Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek JA, KJE STE, ZDEJ?

JA, KJE STE, ZDEJ?

Ojla, ne se bat noben manjak nisem, in tudi, če ti ne želiš te tudi ne pokličem oz. ti ne težim po gsm. Samo, dosegljiv bom šele po 14 uri ker sem trenutno preveč zaposlen!!! Lp

No, a vidiš, da seks ni vse!!! :)))))

LP

Remedy

Ej Prelesnik spizdi iz neta. Prid raj v Perkmandelca, da ti pokažem kaj je prava baba iz Zasavja.

Ja, pozabil sem napisat! Ma, nekok mam na sumu, da se za pohotno skriva samo navaden P E D E R, hehe!!

pol si pa na pravi naslov pršla. Tu vsi čvekamo, prav tak ko ti ;-))))

seveda

žENSKA SEM, ZELO POTREBNA, KOT MARSIKATERA, PA TO SAJ PRIZNAM.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close