Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Berem da se pritožujete, zato prosim

Berem da se pritožujete, zato prosim


še “maderbord” nesi s sabo, da se ne boš več heftal sem ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


še “maderbord” nesi s sabo, da se ne boš več heftal sem ☺[/quote]
Aj lav ju tu!☺

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


še “maderbord” nesi s sabo, da se ne boš več heftal sem ☺[/quote]
Aj lav ju tu!☺[/quote]

Opa, a to maš mene rad al unga z Novomeško registracijo???☻

Pozdravljeni!
Sama redno spremljam forume na MON-u, šele pred kratkim sem se registrirala. To, kar moti (in to izrazito) so prepucavanja med komentatorji, taka, ki nimajo nobene povezave z zastavljenim vprašanjem oz. temo. Ne razumem, zakaj si ne odprejo svoje teme, in tam smetijo. Mislim pa, da kontrola tega ne bi smela biti naloga moderatorja, ampak bi že samo komentatorji morali v sebi imeti vsaj toliko spoštovanja do avtorja in samokritičnosti, da ne bi smetili.


Kot stvarnik in lastnik, nikoli ne boš dojel poante!!
Zakaj???
Ker dobro živiš od tega!!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

toliko za tokrat ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close