Debate o nezvestobi
Marko je govoril o principu oz. da iz principa ne bi tam ene tortice. Saj ni važno.
[/quote]
Lepo te prosim. Če si mi tiščala tisto tortico dol po grlu na vsak način, prepričevala zraven, da nisem nič drugačen od tvojega. Normalno, da sem jo zavrnil iz principa. :))
Jaz lahko gledam druge tortice, ampak sladkal se bom doma. Govoriš, kot da je pri vama drugače. ;)[/quote]
iz natipkanega je med vama zelo drugače … ti si vsaj na piškotih … Bikini_ pa na praznem
Marko je govoril o principu oz. da iz principa ne bi tam ene tortice. Saj ni važno.
[/quote]
Lepo te prosim. Če si mi tiščala tisto tortico dol po grlu na vsak način, prepričevala zraven, da nisem nič drugačen od tvojega. Normalno, da sem jo zavrnil iz principa. :))
Jaz lahko gledam druge tortice, ampak sladkal se bom doma. Govoriš, kot da je pri vama drugače. ;)[/quote]
Ah Marko, spet se vračamo v tisto sobo. Ne, pri nama ni drugače. Ampak jaz vem, da se določenim zadevam noben moški ne bi mogel upret, če ne bi imel opcije pobega. Ne glede na to koliko ima rad svojo žensko. In ne glede na to ali bi ali ne bi potem trdil, d ga je neka ženska posilila. Ti si pa seveda drugačen. In tvoja ti to verjame ali kaj?
Prilika dela tatu, pravijo.
Lepo te prosim. Če si mi tiščala tisto tortico dol po grlu na vsak način, prepričevala zraven, da nisem nič drugačen od tvojega. Normalno, da sem jo zavrnil iz principa. :))
Jaz lahko gledam druge tortice, ampak sladkal se bom doma. Govoriš, kot da je pri vama drugače. ;)[/quote]
iz natipkanega je med vama zelo drugače … ti si vsaj na piškotih … Bikini_ pa na praznem[/quote]
Ti pa na porničih.
Lepo te prosim. Če si mi tiščala tisto tortico dol po grlu na vsak način, prepričevala zraven, da nisem nič drugačen od tvojega. Normalno, da sem jo zavrnil iz principa. :))
Jaz lahko gledam druge tortice, ampak sladkal se bom doma. Govoriš, kot da je pri vama drugače. ;)[/quote]
Ah Marko, spet se vračamo v tisto sobo. Ne, pri nama ni drugače. Ampak jaz vem, da se določenim zadevam noben moški ne bi mogel upret, če ne bi imel opcije pobega. Ne glede na to koliko ima rad svojo žensko. In ne glede na to ali bi ali ne bi potem trdil, d ga je neka ženska posilila. Ti si pa seveda drugačen. In tvoja ti to verjame ali kaj?
Prilika dela tatu, pravijo.[/quote]
Ne razumem, v kateri življenjski situaciji nimaš možnosti pobega. Res te ne razumem, zakaj želiš z neko silo izvleči iz mene neko priznanje. To je že skoraj posilstvo. :))
Ah Marko, spet se vračamo v tisto sobo. Ne, pri nama ni drugače. Ampak jaz vem, da se določenim zadevam noben moški ne bi mogel upret, če ne bi imel opcije pobega. Ne glede na to koliko ima rad svojo žensko. In ne glede na to ali bi ali ne bi potem trdil, d ga je neka ženska posilila. Ti si pa seveda drugačen. In tvoja ti to verjame ali kaj?
Prilika dela tatu, pravijo.[/quote]
Ne razumem, v kateri življenjski situaciji nimaš možnosti pobega. Res te ne razumem, zakaj želiš z neko silo izvleči iz mene neko priznanje. To je že skoraj posilstvo. :))[/quote]
Eh, meni pa res ne rabiš nič priznat. Kar dobro poznam človeško telo. 🙂
Ne razumem, v kateri življenjski situaciji nimaš možnosti pobega. Res te ne razumem, zakaj želiš z neko silo izvleči iz mene neko priznanje. To je že skoraj posilstvo. :))[/quote]
Eh, meni pa res ne rabiš nič priznat. Kar dobro poznam človeško telo. :)[/quote]
Tako dobro, da se sploh ne morem zagovarjat. To je pa že kar malo krivično. Preveč veš. Človek s teboj sploh ne rabi debatirat, ker njegove besede niso nič vredne, če ni tako, kot si si ti zamislila. :))
očitno si ti en velik prevarant…takoj si potegnil na plano eno od svojih načel al kaj?[/quote] @ X6 tudi ti pripelji svojo fu.ka.čico juti b 20h pred Emporiu ob 20h … če jo imaš — zmorem tudi njo[/quote]
Srce, kaj če bi mi ti posodil svojo kreditno kartico. Bi tudi jaz prišla pred Emporium. Medtem ko bi ti fu.kal bi jaz malce šopingirala. Obljubim, da boš na.jebal pol… ♥♥
Ah Marko, spet se vračamo v tisto sobo. Ne, pri nama ni drugače. Ampak jaz vem, da se določenim zadevam noben moški ne bi mogel upret, če ne bi imel opcije pobega. Ne glede na to koliko ima rad svojo žensko. In ne glede na to ali bi ali ne bi potem trdil, d ga je neka ženska posilila. Ti si pa seveda drugačen. In tvoja ti to verjame ali kaj?
Prilika dela tatu, pravijo.[/quote]
Ne razumem, v kateri življenjski situaciji nimaš možnosti pobega. Res te ne razumem, zakaj želiš z neko silo izvleči iz mene neko priznanje. To je že skoraj posilstvo. :))[/quote]
emmmm si že slišal za posilstva… ki se dogajajo… ja tudi obratno od posilstvo moškega ženske obstaja…. google it 🙂
Ne razumem, v kateri življenjski situaciji nimaš možnosti pobega. Res te ne razumem, zakaj želiš z neko silo izvleči iz mene neko priznanje. To je že skoraj posilstvo. :))[/quote]
emmmm si že slišal za posilstva… ki se dogajajo… ja tudi obratno od posilstvo moškega ženske obstaja…. google it :)[/quote]
In kaj bi zdaj rad povedal. Da če tvojo mamo nekdo posili, jo bo ata obtožil varanja?
emmmm si že slišal za posilstva… ki se dogajajo… ja tudi obratno od posilstvo moškega ženske obstaja…. google it :)[/quote]
In kaj bi zdaj rad povedal. Da če tvojo mamo nekdo posili, jo bo ata obtožil varanja?[/quote]
boldano je prvi del dokaz da nimaš prav….
Drugo pa se gre za teoretične primere…. verjetno nisi dovolj izobražen da bi razumel pomene teze, hipoteze…. to je takrat ko iščeš odgovore v teoretičnem svetu ki je teoretično možen ampak malo verjeten (ali pač bolj verjeten)
Ampak v TEZI ali HIPOTEZI ni važna VERJETNOST dogodka ampak je važen odziv….
Če ti nekdo napiše kaj bi storil če bi videl da ugrabljajo nekoga pred tabo (kto je primer tistih mulcov ki so se pošalili v MB) ne odgovoriš to je verjetnost 1 proti milijarda ampak je point takega hipotetičnega vprašanja tvoj odziv ko se vživiš v situacijo in odgovoriš…
Višje od tega je samo še da prideš nekam mi pa ti naročimo 2 babi da te probata zlorabit in snemamo, predtem pa rabimo tvoje pdoatke itd….
@ X6 tudi ti pripelji svojo fu.ka.čico juti b 20h pred Emporiu ob 20h … če jo imaš — zmorem tudi njo[/quote]
Srce, kaj če bi mi ti posodil svojo kreditno kartico. Bi tudi jaz prišla pred Emporium. Medtem ko bi ti fu.kal bi jaz malce šopingirala. Obljubim, da boš na.jebal pol… ♥♥[/quote]
ja sej … že med palci na nogah imaš primerno odprtino za kartico … babnicam posojam samo otepača ☺
btw: pešaš v nastavljati se
Eh, meni pa res ne rabiš nič priznat. Kar dobro poznam človeško telo. :)[/quote]
Tako dobro, da se sploh ne morem zagovarjat. To je pa že kar malo krivično. Preveč veš. Človek s teboj sploh ne rabi debatirat, ker njegove besede niso nič vredne, če ni tako, kot si si ti zamislila. :))[/quote]
Mati narava je tako hotela, ne jaz. 🙂
sem videl, da si spet skeglala z logiko … descev pa ne natepavam
Očitno sta si res namenjena … ti, da bereš traparije on pa, da ima tako kr.u.lo za babo ☺ ☺
sem videl, da si spet skeglala z logiko … descev pa ne natepavam
Očitno sta si res namenjena … ti, da bereš traparije on pa, da ima tako kr.u.lo za babo ☺ ☺[/quote]
Saj on je bil skrit za vogalom. 🙂
Drugače pa je on ta forum prej bral kot jaz. Mi je dal dobre napotke glede tebe.
Kja moremo, vsi nismo tako perfect kot ti. Midva se kdaj tudi tako zabvava. In nikoli ne veš na koga od naju naletiš. 🙂
sem videl, da si spet skeglala z logiko … descev pa ne natepavam
Očitno sta si res namenjena … ti, da bereš traparije on pa, da ima tako kr.u.lo za babo ☺ ☺[/quote]
Saj on je bil skrit za vogalom. 🙂
Drugače pa je on ta forum prej bral kot jaz. Mi je dal dobre napotke glede tebe.
Kja moremo, vsi nismo tako perfect kot ti. Midva se kdaj tudi tako zabvava. In nikoli ne veš na koga od naju naletiš. :)[/quote]
a dej no … preštej kolikokrat nisem odtipkal — ker je bil tekst njegov ☺
Jap zadel si lahko bi rekel bistvo….
Ampak priznavanje tega ne pomeni da ne more moški biti zvest… LAHKO JE, in tudi je ampak problem nastane ker je vsak moški ki je danes zvest 1 ženski določen čas vbistvu NEZVEST samemu sebi oz. svojemu telesu… Če ima možnost pa ne izkoristi seveda če možnosti ni tudi nezvestobe ni da nebo pomote….
Ampak če se tebi ponudi ženska in se ti telo odzove pozitivno ti pa rečeš ne si zvest ženski ne pa telesu 🙂
Saj on je bil skrit za vogalom. 🙂
Drugače pa je on ta forum prej bral kot jaz. Mi je dal dobre napotke glede tebe.
Kja moremo, vsi nismo tako perfect kot ti. Midva se kdaj tudi tako zabvava. In nikoli ne veš na koga od naju naletiš. :)[/quote]
a dej no … preštej kolikokrat nisem odtipkal — ker je bil tekst njegov ☺[/quote]
Pa ne na forumu, v živo. Na forumu zaenkrat ne piše v mojem imenu.
Problem je kar za ženske je ta način ki ga furamo zdaj (zveze itd) logičen ker njim je trenuten način partnerstva NARAVEN… in njim (večini) ni jasno zakaj mi ne želimo tega (logično)
One želijo ravno to…
AMPAK mi pa smo v konstantnem precepu zvestobe sebi ali partnerstvu kot so nam ga vcepili… na koncu koncev smo vedno nezvesti vprašanje le komu, eni pač raje izberejo zvestobo drugi osebi za ceno lastne nezvestobe do spolnega uda, drugi pač zberejo zvestobo sebi nad čemerkoli ostalem….
Drugi rečejo prvi copatarji/slabiči/moški ki nimajo šans pri drugih ženskah ker so preslabi/pregrdi/nesamozavestni
Prvi pa rečejo drugim da so na stopnji živali/narave, da so egoisti, ”brezobrzirni” itd.
Jaz pa rečem kako lahko imaš koga rad če nimaš sebe in sebe imaš rad samo če je tvoje telo dobilo to kar hoče v tistem trenutku kajne?
a dej no … preštej kolikokrat nisem odtipkal — ker je bil tekst njegov ☺[/quote]
Pa ne na forumu, v živo. Na forumu zaenkrat ne piše v mojem imenu.[/quote]
ccc … si za.je.ba.la vajino zaroto … beri začetek te jare kače.
me zanima, koliko jih je to opazilo … bom pa vsakič vsakega opozoril, kdaj tipka ženska in kdaj moška roka ☺
Pa ne na forumu, v živo. Na forumu zaenkrat ne piše v mojem imenu.[/quote]
ccc … si za.je.ba.la vajino zaroto … beri začetek te jare kače.
me zanima, koliko jih je to opazilo … bom pa vsakič vsakega opozoril, kdaj tipka ženska in kdaj moška roka ☺[/quote]
Zatipki so sicer tvoj stil, nisi pa edini, ki mu uspejo.
ccc … si za.je.ba.la vajino zaroto … beri začetek te jare kače.
me zanima, koliko jih je to opazilo … bom pa vsakič vsakega opozoril, kdaj tipka ženska in kdaj moška roka ☺[/quote]
Zatipki so sicer tvoj stil, nisi pa edini, ki mu uspejo.[/quote]
@Senza: a so tebi tudi svetile opozorilne lučke, da tekst od Bikini_ ni ženski ☺
Forum je zaprt za komentiranje.