Avantura
To je tako, preveč filozofije za čist preprosto in logično situacijo. Najbolj zanesljivi moški v teh letih so vezani moški, pač poročeni. Poročen moški stoji za svojo besedo in dejanji. Vsi, ki so samski v teh letih so pač”čudni”, pa, če si priznate ali ne, torej težki primeri za tisto, kar si pravzaprav ženske želite. Življenje in s tem tudi moški način razmišljanja je preprost in niti malo ne tako zakompliciran kot ženski. Avtorica je pač mislila, da je tip na isti frekvenci kot ona. Frekvenc med moškim in žensko je pa toliko, da kar žvižga od različnih višin.
To je verjetno tudi del resnice. Ampak tudi zanesljivi moški niso bili zanesljivi od nekdaj, po moje. So se morali nekaj tega tudi naučiti. Na ta način ima vsak, ki se tega še ni naučil, tudi možnost tega še naučiti. Velja za oba spola.
Mah tja se mi ne, da kej preveč hodit, zmeram neki dolgi romani za čitat. S kolegom mojih let sva dostkrat zunaj, pa čist tako, če je že kakšen kontakt na sceni se vržejo karte na mizo, itak, da nobena ni za to, “kao” s poročenimi pa nebi nič imela, ampak, če bi pa že kaj bilo je pa slika jasna, ko beli dan. Pa ne zdej, kaj pa žena itd. To je v takih trenutnih situacijah nepomembno. Pač trenutna igra strasti, (s človekom, ki pove o sebi resnico) obojestranska oz. trenutni odklop, to je to in, če gresta pač oba čez te bariere, je še bolj to to. Živi in pusti živeti.
Pozdravljeni,
bom še tukaj povprašala,
mogoče še kje živi športnik,športne postave,bogate,nepokvarjene notranjosti,ki zna nuditi ljubezen in spoštovanje,ki veruje,ljubi naravo,je vsaj malo finančno premožen,je 100%zdrav,ki je bil razočaran v ljubezni in se je v življenju nekaj naučil….. in je star od 50-60let. Lp vsem tistim,ki se vidite v tem opisu.
Cilje si postavila dokaj visoko, nisi pa pokazala nobene svoje prednosti!![/quote]
ob vsakem ribniku je kakšen žabec, ki čaka, da ga takšna s poljubom (ok, lahko tudi vaginilizacijo) spremeni v princa (kot sje zapisala v pričakovanjih)
Ti si spet en povprečnež, ki bi rad sedel hkrati na dveh stolih. Če bi ti bil za kaj, bi bil samski in v miru podiral okoli, če že imaš želji. Ampak kot samski ne bi bil zanimiv nobeni, tebi “ceno” pri drugih ženskah dvigne zgolj dejstvo, da si poročen in kao “prepovedan”. Taki, kot si ti, se pol zjočejo, ko jih žene dobijo in se ločijo od njih. Potem so vas pa junakov polne gostilne in jadl jadl jadl..Le glej, da ženi kdaj resno ne stopiš na živec, potem boš po tvoji teoriji itak luzer.
Ti si spet en povprečnež, ki bi rad sedel hkrati na dveh stolih. Če bi ti bil za kaj, bi bil samski in v miru podiral okoli, če že imaš želji. Ampak kot samski ne bi bil zanimiv nobeni, tebi “ceno” pri drugih ženskah dvigne zgolj dejstvo, da si poročen in kao “prepovedan”. Taki, kot si ti, se pol zjočejo, ko jih žene dobijo in se ločijo od njih. Potem so vas pa junakov polne gostilne in jadl jadl jadl..Le glej, da ženi kdaj resno ne stopiš na živec, potem boš po tvoji teoriji itak luzer.[/quote]
Preveri vse v zvezi z delovanjem in vplivi na čakro št. 3 in zaščito organov na katere vpliva.
cifre in kemija (vpliv DDT na moške) so neizprosni.
Žensk se nakoti več kot moških … in z leti postanejo manj iskane. (še ekonom lonci so propadli in so jih zamenjale posode za kuhanje brez vode – do bi kdo za njimi žvižgal).
DDT pa uničuje / je uničil moško populacijo 35- let.
torej ima 50+ letnik neverjetno široko polje izbire.
Le “vzorec” obnašanja še nismo dojeli … da je ob tako veliki “ponudbi” marsikatera samo na “testni” vožnji.
Pač ni več časov, ko se je za Yugote in Golfe 2. čakalo po par noči pred trgovino ☺
Jaz pa ne razumem, zakaj si ženske tako želijo spoznavati moške, razočarane v ljubezni?
Zgornje sporočilce je tako kratko, ampak razočaranje, ja, to pa mora biti.
Mene bi takšni oglasi zanesljivo odvrnili od tega, da se javim.[/quote]Morda zato, ker si raz_očaranost razlagamo kot neko čustveno nestabilno stanje, čemur nujno sledi očaranost (to je zdaj taka marko_style definicija lol)
Ker to pomeni moškega, ki je nekoč znal ljubiti ali pa če ni znal, pač rad je imel napačno osebo. Ki ima v sebi še vedno naivnega in dobrega otroka, da ni zakrknjen stari ata, nihilistični svetoboljni obupanec… pogumno je imeti rad nekoga, ki ni imel še nikogar rad. V bistvu pa gre za kompleks rešiteljice, lasten mnogim slovenskim, mogoče slovanskim ženskam, ki morajo zaradi preklete žlahtne kapljice in mehkih duš svojih partnerjev, podpirati tri vogale mize…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Kako tehtna opazka! Če te privlači razočaran človek, pač nima neke veze z leti, pač pa z lastno psihologijo doživljanja drugih, posledično tega, v čemer se najbolj prepoznaš…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Zanimiv nasvet izpred nekaj mesecev:
Nato pa iz teme Iskrenost na forumu:
Aha, mela si ga na rezervi. In zdaj, ko si se prepričala, da boljšega ne boš našla, je on super in zrel, da gre iz rezervne klopi na parket.[/quote]
Spider, jaz v ljubezni ne kalkuliram.[/quote]
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Verjetno Antilopa še ne govori o ljubezni, ko človeka spoznava, torej povsem na začetku, kar je razumljivo. To pove, da je ženska že vsaj malo izkušena. Ljubezen se rodi s časom ali pa se ne.
Ne morem verjet, da dejansko še obstajajo moški, ki nasedajo temu. Ženske dostikrat izjavijo eno stvar, potem pa naredijo nekaj povsem drugega. Na primeru : Pogovarjaš se s prijateljico na pijači, kjer ti zaupa svojo nesrečo v ljubezni. Ti naklada o svojih bivših partnerjih, kako jo do sedaj še nihče ni obravnaval resno, da je doživela že nekaj prevar, da ni moškega na svetu na katerega bi se ona lahko zanesla itd itd. Pred njo pa sediš ti, ki si npr točno takšen, kot si ga ona “želi”. Rad jo imaš, čutiš nekaj več do nje, vidiš se z njo na dolgi rok, spoštoval bi jo in jo razvajal tako kot še noben do sedaj, skratka ni da ni. Na drugi strani pa punca nič ne čuti do tebe, zdi se ji lepo, ker si tako dober poslušalec, da se ti lahko zaupa kadar ji srce poželi. Torej ravno zaradi tega, ker si tako zvest, priden kot majhen kuža, ki bi prav vse storil za njo in se do nje tudi sam obnašaš prijateljsko, to potem tudi dobiš nazaj.
Zgodba se ponovi. Zopet si najde točno takšnega moškega, ki ne sodi v ta zgornji opis in spet si za žrtev najde tebe, ki mu bo nakladala o teh pravljicah.
Kaj bi se zgodilo zdaj, če bi jaz bil na istem kot ona in ji govoril, da so vse punce zanič, ji ves čas govoril o bivših, kako so me izigrale, da si še predstavljam ne kako bi si lahko s tako punco zgradil skupno prihodnost,.. ? Kontra efekt ! Odbijal jo boš začel. Pa čeprav je tudi ona razočarana v ljubezni, ravno tako kot ti, se ji ti kot takšen še vedno ne boš zdel dovolj zanimiv. Lahko bi ti o tem napisal še cel roman, samo bomo kar skrajšali in napisali takole – obupani moški žensk ne zanimajo, z obupano žensko, bi se pa marsikateri moški bil pripravljen zadovoljit.
Ti si spet en povprečnež, ki bi rad sedel hkrati na dveh stolih. Če bi ti bil za kaj, bi bil samski in v miru podiral okoli, če že imaš želji. Ampak kot samski ne bi bil zanimiv nobeni, tebi “ceno” pri drugih ženskah dvigne zgolj dejstvo, da si poročen in kao “prepovedan”. Taki, kot si ti, se pol zjočejo, ko jih žene dobijo in se ločijo od njih. Potem so vas pa junakov polne gostilne in jadl jadl jadl..Le glej, da ženi kdaj resno ne stopiš na živec, potem boš po tvoji teoriji itak luzer.[/quote]
Se strinjam s Spiderjem. Ja, živi in pusti živeti – prikrojeno na zunaj zvestemu, idealnemu soprogu brez čustvene in nasploh inteligence. Sluzasto in slinasto in moledujoče.
Ti si spet en povprečnež, ki bi rad sedel hkrati na dveh stolih. Če bi ti bil za kaj, bi bil samski in v miru podiral okoli, če že imaš želji. Ampak kot samski ne bi bil zanimiv nobeni, tebi “ceno” pri drugih ženskah dvigne zgolj dejstvo, da si poročen in kao “prepovedan”. Taki, kot si ti, se pol zjočejo, ko jih žene dobijo in se ločijo od njih. Potem so vas pa junakov polne gostilne in jadl jadl jadl..Le glej, da ženi kdaj resno ne stopiš na živec, potem boš po tvoji teoriji itak luzer.[/quote]
Se strinjam s Spiderjem. Ja, živi in pusti živeti – prikrojeno na zunaj zvestemu, idealnemu soprogu brez čustvene in nasploh inteligence. Sluzasto in slinasto in moledujoče.[/quote]
Tudi jaz se strinjam s Spiderjem. Bedno, res.
Ne morem verjet, da dejansko še obstajajo moški, ki nasedajo temu. Ženske dostikrat izjavijo eno stvar, potem pa naredijo nekaj povsem drugega. Na primeru : Pogovarjaš se s prijateljico na pijači, kjer ti zaupa svojo nesrečo v ljubezni. Ti naklada o svojih bivših partnerjih, kako jo do sedaj še nihče ni obravnaval resno, da je doživela že nekaj prevar, da ni moškega na svetu na katerega bi se ona lahko zanesla itd itd. Pred njo pa sediš ti, ki si npr točno takšen, kot si ga ona “želi”. Rad jo imaš, čutiš nekaj več do nje, vidiš se z njo na dolgi rok, spoštoval bi jo in jo razvajal tako kot še noben do sedaj, skratka ni da ni. Na drugi strani pa punca nič ne čuti do tebe, zdi se ji lepo, ker si tako dober poslušalec, da se ti lahko zaupa kadar ji srce poželi. Torej ravno zaradi tega, ker si tako zvest, priden kot majhen kuža, ki bi prav vse storil za njo in se do nje tudi sam obnašaš prijateljsko, to potem tudi dobiš nazaj.
Zgodba se ponovi. Zopet si najde točno takšnega moškega, ki ne sodi v ta zgornji opis in spet si za žrtev najde tebe, ki mu bo nakladala o teh pravljicah.
[/quote]
Zato, ker eni ljudje preprosto ne vedo, kaj si želijo oziroma, kako naj željeno dosežejo, najdejo. V tem primeru pravega moškega zanjo. Zakaj je tako? Zato, ker niso sposobni poiskati vzroka pri sebi in ga iščejo pri drugih. In potem pride Katenjka, ter me okrca, ker si upam podvomit v tako osebo, ko ji predlagam naj morda pogleda, če je naredila dovolj za željeno.
Sadni, odgovor je sila preprost – po tem kar si napisal iz ženske perspektive 100% nisi pravi material za vezo. Nekaj boš moral pri sebi korenito spremeniti, morda je celo problem v videzu ne le karakterju 😛
Forum je zaprt za komentiranje.