Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › JA, KJE STE, ZDEJ? JA, KJE STE, ZDEJ? anonimni uporabnik 14.12.2004 ob 12:07 zadnji odgovor 18.12.2004 ob 17:42 Ojla, ne se bat noben manjak nisem, in tudi, če ti ne želiš te tudi ne pokličem oz. ti ne težim po gsm. Samo, dosegljiv bom šele po 14 uri ker sem trenutno preveč zaposlen!!! Lp Prijavi Remedy 14.12.2004 ob 12:30 zadnji odgovor 18.12.2004 ob 17:42 No, a vidiš, da seks ni vse!!! :))))) LP Remedy Prijavi anonimni uporabnik 14.12.2004 ob 14:17 zadnji odgovor 18.12.2004 ob 17:42 Ej Prelesnik spizdi iz neta. Prid raj v Perkmandelca, da ti pokažem kaj je prava baba iz Zasavja. Prijavi anonimni uporabnik 15.12.2004 ob 08:24 zadnji odgovor 18.12.2004 ob 17:42 Ja, pozabil sem napisat! Ma, nekok mam na sumu, da se za pohotno skriva samo navaden P E D E R, hehe!! Prijavi -mm 15.12.2004 ob 18:43 zadnji odgovor 18.12.2004 ob 17:42 pol si pa na pravi naslov pršla. Tu vsi čvekamo, prav tak ko ti ;-)))) Prijavi anonimni uporabnik 15.12.2004 ob 18:46 zadnji odgovor 18.12.2004 ob 17:42 seveda Prijavi anonimni uporabnik 18.12.2004 ob 17:42 zadnji odgovor 18.12.2004 ob 17:42 žENSKA SEM, ZELO POTREBNA, KOT MARSIKATERA, PA TO SAJ PRIZNAM. Prijavi 1 2 Forum je zaprt za komentiranje.