Chat ne dela!
Oh, boga. :)) Sami problemi z moškimi, kaj češ… 😉
Če boš brez odvetnikov prišla in ovrgla tožbo za 100.000 €, lahko prideš. :D[/quote]
Hvala za povabilo, ampak ne bom.[/quote]
Public chat pomeni, da je vsem javno dostopen. Če je vsem javno dostopen, ne moremo govoriti o prednostnem izbiranju ali zapostavljanju določenih uporabnikov. Moja vloga je zgolj tehnične narave (koda, varnost, zlorabe…) na čatu. Tudi sodelovanje na čatu je povsem prostovoljno. Komur paše, ja, komur ne iz kakršnih koli že razlogov, pač ne.
Ni brskalnik kriv, ampak minimalna pričakovana resolucija, vsaj 1280 pikslov moraš imeti po širini.
Verjetno imaš 15”zaslon in/ali maksimalno resolucijo 1024×768 px?, pri čemer je stran funkcionalna, le oblikovno ne izpade lepo.
http://api.browsershots.org/png/original/6d/6dcc1accec5bb401dd096ddc8b5d556c.png
Za 17 inčni zaslon je optimalen razpon 1024-1152-1280. Večina (pri nas) aktualnih zaslonov ima najmanj 1280px in več.
http://shrani.si/f/2o/r5/4RbO16FF/1280fatalchat.png
Forum je zaprt za komentiranje.