Bi katera si hotela malo popestriti svoje življenje
držim se Honre De Balsac: Okrgle povesti: hladno piti, toplo jesti, trdo vtikat, mehko se otrebiti … večjega smisla živjenja ne vidim ☺
za babje marnje o OBČUTJIH mi pa ni mar … ker vsaka razkreči bedra za vrik .. ne za občutke ☺
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-
[sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]
Ammm, sladoled mi manjka, češenj je zmanjkalo:)).
Ti to resno sprašuješ?:)[/quote]
A tvoje življenje lahko osmislijo samo češnje in sladoled ? :)))
Nekaj še jih imam v hladilniku, saj jih naberem le za druge. Zase jih ne nabiram, ampak med plezanjem oskubim češnjo. :)[/quote]
Robi na češnje in sladoled sem tudi jaz nora, samo imajo že mesene dodatke, in se jim odpovem. sladoled pa – ni problem. Mmmmmmmmmmmm
Forum je zaprt za komentiranje.