Bi klicali policijo?
Podpiši že tisto kurčevo peticijo in nehaj policijo utrujat z banalno zadevo, kot da vsi skupaj nimate pomembnejšega dela. Po mojem so policisti z očmi zavijal ob tej prijavi. In kaj naj zdaj policija stori glede jajca?! Igra detektive kdo ga je vrgel, Vzame prstne odtise, pregleda kamere …?Mislim, jao no. To moraš bit ena zatežena in naporna stanovalka!
modrivrag, 13.09.2025 ob 00:09
help902, 13.09.2025 ob 00:05
modrivrag, 12.09.2025 ob 23:43
help902, 12.09.2025 ob 23:35
Hvala vsem za odgovore in nasvet. Sem poklicala in prijavila, so prišli trije. Povedala, pokazala, poveala, da ta ženska ima edina motiv za to dejanje, nisem pa mogla lagati, da sem jo videla. Pokazala sem jim, kje stanuje, so šli še k njej in sem poslušala, kaj govorijo. Ona je seveda lagala, ampak se je malo zagovorila in izdala, ker oni ji niso povedali, kdo jo je prijavil, ona pa je rekla: saj niti ne vem, katera okna so od gospe. Kako bi pa vedela, katera gospa se je pritožila, če ni ona vrgla jajca?:))) V glavnem, so jo vprašali za osebni dokument (kot so tudi mene prej in sem jim ga takoj dala), ona pa je začela nekaj mutit in jecljat, da ne najde, da nima …bla bla, potem so rekli, naj da nekaj, karkoli z njeno sliko in imenom in priimkom. Zdaj ne vem, kako gre naprej postopek, ali dobim kaj po pošti, bom kaj podpisala ali nič? Ve kdo?
Za silo sem očistila, zunaj je še na fasadi pod oknom, bom zjutraj pogledala in poslikala škodo in kako bi še tisto očistila.
Ti ne dobiš nič. Če bi njej dokazali bi dobila plačilni nalog za kršenje javnega reda in miru. Ti jo lahko tožiš, če ti bo uspelo dokazat kako škodo si utrpela, seveda pod pogojem, da je ona uradno kriva in jo je dokazano. Torej pričakuj drugič dva jajca v komarnik.☝️?
Kaj pa, če namontiram kamero? Bi to šlo?
Bos jajce posnel kurji hemoroid?? Ljudi zunaj ne smeš snemat, je kaznivo dejanje.
Mater maš bebave teme. Daj odjebi z mona.
Zakon o pravilih cestnega prometa ima alinejo, kjer piše, da se vsakemu ki vozi pijan odvzame vozniško dovoljenje. realnost je ta, da sodniki večino vozniških ne odvzamejo, pijanci se tam malo pokesajo in obljubijo da gredo v neko rehabilitacijo in odvzema ni.
zakon je spisan za take k si ti, k ne rodiš ništa.
avtorica daj ti dve kamere ne eno, pa ko ti pride kdo težit na vrata reci da itak ne delajo, da so samo za zastraševanje. pa ne pusti nkogar v stanovanje dokler ti ne pokaže odredbe sodišča, ki mora biti podpisana v strani sodnika.
sicer pa tvoja napaka, da si šla iz udobja hiše v blokovski skret.
Forum je zaprt za komentiranje.