dober pisarniški stol
Veš, jaz ne hodim v zakotne kraje, kjer nimajo interneta. :))) Pa tudi ne spim pod šotorom, ampak v hotelu. Ljudje smo pač različni. In, glej ga zlomka, v hotelih imajo internet. :)))[/quote]
Ah, občasno pa se je treba znati tudi “odklopit” od modernega sveta, pa pustiti za sobo vso današnjo tehnologijo, kakor tudi zurnal24, kjer piše o velikih strupenih komarjih, ki pikajo slovenske turistk v ritke, če nimajo s sabo moških, kakor tudi, če si ne najdejo kakih zagoretih postavnih Damatincev, ki bi jim je odganjali… ;)))
Veš, jaz ne hodim v zakotne kraje, kjer nimajo interneta. :))) Pa tudi ne spim pod šotorom, ampak v hotelu. Ljudje smo pač različni. In, glej ga zlomka, v hotelih imajo internet. :)))[/quote]
Ah, občasno pa se je treba znati tudi “odklopit” od modernega sveta, pa pustiti za sobo vso današnjo tehnologijo, kakor tudi zurnal24, kjer piše o velikih strupenih komarjih, ki pikajo slovenske turistk v ritke, če nimajo s sabo moških, kakor tudi, če si ne najdejo kakih zagoretih postavnih Damatincev, ki bi jim je odganjali… ;)))[/quote]
Matjažko, sčasoma sem ugotovila, da me ti toliko “pikaš”, ker se ti zdim simpatična, a ne? ;)) Saj ne rabim Dalmatinca, ta bi cel dan noge namakal v morju in pil bevando. :))
Ah, občasno pa se je treba znati tudi “odklopit” od modernega sveta, pa pustiti za sobo vso današnjo tehnologijo, kakor tudi zurnal24, kjer piše o velikih strupenih komarjih, ki pikajo slovenske turistk v ritke, če nimajo s sabo moških, kakor tudi, če si ne najdejo kakih zagoretih postavnih Damatincev, ki bi jim je odganjali… ;)))[/quote]
Matjažko, sčasoma sem ugotovila, da me ti toliko “pikaš”, ker se ti zdim simpatična, a ne? ;)) Saj ne rabim Dalmatinca, ta bi cel dan noge namakal v morju in pil bevando. :))[/quote]
Jaz sem pa na Bledu včeraj plaval in te iskal med vsemi glavami jogurtnih turistk in zagorelih Slovenk, potem pa danes zvem, da si odrinila v tako daljni svet, kjer je vse polno strupenih tigrastih komarjev. SI pogumna ženska! :)))
A tako, ja menda Gorenjke res hodite kar za grm, ker ste bolj naravne. Sem videl, da okrog grmov pohajkujejo turisti in nekaj ovohavajo v zraku, samo zdaj je to razrečeno, ker popijete veliko vode v tej vročini, tako da če se je kaj pocedilo v jezero, ne bo hujših posledic, sploh pa ne za Štajerce, ki smo vajeni vsega hudega in odporni kot kopriva. :))
In kje je razlika, da si cel dan v hotelu, ali pa doma ? Lih tko sediš zraven računalnika, pa si priklopljen na net.
Se vam prav vidi, da niste čisto nič družabni v reali. Za to potrebujete forum, v živo pa ne spregovorite niti besedice.
Veš, jaz ne hodim v zakotne kraje, kjer nimajo interneta. :))) Pa tudi ne spim pod šotorom, ampak v hotelu. Ljudje smo pač različni. In, glej ga zlomka, v hotelih imajo internet. :)))[/quote]
Hudiča!!!?? Hotel ima internet????? Moj šotor-hotel tudi. Največ zvezdic ima, ko ga sprehaja kak vihar.☺☺☺
In v čem je fora? :))[/quote]
Da recimo ti nisi in fejkaš:)). Govorim o tem, kako smo si različni. Zase lahko rečem, da sem enako zgovorna kot tukaj, na isti način. Imaš tip ljudi, ki se bodo tukaj razgovorili o vsem mogočem, v reali pa ne bodo imeli mnenja o ničemer. Kje je tu fora?:)[/quote]
V reali torej nadaljujeva debato o klobasah ? 🙂
Če ne bom prej obupal…..
Da recimo ti nisi in fejkaš:)). Govorim o tem, kako smo si različni. Zase lahko rečem, da sem enako zgovorna kot tukaj, na isti način. Imaš tip ljudi, ki se bodo tukaj razgovorili o vsem mogočem, v reali pa ne bodo imeli mnenja o ničemer. Kje je tu fora?:)[/quote]
V reali torej nadaljujeva debato o klobasah ? 🙂
Če ne bom prej obupal…..[/quote]
Komot:).
Ej, ne smeš obupat, ker tako ne bi nikoli spoznal prave resnice o klobasah:)).
Zato pa imamo strokovnjake, da od njih izvemo resnico. 🙂
Bistvo problema je v premalo takšnega ali drugačnega jahanja in razgibavanja. Noben stol ne more nadomestiti fizične aktivnosti, saj zaradi pasivne in enolične drže preobremenjujemo le določene mišice, druge pa izgubljajo na moči in s tem več ne opravljajo svoje funkcije.
Če pa se za spremembo želimo malo razgibati, pa nas vse boli in s tem odvrne od aktivnosti, kar le poglablja problem.
Ma kakšne hormone…. umirimo konje…. mogoče le kobile?…….cccc[/quote]
Meni je všeč brainstroming:). Tako sem sama dobila idejo o konjereji:). Recimo osnovni model Spinalisa je lep primer lovljenja ravnotežja (tako kot pri jahanju). Skoz iščeš stik s konjem, mislim stolom in s tem krepiš vse hrbtne mišice:).
Forum je zaprt za komentiranje.