Bi šel kdo z mano na morje
Je dobro ohranjen avto? Da ne bi kje na avtocesti ostala. :)))[/quote]
Bi vzela avto od “moža”. Če že “moža” ne… :-)[/quote]
Se ne znajdeš, otroke bi naprtla možu, potem pa sama šla na morje. Kakšnega štoparja pa že spotoma pobereš. 🙂 Samo imaš hčerke baje v najbolj norih letih, to pa ni pametno puščati ne doma niti same z možem, moškega oz. očka takšne okrog obrnejo, niti ne bo vedel, da je ni doma…. :)))
Ti računaš, da boš nocoj doma spal, po možnosti v hiši……?[/quote]
Ne. Danes ne bom spal. Imam nočno. :)[/quote]Jutri bo pa že na morju in si zato tako korajžen…..
Ne bi ji raje zaželel lep dopust, če že mora it “sama”?
Se mi zdi, da boš sam bolj na dopustu, ko boš brez otrok, brez obveznosti….
Ne draži je preveč, da ne bo ključavnice zamenjala in boš lahko taboril pod brezo dokler se ne vrne 😉
Pravzaprav tudi če vzamem pet kolegic zraven s takimi otroki, kot jih imam sama, še vedno je potrebno najmlajšega imeti čez.
Se vidi, da nimaš otrok.
Nič hudega.
Sem mislila bolj zaradi “družbe” v avtu, kot kaj drugega, saj bi otroka sama pazila…[/quote]
No, vseeno je drugače najbrž imeti enega skoz pri sebi kot recimo 4 ali več.
Tista, da se mi vidi, da sem brez otrok, je povsem neumestna, sem dolgo časa bejbisitala tudi take knedle kot je tvoj, celo od 9.meseca dalje. In vem, kako je, ko te že en otrok izmuči, sploh, če je razvajen ko hudič (tisti je bil).
Sicer pa sama osebno se ne bi pridružila kolegici z otroci, od dopusta želim met mir in sprostitev, otroci pač so obveza. Upam vseeno, da najdeš kako družbo in da se boste imeli lepo.
Da si bejbisitala, res? No, približno tako zgleda, res. Ampak ni stvar v razvajenosti, mislim, vsaj pri tako malih, ampak v ne navajenosti še. Navade se privzgojijo in vsi otroci so sprva zelo radovedni. Vsepovsod jih je.
Saj ne pričakujem bejbisiterko zraven, bolj nekoga, ki bi mi na avtocesti smer kazal oz. neko podporo.
Kako to zdaj .. OSEM… Za to že avtobus rabiš…
Da si bejbisitala, res? No, približno tako zgleda, res. Ampak ni stvar v razvajenosti, mislim, vsaj pri tako malih, ampak v ne navajenosti še. Navade se privzgojijo in vsi otroci so sprva zelo radovedni. Vsepovsod jih je.
Saj ne pričakujem bejbisiterko zraven, bolj nekoga, ki bi mi na avtocesti smer kazal oz. neko podporo.
Kako to zdaj .. OSEM… Za to že avtobus rabiš…[/quote]
IT, koliko je najstarejša? 16? Na to lahko jaz pripazim, jo pripelji na Ptuj, da ne boš v skrbeh zanjo. ko boš na morju. 😀
Pri tvojem najmlajšem res ne, tisti je štel 5 let. Imel zraven še 9-letno sestrico, ki je tud opazila nisem, tako je bila nenaporna. Da ne omenjam, da mu je bilo tudi od staršev vse dovoljeno (čeprav sta bila krasna), ampak … Brez omejitev pač ne gre, no, ne bom ti smetila teme.
Morda pa kak otroški kamp, počitnice? Bi ti bilo prenaporno?
A to tudi obstaja.
Saj pravim, meni zmanjka zaradi poti, ne zaradi samega počitnikovanja.
Na morju se bom že znašla, do morja me pa malo črviči, da bi šla “sama”… 🙂
[/quote]It, če prav razumem, ti rabiš nekako družbo za v avtu, ker se ti ni sami za vozit s svojimi mladiči? Saj to razumem, jaz tudi nerada vozim, zdaj sploh nimam avta in razmišljam, komu bi se prišlepala, seveda bi prispevala za bencin, samo pri meni gre za fiksno destinacijo pa tudi glede datuma se ne morem odločit ker se pasem po štajerskem nekaj in iz dvneva v dan odlašam, da bi sploh šla v lj, pa še tam imam neke obveznosti… Zakaj pa res od Njega_ žena ne bi šla s tabo,sj bom jaz pazila, da en bo pisal neumnosti, ko bo sam, prijavljen ali neprijavljen ccccc
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Forum je zaprt za komentiranje.