Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek dober pisarniški stol

dober pisarniški stol

Vešda:)).[/quote]
Kaj se ti je voda v akvariju že tako segrela, da so se začele ribice kvariti ? :)[/quote]

Imam vse pod kontrolo:))). Razmišljam o jahanju…ni slabo:))).

Veš, jaz ne hodim v zakotne kraje, kjer nimajo interneta. :))) Pa tudi ne spim pod šotorom, ampak v hotelu. Ljudje smo pač različni. In, glej ga zlomka, v hotelih imajo internet. :)))[/quote]

Ah, občasno pa se je treba znati tudi “odklopit” od modernega sveta, pa pustiti za sobo vso današnjo tehnologijo, kakor tudi zurnal24, kjer piše o velikih strupenih komarjih, ki pikajo slovenske turistk v ritke, če nimajo s sabo moških, kakor tudi, če si ne najdejo kakih zagoretih postavnih Damatincev, ki bi jim je odganjali… ;)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Veš, jaz ne hodim v zakotne kraje, kjer nimajo interneta. :))) Pa tudi ne spim pod šotorom, ampak v hotelu. Ljudje smo pač različni. In, glej ga zlomka, v hotelih imajo internet. :)))[/quote]

Ah, občasno pa se je treba znati tudi “odklopit” od modernega sveta, pa pustiti za sobo vso današnjo tehnologijo, kakor tudi zurnal24, kjer piše o velikih strupenih komarjih, ki pikajo slovenske turistk v ritke, če nimajo s sabo moških, kakor tudi, če si ne najdejo kakih zagoretih postavnih Damatincev, ki bi jim je odganjali… ;)))[/quote]

Matjažko, sčasoma sem ugotovila, da me ti toliko “pikaš”, ker se ti zdim simpatična, a ne? ;)) Saj ne rabim Dalmatinca, ta bi cel dan noge namakal v morju in pil bevando. :))

Ah, občasno pa se je treba znati tudi “odklopit” od modernega sveta, pa pustiti za sobo vso današnjo tehnologijo, kakor tudi zurnal24, kjer piše o velikih strupenih komarjih, ki pikajo slovenske turistk v ritke, če nimajo s sabo moških, kakor tudi, če si ne najdejo kakih zagoretih postavnih Damatincev, ki bi jim je odganjali… ;)))[/quote]

Matjažko, sčasoma sem ugotovila, da me ti toliko “pikaš”, ker se ti zdim simpatična, a ne? ;)) Saj ne rabim Dalmatinca, ta bi cel dan noge namakal v morju in pil bevando. :))[/quote]

Jaz sem pa na Bledu včeraj plaval in te iskal med vsemi glavami jogurtnih turistk in zagorelih Slovenk, potem pa danes zvem, da si odrinila v tako daljni svet, kjer je vse polno strupenih tigrastih komarjev. SI pogumna ženska! :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Pa kaj plavaš v tistem jezeru, mar ne veš, kaj vse se notri zliva? :)) Bi bilo bolj pametno, da bi šel na otok pozvonit, da oženiš brhko in premožno dekle.

A tako, ja menda Gorenjke res hodite kar za grm, ker ste bolj naravne. Sem videl, da okrog grmov pohajkujejo turisti in nekaj ovohavajo v zraku, samo zdaj je to razrečeno, ker popijete veliko vode v tej vročini, tako da če se je kaj pocedilo v jezero, ne bo hujših posledic, sploh pa ne za Štajerce, ki smo vajeni vsega hudega in odporni kot kopriva. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

In kje je razlika, da si cel dan v hotelu, ali pa doma ? Lih tko sediš zraven računalnika, pa si priklopljen na net.

Se vam prav vidi, da niste čisto nič družabni v reali. Za to potrebujete forum, v živo pa ne spregovorite niti besedice.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Fotr ma Spinalisov stol. Uzas. Globoko se vsedes, potem pa lovis ravnotezje in upas da ne zgrmis z njega. Cel stres v sluzbi pfff


Je razlika. V hotelu na morju lahko imaš pogled na morje. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Saj bi te povabili na piknik, Sadni, da vidimo tvojo sposobnost komunikacije, samo bojim se, da bi nam tam kazal svoje bicepse, tricepse, vse od telovadnih naprav v stanovanju. :)))

Veš, jaz ne hodim v zakotne kraje, kjer nimajo interneta. :))) Pa tudi ne spim pod šotorom, ampak v hotelu. Ljudje smo pač različni. In, glej ga zlomka, v hotelih imajo internet. :)))[/quote]
Hudiča!!!?? Hotel ima internet????? Moj šotor-hotel tudi. Največ zvezdic ima, ko ga sprehaja kak vihar.☺☺☺

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


Ja le kaj bi bilo, jst bi govoru, ti pa sramežljivo gledala v tla. Eni taki redni forumašici ziher ne morem verjet, da je v živo kej preveč komunikativna / družabna. Ne me smejat no…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Sadni, jaz ne morem zapustit foruma zaradi tebe. Evo, si me pripravil do tega, da sem morala priznat. :))

Ampak to drži…tukaj vsi glasni, v reali sramežljivo usmerjeni v tla:). Ne vem v čem je fora?:)) No, jst sem povsod obupno komunikativna, se me sploh ne da ustavit:))). Kill me:).


Kako pa to zgleda, obupno komunikativna ?
Da govoriš same obupne stvari ? :))


Kako pa to zgleda, obupno komunikativna ?
Da govoriš same obupne stvari ? :))[/quote]

To moraš doživeti, da veš:). Kako naj ti to predstavim na monu?:))


In v čem je fora? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Kako pa to zgleda, obupno komunikativna ?
Da govoriš same obupne stvari ? :))[/quote]

To moraš doživeti, da veš:). Kako naj ti to predstavim na monu?:))[/quote]
Bi prej obupal, kot pa prišel do tebe. 🙂


In v čem je fora? :))[/quote]

Da recimo ti nisi in fejkaš:)). Govorim o tem, kako smo si različni. Zase lahko rečem, da sem enako zgovorna kot tukaj, na isti način. Imaš tip ljudi, ki se bodo tukaj razgovorili o vsem mogočem, v reali pa ne bodo imeli mnenja o ničemer. Kje je tu fora?:)

To moraš doživeti, da veš:). Kako naj ti to predstavim na monu?:))[/quote]
Bi prej obupal, kot pa prišel do tebe. :)[/quote]

Zato ne boš nikoli vedel:))).


In v čem je fora? :))[/quote]

Da recimo ti nisi in fejkaš:)). Govorim o tem, kako smo si različni. Zase lahko rečem, da sem enako zgovorna kot tukaj, na isti način. Imaš tip ljudi, ki se bodo tukaj razgovorili o vsem mogočem, v reali pa ne bodo imeli mnenja o ničemer. Kje je tu fora?:)[/quote]
V reali torej nadaljujeva debato o klobasah ? 🙂

Če ne bom prej obupal…..

Da recimo ti nisi in fejkaš:)). Govorim o tem, kako smo si različni. Zase lahko rečem, da sem enako zgovorna kot tukaj, na isti način. Imaš tip ljudi, ki se bodo tukaj razgovorili o vsem mogočem, v reali pa ne bodo imeli mnenja o ničemer. Kje je tu fora?:)[/quote]
V reali torej nadaljujeva debato o klobasah ? 🙂

Če ne bom prej obupal…..[/quote]

Komot:).

Ej, ne smeš obupat, ker tako ne bi nikoli spoznal prave resnice o klobasah:)).


Zato pa imamo strokovnjake, da od njih izvemo resnico. 🙂

Bistvo problema je v premalo takšnega ali drugačnega jahanja in razgibavanja. Noben stol ne more nadomestiti fizične aktivnosti, saj zaradi pasivne in enolične drže preobremenjujemo le določene mišice, druge pa izgubljajo na moči in s tem več ne opravljajo svoje funkcije.
Če pa se za spremembo želimo malo razgibati, pa nas vse boli in s tem odvrne od aktivnosti, kar le poglablja problem.

Ma kakšne hormone…. umirimo konje…. mogoče le kobile?…….cccc

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ma kakšne hormone…. umirimo konje…. mogoče le kobile?…….cccc[/quote]

Meni je všeč brainstroming:). Tako sem sama dobila idejo o konjereji:). Recimo osnovni model Spinalisa je lep primer lovljenja ravnotežja (tako kot pri jahanju). Skoz iščeš stik s konjem, mislim stolom in s tem krepiš vse hrbtne mišice:).

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close