Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Horoskop

Horoskop

katera karakteristika vasega astroloskega znamenja za vas ne drzi?
katera je prava?
ne glede na to, ali verjamete v horoskop.

Sem pripela link, da bo lažje:

http://www.astroloski-horoskop.com/horoskop_lev_zenska.html

Absolutno ne drži: navedba, da ženska lev ni zvesta – zvestoba ni odvisna od astrološkega znamenja, potem zame konkretno ne drži, da sem zapravljiva in da me privlači bogastvo (znam kar skrbno ravnati z denarjem, pa tudi nisem mahnjena na dragocenosti).

Nekatere druge lastnosti so teatralno napisane, ampak vsaj delno držijo.

Glede ujemanja z drugimi znaki pa tudi ni čisto res – npr. dvojčki me vedno razočarajo zaradi svoje znane dvoličnosti, zato štejem, da se z njimi ne ujamem. So mi pa v redu moški škorpijoni in biki, čeprav zanje piše, da se z njimi ne ujamem.

Aja, pitam te pitam, napiši še ti zase. :)))

Jaz pa v opisu vsakega astrološkega znamenja najdem kaj zase….V službi smo štiri sodelavke, rojene v istem znamenju, pa smo med sabo različne, da bolj ne bi mogle biti.
Človeka je težko spoznati v njegovem bistvu, zato je nastal horoskop. Tako lahko vsakemu povemo, kakšna dušica ali zverina je.:)

Če ste ribice po horoskopu ni čudno, da ste različne – tropske ribice, skuše, tune, električni skati, mečarice, morski psi….:))) O, ne, niste vse nežne dušice. :)))

Samo v eni tocki se ne najdem v opisu, drugace sem tipicna levinja:-)

Ej, bejba, kaj praviš, zakaj nekatere ženske pozelenijo v prisotnosti levinj? :))

Ze nekaj takega izzarevamo, da sproza pozelenitev:-)

Levinje dosti obljubljajo, samo potem rade pozabljajo 🙂
Ribe pa so najbolj raznolike in zato tesko definirane. Definitvno pa umetniske duse…

M111, kaj pa, če je bila višja sila? 🙂 Sicer pa, levinje imajo rade močne in vztrajne moške. To je znak, da ga nobena ovira ne ustavi.

Tole so verjetno slisali ze vsi levi in levinje, no ….

And so the lion fell in love with the lamb…What a stupid lamb. What a sick, masochistic lion. (Edward, Bella)

M111, hecen si ti, res. S tabo ne bi bilo dobro poker igrati. 🙂

foldanje je zoprna zadeva 🙂

Rojena v znamenju Ovna, na Hitlerjev rojstni dan.

Zame kar drži … :/

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Ovnice so kar pogoste na tem forumu. Hm.. kaj to pomeni :)?

Kaj pa je to za ena žival – ovnica? M111, pa ja biologijo obvladaš. :))

Vcasih je pametneje kaj zadrzati zase 🙂

Maš prav, jaz sem bila v zadnji vrsti, ko je bog delil smisel za diplomacijo. :)))

Imaš malo sreče, da sem v podznamenju ribica, če ne…


@antilopa
: Baje se ovni in levi zelo lepo ujamejo :)))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

[/quote]

Imaš malo sreče, da sem v podznamenju ribica, če ne…

@antilopa: Baje se ovni in levi zelo lepo ujamejo :)))[/quote]

Ne vem, zadnjič me je osvajal nek oven. Kaj naj rečem – z glavo skozi zid. :)) On me je tudi prepričeval, da se astrološko ujameva, ampak me ni prepričal. :))

M111 pa noče povedat kaj je. Še za ameriškega predsednika vemo kaj je po horoskopu, samo za m111 tega ne smemo vedeti. :)))

Poglej, za ovne ne velja tisto: …tega se pa ne da. Vse se da. Tudi z glavo skozi zid.

Mogoče je pa bolje, če m111 vse o sebi zadrži zase :///
Kaj pa veš… :))))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

A misliš, da gre za anonimnega darovalca semenčic? :)))

Slucajno poznam nekaj ovnov in levov tako da iz prve roke podam BREZPLACNI nasvet:
Levi – dvojcki.
Ovni-strelci.

Levi in dvojčki nikakor ne pašejo skupaj. Se pa nekaj levov ujame z ovni.

Ju mast trast as! :))

Ass? 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close