Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Bi šel kdo z mano na morje

Bi šel kdo z mano na morje

Seveda od poznanih. Šla bi sama z otroci, za par dni. Hrvaška.

Če ima kdo čas in bi mi v avtu delal družbo (enostavno mi ne diši, da bi se sama vozila ), naj se javi.

Kaj pa, če povabiš zraven še kakšno kolegico z otroki? Da se bodo otroci igrali, vidve pa imeli svoje teme.

Potem rabijo pa že avtobus…. :))))

Odvisno, s koliko otroki gre. Kak Peugeot 2008 ali pa Peugeot Boxer, Kangoo morda… saj familije z veliko otroci imajo velike avte 🙂

Pravzaprav tudi če vzamem pet kolegic zraven s takimi otroki, kot jih imam sama, še vedno je potrebno najmlajšega imeti čez.

Se vidi, da nimaš otrok.

Nič hudega.

Sem mislila bolj zaradi “družbe” v avtu, kot kaj drugega, saj bi otroka sama pazila…

Morala bi napisati, da si samska pa brez otrok…Pa kakšno slikico gor prilepila. Saj na netu je dovolj velika izbira…:)
Pa bi bilo verjetno več uspeha. 🙂

Je dobro ohranjen avto? Da ne bi kje na avtocesti ostala. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Nekatere prisegajo na domače, pohvalno. :)))))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Je dobro ohranjen avto? Da ne bi kje na avtocesti ostala. :)))[/quote]

Bi vzela avto od “moža”. Če že “moža” ne… 🙂

Je dobro ohranjen avto? Da ne bi kje na avtocesti ostala. :)))[/quote]

Bi vzela avto od “moža”. Če že “moža” ne… :-)[/quote]

Se ne znajdeš, otroke bi naprtla možu, potem pa sama šla na morje. Kakšnega štoparja pa že spotoma pobereš. 🙂 Samo imaš hčerke baje v najbolj norih letih, to pa ni pametno puščati ne doma niti same z možem, moškega oz. očka takšne okrog obrnejo, niti ne bo vedel, da je ni doma…. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ti računaš, da boš nocoj doma spal, po možnosti v hiši……?

Ti računaš, da boš nocoj doma spal, po možnosti v hiši……?[/quote]
Ne. Danes ne bom spal. Imam nočno. 🙂

Ti računaš, da boš nocoj doma spal, po možnosti v hiši……?[/quote]
Ne. Danes ne bom spal. Imam nočno. :)[/quote]Jutri bo pa že na morju in si zato tako korajžen…..
Ne bi ji raje zaželel lep dopust, če že mora it “sama”?
Se mi zdi, da boš sam bolj na dopustu, ko boš brez otrok, brez obveznosti….
Ne draži je preveč, da ne bo ključavnice zamenjala in boš lahko taboril pod brezo dokler se ne vrne 😉

🙂
Jaz osebno nisem ravno tehnični tip in priznam, da ključavnic še nisem menjavala…

Hej, On_, kaj pa če tvojo ženo povabim…? Bi šla z mano, bi imet ti otroke čez?

Bi šla pa drugi teden.

Pravzaprav tudi če vzamem pet kolegic zraven s takimi otroki, kot jih imam sama, še vedno je potrebno najmlajšega imeti čez.

Se vidi, da nimaš otrok.

Nič hudega.

Sem mislila bolj zaradi “družbe” v avtu, kot kaj drugega, saj bi otroka sama pazila…[/quote]

No, vseeno je drugače najbrž imeti enega skoz pri sebi kot recimo 4 ali več.

Tista, da se mi vidi, da sem brez otrok, je povsem neumestna, sem dolgo časa bejbisitala tudi take knedle kot je tvoj, celo od 9.meseca dalje. In vem, kako je, ko te že en otrok izmuči, sploh, če je razvajen ko hudič (tisti je bil).

Sicer pa sama osebno se ne bi pridružila kolegici z otroci, od dopusta želim met mir in sprostitev, otroci pač so obveza. Upam vseeno, da najdeš kako družbo in da se boste imeli lepo.

Mogoče bi se našel kdo, ki bi ti bil pripravljen pomagat Hi, hi hi…
Seveda, zakaj pa ne, osem otrok pa res ni ovira…. :)))
Vse samo, da bi se imeli lepo. Kaj si lahko želiš lepšega kot to da se ti žena vrne z nasmeškom na obrazu z dopusta… 😉 :))))


Da si bejbisitala, res? No, približno tako zgleda, res. Ampak ni stvar v razvajenosti, mislim, vsaj pri tako malih, ampak v ne navajenosti še. Navade se privzgojijo in vsi otroci so sprva zelo radovedni. Vsepovsod jih je.

Saj ne pričakujem bejbisiterko zraven, bolj nekoga, ki bi mi na avtocesti smer kazal oz. neko podporo.

Kako to zdaj .. OSEM… Za to že avtobus rabiš…

Hej,

On_

zakaj pa ne pišeš prijavljen?


Da si bejbisitala, res? No, približno tako zgleda, res. Ampak ni stvar v razvajenosti, mislim, vsaj pri tako malih, ampak v ne navajenosti še. Navade se privzgojijo in vsi otroci so sprva zelo radovedni. Vsepovsod jih je.

Saj ne pričakujem bejbisiterko zraven, bolj nekoga, ki bi mi na avtocesti smer kazal oz. neko podporo.

Kako to zdaj .. OSEM… Za to že avtobus rabiš…[/quote]

IT, koliko je najstarejša? 16? Na to lahko jaz pripazim, jo pripelji na Ptuj, da ne boš v skrbeh zanjo. ko boš na morju. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ne, ne, Matjazko, nič ne bo. Je mlajša, veliko mlajša.

Sicer si pa komot. Da bi ti jo jaz na Ptuj vozila… ah, ah…


To itak..A ni fino biti tu pa tam malo sam, brez otrok in ženske ? 🙂

Saj vreme je kar primerno za taborjenje. 🙂

Pri tvojem najmlajšem res ne, tisti je štel 5 let. Imel zraven še 9-letno sestrico, ki je tud opazila nisem, tako je bila nenaporna. Da ne omenjam, da mu je bilo tudi od staršev vse dovoljeno (čeprav sta bila krasna), ampak … Brez omejitev pač ne gre, no, ne bom ti smetila teme.

Morda pa kak otroški kamp, počitnice? Bi ti bilo prenaporno?

To je privilegij in se lahko prijavim samo, ko izpolnim določene pogoje, za nagrado….
Veš eni imamo pač urejene družinske razmere… 😉 :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

A to tudi obstaja.
Saj pravim, meni zmanjka zaradi poti, ne zaradi samega počitnikovanja.

Na morju se bom že znašla, do morja me pa malo črviči, da bi šla “sama”… 🙂

Tak kak vsi, On_, tak kak vsi…

A to tudi obstaja.
Saj pravim, meni zmanjka zaradi poti, ne zaradi samega počitnikovanja.

Na morju se bom že znašla, do morja me pa malo črviči, da bi šla “sama”… 🙂

[/quote]It, če prav razumem, ti rabiš nekako družbo za v avtu, ker se ti ni sami za vozit s svojimi mladiči? Saj to razumem, jaz tudi nerada vozim, zdaj sploh nimam avta in razmišljam, komu bi se prišlepala, seveda bi prispevala za bencin, samo pri meni gre za fiksno destinacijo pa tudi glede datuma se ne morem odločit ker se pasem po štajerskem nekaj in iz dvneva v dan odlašam, da bi sploh šla v lj, pa še tam imam neke obveznosti… Zakaj pa res od Njega_ žena ne bi šla s tabo,sj bom jaz pazila, da en bo pisal neumnosti, ko bo sam, prijavljen ali neprijavljen ccccc

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close