Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Damir_Nataša

Damir_Nataša

Soncica, pa saj ti si pol pismena, ali se ne bi raje s tem ukvarjala?

Ma ce hitro tipkam, pa ne pazim na napake, sori: ok popravljen tekst:

Meni osebno je najboljsa deklica Simona iz Pesnice, srckana, odkritosrcna, preprosta, Natasa pa se enega stavka konkretnega ni spravila iz sebe. Ne vem zakaj imam tak filing da sta si Damir in Natasa ful razlicna. Saj je luskana Natasa, ampak karakter…pa tista njena kolegica mateja, adijo, skoz sam nekaj simfala. UPAM DA JE BILA TO IGRA!

Malo bolje?:)

Aja, pa TINA, pol pismen se pise skupaj….

jest osebno poznam mojco pa je fullll vredu!!!! in res nevem zakaj ni mojce izbral????

Zakaj? Zato, ker se je ustrašil, da je ne bo mogel sukat okol prsta.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close