko je ločenih in ponovno poročnih.

Današnji svet je za pogumne.

Ima otroke,  skrbi zanje, vsak je včasih bolan, depresiven, kakorkoli že, zelo lepa ženska je in njena prva hčerka ji je podobna.

Mlajša živi pri njej, fantek je pa v domu.

So kot ena izmed mnogih družin, tudi drugim se kdaj zalomi.

Odgovor na objavo uporabnika
itak760, 02.03.2023 ob 12:53

Odgovor na objavo uporabnika
akcija206, 02.03.2023 ob 12:46

So kletarji spet v akciji?

 

 

Ja itak. Poskušajo pa kar naprej.

 

 

Vztrajni pa so, to je vse.

 

Ja, hči Luna je zelo lepa. In bog     ata!

Vsaki normalni bi se ob psihopatu zmešalo.

Po Gorici pa se govori še nekaj drugega. Da sta z robijem (njegov fotr je bil menda zelo radoživ) polbrat in polsestra in da tega prej nista vedela. Je pa od tod tudi ta otrok, s katerim ni vse ok.

Menda kdo ne verjame, da en otrok res živi z Golobom in mu Tina pere ter ga vozi na dejavnosti…

Odgovor na objavo uporabnika
Hzg, 02.03.2023 ob 11:35

Že večkrat sem to ujela, pa ne iz strani SDS, da ima žena Jana hudo depresijo.koliko je to res, tisti ki ste iz Kromperka, kaj veste o tem? ,

Kot prvo, to NI TVOJA STVA.

Kot drugo, če bi bila jaz varana žena od Palomarja, pa da bi mi Palomar pustil še eno defektno dete, medtem pa se kurbal s svojim peder frendom, PARTNERJEM Andrejem, nato pa si za gej krinko izbral kokainsko lovačo – dubajsko nutrijo – bi tudi sama zapadla v anksioznost in veliko depresivno epizodo, ko bi se iz nje izkobacala, bi pa Palomarju odrezala kljunček, če že ne tička in ga oskubila vsega perja ter ga zažgala skupaj z dlako od nutrije.

po zadnjih podatkih MON medija je vsaka tretja slovenka depresivna. ?

Odgovor na objavo uporabnika
sosedov lulček, 08.03.2025 ob 01:20

po zadnjih podatkih MON medija je vsaka tretja slovenka depresivna. ?

Kaj pa ostareli patološki lažnivec lulček burek veseli oče?

Depresivne so vse Slovenke razen Urške, ki ima mladega, postavnega, lepega osamosvojitelja doma, vse ostale ji zavidajo.

Ko zveš da ti je partner homič in lovi moške se ti utrga.

sama si je našla geja. jaz ji nisem roke zvijal.  ona ve da lahko pride v javnost če želi. ve da  lahko. verjetno pa ji ne dovolijo kr tako. jo bodo stlačili v nurišnico pa bo.  one ve da lahko gre v javnost, ve pa da bo ceno plačala. tko je. daj pač, kdo se bo prej zlomil. al ona al on al pa kaki froc. to je sedaj igra, kdo se bo prvi zlomil. on je že na drogi. ona pije verjetno.  otroci pa ne  nevem. verjetno bo lih kaki otrok prvo najebal. pol ko bo prvii froc  skočil pod vlak bo pač prišla  v javnost. pač,  kolko časa bo pač bo.

Ločitev je zelo težka stvar. Še zelo močne ljudi spravi na kolena. Nekateri to le uspejo skriti. Sigurno pa je lažje tistemu, ki ni ljubil, ki ni investriral v vezo, ki nič ne zgubi, ki je varal, ki je hladen, brezčuten človek  …

Če je ženska potrebovala pomoč psihiatrov, jo je pač potrebovala. Bo že splavala iz stisk in težav, tako kot večina ločencev.

Mi je pa škoda vsake družine, ki takole razpade.

Bi bila zelo predivna s takšnimi trditvami. Moški niste nič manj depresivni in anksiozni od žensk, če niste še bolj nagnjeni k tem stanjem. Samo rešujete težave na način, za v celofan zavijete psihične motnje: eni z odvisnostjo od pornografije, spolnosti, alkohola (tipično reševanje teh težav v preteklosti slovencev), deloholizma ….

 

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close