Berem da se pritožujete, zato prosim
Pozdravljeni!
Sama redno spremljam forume na MON-u, šele pred kratkim sem se registrirala. To, kar moti (in to izrazito) so prepucavanja med komentatorji, taka, ki nimajo nobene povezave z zastavljenim vprašanjem oz. temo. Ne razumem, zakaj si ne odprejo svoje teme, in tam smetijo. Mislim pa, da kontrola tega ne bi smela biti naloga moderatorja, ampak bi že samo komentatorji morali v sebi imeti vsaj toliko spoštovanja do avtorja in samokritičnosti, da ne bi smetili.
Forum je zaprt za komentiranje.