Debate o nezvestobi
Ma, moje telo se je odločilo samo to, da je vzburjeno, ni se pa opredelilo, kdo ga lahko tudi poteši. To se odloči moja glava (ker je srce pač črpalka, pa nima nobenih kognitivnih sposobnosti, niti čustvovanja itd.), v kateri pa se večina misli, povezanih z erotiko, vrti okoli mojega partnerja.[/quote]
Ne Senza tvoje telo se je odločilo TOČNO kdo ga je vzburil ker si ga je poželelo…. vzburjenje telesa je odziv na to KOGA si želi ti pa si zavestno to negirala in odšla drugam …. torej si nezvesta želji telesa ki se je vzburila na čisto drugi ”vzrok”[/quote]
Japajade, tvoj pimpek ima pa oči, s katerimi vidi, katera je dovolj huda, da se dvigne, a ne?
Ne blamiraj se.
Ne Senza tvoje telo se je odločilo TOČNO kdo ga je vzburil ker si ga je poželelo…. vzburjenje telesa je odziv na to KOGA si želi ti pa si zavestno to negirala in odšla drugam …. torej si nezvesta želji telesa ki se je vzburila na čisto drugi ”vzrok”[/quote]
Japajade, tvoj pimpek ima pa oči, s katerimi vidi, katera je dovolj huda, da se dvigne, a ne?
Ne blamiraj se.[/quote]
Kot da glava oz. možgani oz. misli, razum… niso del telesa…
Saj ni pomembno….važno, da se imamo fajn…in da smo štiri dne frej:))[/quote]
A je telo tvoje telo utrujeno, da tako razmišljaš? :))
Japajade, tvoj pimpek ima pa oči, s katerimi vidi, katera je dovolj huda, da se dvigne, a ne?
Ne blamiraj se.[/quote]
Kot da glava oz. možgani oz. misli, razum… niso del telesa…[/quote]
Ojoj.
Japajade, tvoj pimpek ima pa oči, s katerimi vidi, katera je dovolj huda, da se dvigne, a ne?
Ne blamiraj se.[/quote]
Kot da glava oz. možgani oz. misli, razum… niso del telesa…[/quote]
Jaz bi nehal sploh pisat če bi mi kdo tako zabil …. edina blamaža je tvoja Senza 🙂
Kot da glava oz. možgani oz. misli, razum… niso del telesa…[/quote]
Jaz bi nehal sploh pisat če bi mi kdo tako zabil …. edina blamaža je tvoja Senza :)[/quote]
Ti boš nehal pisat šele takrat, ko boš DOJEL, kakšne s(m)o ti zabijali. Do takrat bo pa tvoj največji dosežek LOL namesto smiselnega argumenta.
Jaz bi nehal sploh pisat če bi mi kdo tako zabil …. edina blamaža je tvoja Senza :)[/quote]
Ti boš nehal pisat šele takrat, ko boš DOJEL, kakšne s(m)o ti zabijali. Do takrat bo pa tvoj največji dosežek LOL namesto smiselnega argumenta.[/quote]
spet direkt ignore to kar je napisala it namesto da bi napisala če OČI niso del telesa ne Senza?
To je vse kar zmoreš?
Saj vem da je šokantno ampak telo so tudi oči ne samo pimpek ker potem nimaš ti telesa sploh 🙂
saj vem da je hudo tako spoznanje
in ja to je vlki LOL!
Khm,
Matkic,
da ne bo pomote, besede so bile namenjene tebi. Na tvoj stavek:
ker tvoje telo se je že ODLOČILO za drugega namreč vzburjenje je odziv telesa na ugajanje oz. poželenje… in tvoje telo je izbralo tistega ki je to telo prebudil in vzburil…. torej če se ti zavestno potem odločiš (kar je normalno in se dogaja nenehno) za drugega potem kontriraš svojemu telesu ki da JASNE znake katero telo oz. osebo si je želelo.
sem napisala, da je tudi naš um del našega telesa.
Torej če nekaj delamo, ker nam tako narekuje naša pamet, čustva, razum, to nikakor potem ne more pomeniti, da smo sebi nezvesti, mar ne?
jap res je… um je del telesa maš prav ampak 1% ali pa 10% kakorkoli ostalo je že določilo želje in če manjšina premaga večino je to nezvestoba 🙂 kakorkoli pogledaš………
sicer to da um je del telesa bi morda lahko debatirali, oči pa definitivno so kajne? UM je proces, možgani so del telesa če misliš to kot UM potem pa ja… razmišljanje pa ni del telesa ampak je PROCES znotraj telesa.
jap res je… um je del telesa maš prav ampak 1% ali pa 10% kakorkoli ostalo je že določilo želje in če manjšina premaga večino je to nezvestoba 🙂 kakorkoli pogledaš………
sicer to da um je del telesa bi morda lahko debatirali, oči pa definitivno so kajne? UM je proces, možgani so del telesa če misliš to kot UM potem pa ja… razmišljanje pa ni del telesa ampak je PROCES znotraj telesa.[/quote]
Res bi lahko debatirali. Glede uma in dela telesa. Ampak to ni point napisanega.
Meni osebno samo sex pač nič evforičnega ne pomeni, če ni zraven tudi občutkov. Občutke (ljubezni) pa res ne narekuje telo oz. “tisti” del telesa, ampak naši možgani, razmišljanje. Vrednotenje.
Ne vem, ali nisi še nikoli nobeno imel zares rad? Ali še nikoli od nobene nisi bil zares ljubljen?
jap res je… um je del telesa maš prav ampak 1% ali pa 10% kakorkoli ostalo je že določilo želje in če manjšina premaga večino je to nezvestoba 🙂 kakorkoli pogledaš………
sicer to da um je del telesa bi morda lahko debatirali, oči pa definitivno so kajne? UM je proces, možgani so del telesa če misliš to kot UM potem pa ja… razmišljanje pa ni del telesa ampak je PROCES znotraj telesa.[/quote]
Res bi lahko debatirali. Glede uma in dela telesa. Ampak to ni point napisanega.
Meni osebno samo sex pač nič evforičnega ne pomeni, če ni zraven tudi občutkov. Občutke (ljubezni) pa res ne narekuje telo oz. “tisti” del telesa, ampak naši možgani, razmišljanje. Vrednotenje.
Ne vem, ali nisi še nikoli nobeno imel zares rad? Ali še nikoli od nobene nisi bil zares ljubljen?[/quote]
Poglej jaz ne KAŽEM ljubezni z spolnim odnosom ampak na drugačne načine…. Poglej če ženske smatrate da SEKS = LJUBEZEN potem pomeni da VEDNO ko odklonite seks (posredno ali neposrednu) svojemu dragemu pomeni da ga ne ljubite ali pač ne? Razlogi za odklonitev sploh niso pomembni….
ker če lahko reče ženska tipu ki jo je ”prevaral” z drugo da je zaradi TEGA (torej ker je seksal z drugo) ne ljubi več pomeni da vedno ko ta ista ženska ne želi seksat ne ljubi svojega dragega….
Zdaj pa se zamisli če si kdajkoli kateremukoli dragemu odklonla spolni odnos 🙂 če si si enaka kot tisti ki je prevaral svojo drago… razlogi so nepomembni dokler niso povezani z boleznijo spolovila sicer pa no imaš še kakšno luknjo nenazadnje.
http://bos.zrc-sazu.si/cgi/a03.exe?name=sskj_testa&expression=ge=um
um za mene ni del procesa ampak je misel, torej nekaj kar ne zmoreš raztelesit na mizi v bolnici in prijet, torej je nevidno tako kot duša, je neki del ampak ni del po teoriji anatomije 🙂
http://bos.zrc-sazu.si/cgi/a03.exe?name=sskj_testa&expression=ge=um
um za mene ni del procesa ampak je misel, torej nekaj kar ne zmoreš raztelesit na mizi v bolnici in prijet, torej je nevidno tako kot duša, je neki del ampak ni del po teoriji anatomije :)[/quote]
pa dobro no, možgani. 🙂
V glavnem, še posebej pri moških ne gre preveč računat na možgane, ko ste spolno vzburjeni. 🙂
http://bos.zrc-sazu.si/cgi/a03.exe?name=sskj_testa&expression=ge=um
um za mene ni del procesa ampak je misel, torej nekaj kar ne zmoreš raztelesit na mizi v bolnici in prijet, torej je nevidno tako kot duša, je neki del ampak ni del po teoriji anatomije :)[/quote]
pa dobro no, možgani. 🙂
V glavnem, še posebej pri moških ne gre preveč računat na možgane, ko ste spolno vzburjeni. :)[/quote]
možgani sami po sebi niso nič, če ne delajo procesov…. to da mi med seksom in spolno vzburjenostjo ne razmišljamo kot ve kaj morete še vse nardit ni naš problem 🙂 ampak predvsem vaš 🙂
razmišljat bi morali ker to želite ženske, to nam vcepljajo že od rojstva dnevno mesečno in letno, samo zato da bi nas prilagodili ženskemu pojmovanju partnerstva …. to je želja vsake ženske, ironično pa je da si s tem ženske same uničujejo partnerje in jih potem prevarajo…. razen če so pregrde in jih niti fukfehtarji nočejo ali pa so take da boljšega za v postlo ne morjo dobit kot je njihova copata 🙂
Potem so pa nesrečne! Krivijo moške ki so jih izoblikovale SAME (posredno)
pa dobro no, možgani. 🙂
V glavnem, še posebej pri moških ne gre preveč računat na možgane, ko ste spolno vzburjeni. :)[/quote]
možgani sami po sebi niso nič, če ne delajo procesov…. to da mi med seksom in spolno vzburjenostjo ne razmišljamo kot ve kaj morete še vse nardit ni naš problem 🙂 ampak predvsem vaš 🙂
razmišljat bi morali ker to želite ženske, to nam vcepljajo že od rojstva dnevno mesečno in letno, samo zato da bi nas prilagodili ženskemu pojmovanju partnerstva …. to je želja vsake ženske, ironično pa je da si s tem ženske same uničujejo partnerje in jih potem prevarajo…. razen če so pregrde in jih niti fukfehtarji nočejo ali pa so take da boljšega za v postlo ne morjo dobit kot je njihova copata 🙂
Potem so pa nesrečne! Krivijo moške ki so jih izoblikovale SAME (posredno)[/quote]
Jaz nikogar nič ne krivim. Sem že napisala, da si je večina žensk samih krivih, da jih moški varajo. Nobena ženska ne izoblikuje niti preoblikuje moškega. Moški je, kar je. So pa predstave nekaterih žensk o tem kaj moški je oziroma kaj naj bi bil, včasih zelo nerealne. In potem se najdejo takšni, ki so pripravljeni se tem predstavam kao prialgodit. In bodo vse in še več kar si je ženska bilo kdaj želela. Potem pa nekega dne ne bodo pazljivi, pa jh bo azneslo in jih bo recimo njihova draga videla, da gledajo pornič in padla v komo. Saj ni čudno, če pa so ji sto let trdili, da oni pa že ne.
Ne bom rekla, da vsi varajo, da so “pokvarjeni” ali pa kaj. Nekateri skočijo samo do wc-ja in ostanejo zvesti.
Forum je zaprt za komentiranje.