Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Chat ne dela!

Chat ne dela!

Potem imaš nekaj onemogočeno , kakšne JavaScript blockerje, ki ti preprečijo ,da se stran popolnoma naloži.

http://beta.thumbalizr.com/app/thumbs/?src=/thumbs/onl/source/bc/bcdb4c4b0dc99bcd72beab6d339a082c.png&w=1280

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Pri meni je OK. 20 col. (1960*1650)


Tako imam v službi, pa tudi ni OK.

Hudic je v detajlih. Eno je rezolucija ekrana, eno pa velikost okna v FF.
Ce dam FF cez cel ekran je pa OK.
Ne bi verjel , to se zgodi se boljsim 🙂


Tako imam v službi, pa tudi ni OK.[/quote]

A pošlješ kak screenshot? A je prekrito vpisno polje za uporabniško ime in geslo?

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Registracija in povabilo se prekriva. Ce bi bilo povabilo nizje bi bilo OK

Popravljam..Ločljivost 1680*1050.

Ali da se podaljsa spisek zadnjih registriranih oseb na 5 6 7

Sem mislil tisti screenshot, ko se ti prekriva? Saj če vidiš okence za prijavo, je ok, če se lahko prijaviš.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Intruderček, a ritko na tvojem avatarju pa moramo res vsi gledat? :))) Upam, da ne hodiš naokoli s spuščenimi hlačami. 🙂

Lazje se tece z dvignjenim krilom kot s spuscenimi hlacami !

Diskvalificirali te bodo na MON-u zaradi nespodobnega avatarja. :)) Pa še dehidriral boš od tolikšnega lulanja. 🙂

Ze dolgo lulam na polkna od malega-mehkega pa ni blo blema .

Sem mislil tisti screenshot, ko se ti prekriva? Saj če vidiš okence za prijavo, je ok, če se lahko prijaviš.[/quote]
Zdaj je OK. Prekriva se le, če okno brskalnika ni odprto čez cel zaslon.

Calvin je ja legenda. Tudi tole njegovo lulanje.

https://www.google.si/search?hl=sl&gs_rn=1&gs_ri=hp&tok=N0QIkz_f56yQtxnZjDaRcg&cp=9&gs_id=z&xhr=t&q=calvin+pickard&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.&bvm=bv.41524429,d.Yms&biw=938&bih=869&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=cdQAUdKbBpLT4QSG-4C4BA#um=1&hl=sl&tbo=d&tbm=isch&sa=1&q=calvin+pissing&oq=calvin+pissing&gs_l=img.3…1734.4470.0.4790.12.10.1.1.1.0.84.780.10.10.0…0.0…1c.1.gZls9MvnEsA&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.&bvm=bv.41248874,d.bGE&fp=80256c0424c695e3&biw=938&bih=869

Klepetulja havala za link !

Kje je pri okencu za registracijo, gumb za potrditev ?

Dodal sem preprosto varnostno blokado za preprečitev večkratnih registracij.

NOVOST
Spletno stran sem oblikovno prenovil in programsko dopolnil z možnostjo urejanja osebnih profilov.

Primer Katenjkinega profila: http://fatalchat.com/#katenjka (rdeči tekt spodaj lahko izbrišeš)

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Omg a to je ona napisala al je zmazko dodal tekst? Slikca je pa lepa 🙂

Še malo pa bomo lahko ženske svoje grudi na ogled postavile, fantje pa svoje … 6packe.

Če se pa to zgodi….. potem se pa ne bom več mogel upirat skušnjavi….. da pokažem 6pack :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Registrirala sem se, a se mi chat ne odpre, zahteva adobe flash player, ki ga že imam. V čem je problem?

Kateri brskalnik pa imaš inštaliran? Firefox?
Poskusi predhodne verzije Flasha deinstalirat in si še enrkat naloži dol (brez McAfee Security Scan Plus) zadnjo posodobljeno verzijo Flasha: http://get.adobe.com/flashplayer/

Drugače pa poskusi še s Chrome brskalnikom:
http://fatalchat.com/ChromeStandaloneSetup.exe

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Nova podoba čata:
http://prntscr.com/vet72

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

I miss you guys..je zrak čist matjažko?

To pa že spominja na konstruktivistične čase interneta in se oddaljuje od šminkerskih oziroma sladolednih dizajnov raznih trenutno (tečno) popularnih slovenskih klepetalnic … lahko bi že searchbot-a skreiral, ki bi prečekiral četerjeve gene za glasben okus… to bi blo tvoje remek delo!

lp

Strejč

ps.: matjažko, hvala za tolažilno nagrado, je bila dobrodošla xox

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close