Bi šel kdo z mano na morje
Ah, so, tu je keč! Pojdi v poreč ali vrsar, na hrv. strani greš po istrskem Y (ac) do reke pa potem v Opatijo ili slično. Iz onega konca imaš menda dobri 2h. Vmes se igrate kako igrico, da se zamotiš.
tule je pot GoogleMaps
meni zgleda, da si ves čas na ac.
česa konkretno te je strah med vožnjo? Da ne boš zbrana zaradi otroke? Vzemi kak persen, vstavljajte se, se malo pretegnite, načrtujte, kaj vse boste počeli na morju pa bo nelagodnost izginila.
Ves čas si na AC, ja.
Cca 300-400 km. Mam namen proti Zadru oz. Trogir it. To je, če se peljem ves čas 100km/h 3-4 ure. Brez postankov. Seveda pa morajo bit postanki.
Ne vem, kako zgleda načrtovanje poti z 1,5 letnikom… 🙂 No, pa saj bi šla ponoči oz. zgodaj zjutraj. Naj bi otroci spali.
Ta nekdo zraven je kot neka varnost, če gre kaj narobe. Pa da bo Garmina bral, pa smer kazal… 🙂
Katenjka,
kje pa je tvoja fiksna destinacija?
Ves čas si na AC, ja.
Cca 300-400 km. Mam namen proti Zadru oz. Trogir it. To je, če se peljem ves čas 100km/h 3-4 ure. Brez postankov. Seveda pa morajo bit postanki.
Ne vem, kako zgleda načrtovanje poti z 1,5 letnikom… 🙂 No, pa saj bi šla ponoči oz. zgodaj zjutraj. Naj bi otroci spali.
Ta nekdo zraven je kot neka varnost, če gre kaj narobe. Pa da bo Garmina bral, pa smer kazal… 🙂
Katenjka,
kje pa je tvoja fiksna destinacija?[/quote]
Aha. A veš, če imaš zraven nekoga, ki je bolj “bukov” za branje zemljevida, si tudi ne moreš dosti pomagat, tako razmišljaj, double trouble 😉 Samo zato, ker nimaš družbe za po poti se odpovedat morju, je pa mal huda no.
Na monu obstaja en lušten kotiček, popotniški oglasi al kaj so že, kjer si folk išče družbo za po(po)tovanja, poskuši še tam al pa nek link, kjer si dobiš prevoz, bo katenjka več vedela.
Ves čas si na AC, ja.
Cca 300-400 km. Mam namen proti Zadru oz. Trogir it. To je, če se peljem ves čas 100km/h 3-4 ure. Brez postankov. Seveda pa morajo bit postanki.
Ne vem, kako zgleda načrtovanje poti z 1,5 letnikom… 🙂 No, pa saj bi šla ponoči oz. zgodaj zjutraj. Naj bi otroci spali.
Ta nekdo zraven je kot neka varnost, če gre kaj narobe. Pa da bo Garmina bral, pa smer kazal… 🙂
Katenjka,
kje pa je tvoja fiksna destinacija?[/quote]
Aha. A veš, če imaš zraven nekoga, ki je bolj “bukov” za branje zemljevida, si tudi ne moreš dosti pomagat, tako razmišljaj, double trouble 😉 [/quote]Ah ti hudoba, saj midve se ne poznava tako dobro, da bi vedela da je z mojo orientacijo še slabše kot z intuicijo ccccc
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Ves čas si na AC, ja.
Cca 300-400 km. Mam namen proti Zadru oz. Trogir it. To je, če se peljem ves čas 100km/h 3-4 ure. Brez postankov. Seveda pa morajo bit postanki.
Ne vem, kako zgleda načrtovanje poti z 1,5 letnikom… 🙂 No, pa saj bi šla ponoči oz. zgodaj zjutraj. Naj bi otroci spali.
Ta nekdo zraven je kot neka varnost, če gre kaj narobe. Pa da bo Garmina bral, pa smer kazal… 🙂
Katenjka,
kje pa je tvoja fiksna destinacija?[/quote]Bolj severno. Zdaj ko razmišljam, bi celo šla s tabo, če bi me ti tam gledala ob svojih mladičih seveda hehe, samo mi časovno ne bo šlo to skupaj, sem obljubila, da pridem učit plavati mladiče od svoje sestre in pa take pesmice 🙂 🙂
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Nič ne pričakujem. Vsaj v finančnem smislu ne.
Kvečjemu to, da bi bila neka prijetna, prijateljsko razpoložena (za klepete med potjo) osebica. Pa strpna do morebitnih nevšečnosti. Pa iznajdljiva ob morebitnih nevšečnostih. Pa… 🙂 … (saj bi še kaj napisala, samo potem pa ne bi bilo v skladu s tistim: Nič ne pričakujem)…
V glavnem, toliko da se poznava, da če bi ji ustrezalo, da bi pač če bi želela, delila še z mano apartma za dan, dva, tri dni. To bi bilo po dogovoru.
Možu bo delal družbo On_, Matjazko je zelo nedvoumno napisal, zakaj se javlja, krivokljunko pa angažiramo pri otrocih… Hm, potem grem pa lahko res sama na morje… 🙂
Katenjka, tisto z zemljevidi nisem nate ciljala, pač pa kot bodrilo it, ki upa, da bo tisti, ki bo z njo, ji nudil tisto, česar sama nima. Sicer jo povsem razumem, pa vendar mislim, da bolje sama (z otroki) kot sploh nikamor.
Daj prilepi oni link, kjer iščeš partnerja za prevoz, čeprav ona išče poznanega, bo verjetno komu drugemu koristilo.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Forum je zaprt za komentiranje.