CV MON-ovca/ke
A bi se poročila z mano? Jaz sem tudi čisto brevezen.
http://www.youtube.com/watch?v=_Y4PdyUYvAQ%5B/quote%5D
Seveda! Potem bi bila …. Margot Moralles :))))
.....
[i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]
A bi se poročila z mano? Jaz sem tudi čisto brevezen.
http://www.youtube.com/watch?v=_Y4PdyUYvAQ%5B/quote%5D
Seveda! Potem bi bila …. Margot Moralles :))))[/quote]
dobro se to sliši 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.