Debeli moški
Pa kaj imate to nekateri čudne predstave o odnosih…Če je nekdo v vezi, ne bi smel pogledati za žensko, ne bi smel govoriti kakšne so mu všeč…?
Še niti pisati ne smel po forumih…..:)))[/quote]
Samo razmišljam, kako slabo se mora ženska počutiti ob moškemu, razen če ni po naravi “trdonja” :), ki ji postreže z nekimi številkami: visoka mora biti toliko pa toliko in kvocient med mojo in njeno višino naj bo 1.06, teža 54 kg plus/minus 0,5 kg, make-upa naj ne uporablja…
Saj ženska ni tehnična naprava, da bi jo “specificiral”, kako picajzlast in zahteven si. :)))
Meni pa je ravno to všeč, da ni vse po nekih merilih, da imaš odstopanja v vse smeri, da narava dela vse mogoče variacije in odtenke… In vse je lepo!
Pa kaj imate to nekateri čudne predstave o odnosih…Če je nekdo v vezi, ne bi smel pogledati za žensko, ne bi smel govoriti kakšne so mu všeč…?
Še niti pisati ne smel po forumih…..:)))[/quote]
Ja neve Robi verjetno ti je te všeč samo ena (najbolj) in boš torej govoril le o njej…
ker izbral si si NAJBOLŠO (za sebe) verjetno…
torej zakaj bi govori kakšne so ti všeč
ti prpopaj sliko svoje žene in glej samo njo (ali punce partnerke karkoli)
a si ne zbereš najbolše? in posledično tebi tudi najlepše…nenazadnje si pa itak reko da je zunanjost nepomembna
In kaj ti koristi ta višina, če se z nobeno žensko ne zastopiš ?[/quote]
Jaz se zastopim z vsako, one s z mano ne zastopijo (big difference)
Oziroma vsaka se super zastopi dokler je ne skenslam ker nočem bit njen kužek pol pa se nehajo zastopit 😀
In kaj ti koristi ta višina, če se z nobeno žensko ne zastopiš ?[/quote]
Jaz se zastopim z vsako, one s z mano ne zastopijo (big difference)
Oziroma vsaka se super zastopi dokler je ne skenslam ker nočem bit njen kužek pol pa se nehajo zastopit :D[/quote]Hočeš povedat, da si malo previsok al se samo visoko nosiš? 😀
Jaz se zastopim z vsako, one s z mano ne zastopijo (big difference)
Oziroma vsaka se super zastopi dokler je ne skenslam ker nočem bit njen kužek pol pa se nehajo zastopit :D[/quote]Hočeš povedat, da si malo previsok al se samo visoko nosiš? :D[/quote]
tolk je ponosen, da se nobeni ne pusti “podreti”, da bi bil pod njo ☺
Hočeš povedat, da si malo previsok al se samo visoko nosiš? :D[/quote]
tolk je ponosen, da se nobeni ne pusti “podreti”, da bi bil pod njo ☺[/quote]Mogoče je pa škrt in je vseeno raje spodaj….. da mu nazaj steče…. :)))))
A ni zanimivo, da tipi, ki si ne morejo dobiti žensk, ponižujejo moške, ki imajo žensko, češ, da so premajhni, da bi jih katera marala?
Nekako zelo zelo nelogično. Le kaj je s takimi tipi narobe, da jih nobena ne mara?
Ja frajerčki, tudi, če ste visoki, vam nič ne pomaga, a ne? NImate pojma kaj ženske iščemo pri moških. Zato pa ste samski. Ne zato, ker si sami tako želite, ampak zato, ker ste sicer menda visoki, ampak ženske vas vseeno ne marajo.
tolk je ponosen, da se nobeni ne pusti “podreti”, da bi bil pod njo ☺[/quote]Mogoče je pa škrt in je vseeno raje spodaj….. da mu nazaj steče…. :)))))[/quote]
tale me je pa zdaj nasmejala… samo nisem gorenc sem Štajerc 😛
Ne vem, ker sam nisem takšen, da bi kompliciral za vsak cm ali kg.
Če napišem, da je zame ideal 165 cm, še to ne pomeni, da ne bi bil zadovoljen s takšno, ki bi bila še par centi manjša ali pa celo višja od mene.
Isto velja za kilograme.
Saj imamo vsi neke ideale. Tako glede zunanjega videza, kot glede osebnosti. Seveda pa smo z neko osebo, kot celoto.
Potrebno je zavedanje, da tudi sami nismo za nikogar idealni, a smo vseeno zaradi tega vredni ljubezni.
Ne vem, ker sam nisem takšen, da bi kompliciral za vsak cm ali kg.
Če napišem, da je zame ideal 165 cm, še to ne pomeni, da ne bi bil zadovoljen s takšno, ki bi bila še par centi manjša ali pa celo višja od mene.
Isto velja za kilograme.
Saj imamo vsi neke ideale. Tako glede zunanjega videza, kot glede osebnosti. Seveda pa smo z neko osebo, kot celoto.
Potrebno je zavedanje, da tudi sami nismo za nikogar idealni, a smo vseeno zaradi tega vredni ljubezni.[/quote]
Jah , tako se te čita – žensko si opisal kot Bibitkino klima napravo, koliko vatna je, dimenzija, kako preklaplja. :))) hehe
Ne vem, lepa filozofija s priokusom duhovnega, ampak deluješ, kot da prihajaš v stik z veliko ženskami (službeno? 🙂 ), tudi mladimi in lepimi, a ne? :))) Zdaj pa rabiš malo “indijskega spiritualnega popra”, ki zakamuflira (nismo popolni, zavedanje, vredni ljubezni…), da je težko, da ne moreš preko Drine in preko Drave s temi…. 😀
ojej kko ozek nabor dejavnosti poznaš … a to ti iz svojih znanstev ☺
na TV spremljam samo F1 – pa še to zato, ker me zvok motorjev uspava
aktivno pa kolesarim, grem v kakšen breg … skratka se ne ukvarjam s časom, kdaj kaj početi in kdo bo manjkal ☺
še najraje sa pa razmigujem v paru s kakšno bejbo ☺☺
Ah no!
Kilce gor ali dol, make up gor ali dol, sprane kavbojke raje dol kot gor… Skratka – čar je v čaru. V miku, privlačnosti, simpatičnosti, seksapilnosti. Slednjega ne zagotavlja noben kalup, v katerega bi se trudil kdo pasati. Nekaterim je všeč to, drugim spet ono. Kar je edino prav.
Če se moški pali na frfijolo s platinasto poplajhanimi kodrčki, vrtoglavimi petkami in trepalnicami, ki se pod težo maskare kar šibijo – naj izvoli. Tak itak ni zame, ki španciram okrog v kavbojkah in brez make upa. Da ne omenjam nekaj odvečnih kilc – uf, greh, kajne? Pa glej vraga – vseeno mi uspe srečati veliko moških, ki jih zanima, kakšna je ženska, ki ne preživi po nekaj ur dnevno v trgovinah, salonih in lastni kopalnici.
Ne se obremenjevat, življenje je tu in sedaj. Če si, kar si, najdeš, kar iščeš in manj ko se sekiraš, kaj si o tem mislijo drugi, prej te tisto, kar iščeš, najde celo samo 🙂
Sej si vsaka lahko najde tipa, pa če je še nevem kok velka žoga, vprašanje je samo kakšnega bo dobila. Da niti ne govorim, da smo mi tisti, ki naredimo pristop, ve pa izbirate. Res krasna izbira bo to. Potem pa brat Cosmopolitan naprej, pa gledat slikce Cristiana Ronalda. Aja ok, vas takšni ne zanimajo, vam so všeč moški v procesu izpadanja lasišča, zakrneli, debeli, s kosmatim hrbtom. No ja, če vam sede zakaj pa ne…
to je čisto OK … samo spravite se mi iz najboljše senčke na vrtu lokala — ker jo vse hladne dni pazim za sebe, ko je vroč poletni dan ☺
bemtiš, ko mi take ves dan visite v moji naboljši senčki, da me mine ustaviti se vsaj za kaj kratkega ☻
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://fbtrouble.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2013/06/these_photos_couldnt_have_been_timed_better_640_30.jpg[/img]