Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Debeli moški

Debeli moški

Ker odkrito povedo, da jim je videz pri ženski pomemben ali zaradi česa drugega?

Poglej si to. Ni baš neki hud vir, ampak kot moški se z večino napisanega strinjam. 🙂

http://www.slovenskenovice.si/lifestyle/seksi/dejstva-o-moski-seksualnosti

Ah daj no. Samo cinizem se še manjka. 🙂
Jaz vem,da žensko lahko zrajcajo že besede, pisma, da se lahko dobesedno zaljubi v možgane moškega, v njegov smisel za humor itd.
Moški tudi vse to opazimo pri ženski, če nismo bebci, ampak če nismo ravno hud obupani s svojo frendico ne bomo seksali. Če me razumeš. Lahko da so zdaj tukaj ene hude moške izjeme, ki jim je vseeno kako ženska zgleda, ampak načeloma moški kar dosti damo na videz ženske. Ker njim to naredi en tak klik v glavi, da jim začne dogajt na polno. Tako kot ženskam ob besedah ali pa nežnih dotikih itd.
Tudi v predigri smo si različni. :)[/quote]Videz ženske…. to je širok pojem.
Nikoli me niso fascinirale u nulo upedenane po najnovejših modnih smernicah, ne rečem, da si jih nisem ogledal, težko bi pa rekel, da so mi povzročile en tak klik v glavi, da bi se mi začelo dogajt na polno. Prej bi rekel, da sem razmišljal o tem kaj vse skriva za to napudrano masko in fensi ctisami….. :/
Klik, če že, je bil bolj po tem, ko sem slišal kako se izraža, obnaša v družbi, kaj ima za povedat, njen pogled….

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ah daj no. Samo cinizem se še manjka. 🙂
Jaz vem,da žensko lahko zrajcajo že besede, pisma, da se lahko dobesedno zaljubi v možgane moškega, v njegov smisel za humor itd.
Moški tudi vse to opazimo pri ženski, če nismo bebci, ampak če nismo ravno hud obupani s svojo frendico ne bomo seksali. Če me razumeš. Lahko da so zdaj tukaj ene hude moške izjeme, ki jim je vseeno kako ženska zgleda, ampak načeloma moški kar dosti damo na videz ženske. Ker njim to naredi en tak klik v glavi, da jim začne dogajt na polno. Tako kot ženskam ob besedah ali pa nežnih dotikih itd.
Tudi v predigri smo si različni. :)[/quote]Videz ženske…. to je širok pojem.
Nikoli me niso fascinirale u nulo upedenane po najnovejših modnih smernicah, ne rečem, da si jih nisem ogledal, težko bi pa rekel, da so mi povzročile en tak klik v glavi, da bi se mi začelo dogajt na polno. Prej bi rekel, da sem razmišljal o tem kaj vse skriva za to napudrano masko in fensi ctisami….. :/
Klik, če že, je bil bolj po tem, ko sem slišal kako se izraža, obnaša v družbi, kaj ima za povedat, njen pogled….[/quote]

Če govorimo o razliki med zašpehano in zdravo, vitalno žensko, ne govorimo o pudru in modnih smernicah!
Jaz si žensko itak vzamem brez obleke. Po možnosti pod tušem. Tako da…

Recimo, da se zmeniš za randi. Ne hodi tja preveč zrihtana, bodi malo kuštrava, v navadni majčki, ponošenih hlačah, v čevljih brez petk…. če je kdo od omenjenih bo pobegnil predno bi mu lahko rekla “Dober dan”….. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Recimo, da se zmeniš za randi. Ne hodi tja preveč zrihtana, bodi malo kuštrava, v navadni majčki, ponošenih hlačah, v čevljih brez petk…. če je kdo od omenjenih bo pobegnil predno bi mu lahko rekla “Dober dan”….. ;)[/quote]

Si ziher?
Če bo tako zgledala, je ne bosta spustila. Pa niti, da je mormonka. 🙂

[img]http://www.meemes.com/sites/default/files/styles/large/public/ICantImMormonHotTShirt.jpg?itok=5HkRKSG0[/img]

On, dober nasvet :).
Vseeno pa bi rada vedela kaki so ti lepotci v reali, pametni niso, to je očitno, srca nimajo, mogoče so pa res prelepi :).

Če je ženska seksi, je seksi tudi v majčki in zguljenih kavbojkah ali trenirki. Če ni, pa ji sto pudrov in petk ne pomaga.


to je to … žal
In tako žensko opaziš na daleč, kako hodi, kako se giblje… pa je lahko v vreči za moko… enostavno zna nosit kar da nase
Ena ki se je prvič mal uredila, se lomi da je smešna ne pa sexi.

Ostali so pod kontrolo 🙂

Recimo, da se zmeniš za randi. Ne hodi tja preveč zrihtana, bodi malo kuštrava, v navadni majčki, ponošenih hlačah, v čevljih brez petk…. če je kdo od omenjenih bo pobegnil predno bi mu lahko rekla “Dober dan”….. ;)[/quote]

Oh, pa jaz ne grem takšna niti smeti odnest.
Pa zakaj se ne bi rihtala? Pa saj sem BABA!
Ne bluzite dedci no!

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Če se kaj spomnim je bila prvotna tema čisto nekaj drugega…


sem malo dopolnil … ker si res — v najboljšem in onem drugem ♥♥♥

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Se opravičujem, ampak mislim, da je to spet prava prilika za že prežvečeni, pa vendarle še kako resničen vic, ki zelo na kratko pojasnjuje to zagato:

Žene neće nikad biti ravnopravne s muškarcima sve dok ne iziđu na ulicu
ćelave i s pivskom trbušinom a da su pritom i dalje uvjerene da se dopadaju suprotnom spolu.

Zakaj je pri vseh živalih samec tisti, ki se lepotiči, ki mora biti pravi dec, močan, hiter… v človeškem svetu je pa ravno obratno?
Kje so tisti časi, ko so se moški trudili, da bi ugajali ženskam?


Zato ker ste postale ženske skozi evolucijo močnejši spol!!
Naslednje vprašanje.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

čist preprosta razlaga, ker narava poskrbi, da se ohranjajo najboljši geni.. in najlepši, najmočnejši samec ima pač možnost paritve
Pri ljudeh pač ker ženske mislijo, da je debela denarnica znak najboljših genov. In so začele izbirat tipe glede na debelino denarnice in ne po čem drugem…
Žal … 🙂

EnTip, to je tipična izjava moškega, ki ne more dobiti ženske, da trdi, da je zato ne dobi, ker ni bogat.
Ženske imamo svoje službe, zakaj bi iskale moške po debelini denarnice? To je bilo nekoč. Danes pa ni več tako.

Joj no, potem se preseli v živalski svet:). Pri človeški vrsti niso samo feromoni tisti, ki odločajo. Zato imaš pamet, zmožnost presojanja.

tam, ko so bile ženske ženstvene … z možakarcami, punčeki … se gremo pa pač po moško ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

🙂 no o ženski intuiciji in sposobnostih zaključevanja sem nekje že nekaj povedal.
Tako da o tvojem prvem zaključku sploh ne bom izgubljal besed,
ono drugo pa… jaz sem ti dal odgovor, ti pa me sprašuješ o istem kot na začetku.. samo z drugimi besedami… Zakaj to počnete … vprašaj sebe, ne mene 🙂

Recimo, da se zmeniš za randi. Ne hodi tja preveč zrihtana, bodi malo kuštrava, v navadni majčki, ponošenih hlačah, v čevljih brez petk…. če je kdo od omenjenih bo pobegnil predno bi mu lahko rekla “Dober dan”….. ;)[/quote]Oh, pa jaz ne grem takšna niti smeti odnest.
Pa zakaj se ne bi rihtala? Pa saj sem BABA!
Ne bluzite dedci no![/quote]Dobr no, ti si ujagala kar si ujagala, sedaj lahko hodiš pred smetnjak kakršnakoli želiš…. 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Jaz sem naredila sklep:
na eni strani so monovci, ki pljuvajo po ženskah, imajo blazno visoke kriterije, neizpolnjujejo kriterijev, ki jih imamo žensske, in so samski.
Na drugi strani pa so vezani monovci, ki pa nimajo tako visokih kriterijv do žensk, izpolnjujejo pa kriterije, ki jih postavimo ženske in posledično niso samski.
So pa seveda med samskimi tudi kake izjeme, ampak te izjeme ne pljuvajo po ženskah. Samo niso tako glasni.

Vsa čast tej anal-izi… 🙂

Moški, ki sami “bogvekaj” ne zgledajo, bodo pač ženske poskušali razvrednotili z opazkami glede njihove zunanjost in se jim tako “maščevati”, ker nimajo “nič šans” pri njih, o kakšnih lepoticah pa lahko samo sanjajo. :)) Kdo je tu najbolj glasen, se pa vidi, kar pomeni, da niso preveč atraktivni in zanimivi za ženski spol. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjazko, vsaka čast tvojemu zapisu.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close